Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

pellullinka
10. máj 2014
sharon30
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wewerka0
12. máj 2014

@pellullinka dakujem, vyzera dobre. skusali ste aj na sportak, mohla by aj tam tak pekne pasovat?

pellullinka
12. máj 2014

@wewerka0 já sem nezkousela,ale myslím že na straně 192 ji někdo vkládal 🙂

pavli79
12. máj 2014

@pellullinka Prosím Tě, a vepředu tu malou taštičku dole... to máš odkud? Co je to zač? Je parádní 🙂

pellullinka
12. máj 2014

To mám od paní z MMB,vozim v tom plastenku a moskytieru,aby mi to neprekazelo v košíku 🙂
myslím,že má přezdívku darynt,ale mrknu @pavli79

pellullinka
12. máj 2014

@pavli79. Tak je to darint

vvverunka
12. máj 2014

@madormi výhradní dovozce nabízí kolekci 2014. skatebard mam objednany uz 2,5mesice a nic, rikali,ze v kvetnu bude tak nevim☹

vvverunka
12. máj 2014

@madormi jinak pro slovensko je vyhradni dovozce stejny jako v čr

madormi
12. máj 2014

@vvverunka mě vůbec neodpověděli na mail z toho group fashion ☹

wewerka0
12. máj 2014

@pellullinka dakujem 🙂

pavli79
12. máj 2014

@vvverunka Ahoj, pises ze vyhradni dovozce kolekci nabizi...kdo to prosim je? Totiz podle vsech informaci co mam ja (uz jsem psala do Bria a tam me odkazali na Britax, ktery je koupil) bude nova kolekce na trhu nejdriv v cervenci ☹

vvverunka
13. máj 2014

@madormi to je teda uroven!!!!!!!!!!!!!!!ja psala vcera kvuli skate, tak uvidim.

champ
14. máj 2014

Maminky, poradite mi prosim drzak na lahev na Brio Go? ktery doporucite? dekuji!

lindafabianova
15. máj 2014

@pellullinka Peti jakou máš prosím moskytiéru? Potřebuji koupit 😉

pellullinka
15. máj 2014

@lindafabianova mám obyc černou z DMka. 🙂

enah
15. máj 2014

@pavli79 uz si sa rozhodla? Moja dcerka nechcela byt v korbicke uz od 4mesiacov... vozila som ju potom vo vajicku aby mala vyhlad, ale vacsinou som ju nosila v ergu... Az tesne pred dosiahnutim 6 mes. som ju dala nalezato do sportaku a vida! pacilo sa jej. Ten sklon je mierny, a dieta vdaka nemu vidi lepsie von, a vdaka tomu, ze je to mierne korytko - ma vyssie nozicky tak je to pre klbiky a zada spravna poloha - zadicka su spravne zagulatene. Takze ja som velmi spokojna.
Plus: Az teraz som objavila /ma 8mes/ ze sa da sedacka z protisneru velmi lahko prehodit aj s dietatom do smeru jazdy, a v smere jazdy je poloha na lezanie o par stupnou rovnejsia /adaptery to tak maju nastavene/. Kazdopadne neprehadzujem dieta do rovnejsieho ked spi - spi dobre aj v protismere, ale ked je nespokojna, staci ju prehodit do smeru jazdy a hned ma novy "vyhlad" a ja dalsiu polhodku klud.)

To o prehadzovani za jazdy som do fora prisla napisat len tak, lebo mam z toho strasnu radost!

lindafabianova
15. máj 2014

@pellullinka To jsem nevěděla, že se tam prodávají, moc díky za tip! 😵 😵 😵

terezka312
15. máj 2014

Holky prosím o radu, jistě to už někde v diskuzi je zodpovězený, ale nechce se mi to pročítat. 😅
1) Kam posíláte brio na reklamaci nebo servis? Našla jsem ve Zlíně, to je ten správný? A máte zkušenost, jak dlouho jim servis trvá, tj. jak dlouho budu bez kočáru?
2) Je k briu kompatibilní i jiný skate, než jen original brio? Jde mi o cenu, jestli se dá koupit i nějaký jiný levnější, dát 1700 za skate brio mi přijde dost 😅

Moc díky!!!

pavli79
15. máj 2014

@enah Ahoj, no tak napul rozhodla... pockam do leta, jestli bude k dispozici ta nova kolekce Brio Go Next 2014. No a jestli nebude, tak ještě uvazuju o Stokke Crusi, udajne taky dost dobry a lehky kocar... 🙂 Proste se mi tak nejak nechce kupovat Brio ze stare kolekce, no... ☹

terezka312
15. máj 2014

@pellullinka ta tašitička od darint mě zaujala, ale koukám na mmb a stejnou tam nemůžu najít. Nevíš, jak se to přesně jmenovalo?

pellullinka
15. máj 2014

@terezka312 staci ji napsat,že bys chtela na brio go a klidne pošli mou fotku. Já kouknu jestli to nenajdu 🙂
@champ já sem se už take ptala,ale bohužel bez odpovědi. Zatím sem to nechala. V létě asi zkusim obejít obchody

enah
15. máj 2014

@pavli79 chapu taky jsem chtela novou kolekci pred rokem.)) K brio next bude mit gumova i penova kolecka. GUma je tezsi. K Stokke jsem se koukla na vahu - u mne rozhodujici
Weight:- Chassis: 8,6 kg- Chassis with Carry Cot: 13,4 kg- Chassis with Xplory® & Crusi Seat: 12,4 kg
je teda tezsi... 😉

enah
15. máj 2014

a vaha noveho Brio next weight of whole stroller: 11,4 kg
weight chassis with wheels : 8,1 kg

2013 vazi max 11,2kg

enah
15. máj 2014

@bvladka teraz som si dopozerala promo video na smile a ma skutocne vychytavky, ktore chybaju ako go tak aj go next. Skoda len ze je malinko tazsi... inak by som vazne uvazovala nad predajom svojho Go.)

pavli79
15. máj 2014

@enah no mne prijde ze jestli uz to ma 11.4 (novy Next) nebo 12.4 (Stokke) nebo 11.2 stare Brio...ze je to proste nastejno 🙂
V cem Ti prijde lepsi ten Smile? Ja kupuju prvni kocar, tak spoustu veci neresim, protoze o nich nevim, ze bych mela 🙂 🙂 Ale rada se priucim!! ;)

pellullinka
15. máj 2014

@pavli79
@enah mrkla sem na brio smile a nepřijde mi že by mel neco extra,akorát bouda u sportaku je fajn,ale Go ji má velkou a dá se vyřešit clonou ;) ale jinak je to taky vychytany kočárek,pro toho kdo chce nafukovací kola a líbí se mu vzhledove

tanusenka
15. máj 2014

ahojte koceny . potrebujem radu od vas mam vybranu trojkombinaciu brio go lenze ako pozeram autosedacku mam na vyber dva druhy.pradte teda ktoru trojkombinaciu ..tuto?
http://www.prams.net/brio-go-travel-system-car-...
alebo tuto?
http://www.prams.net/brio-go-pram-cybex-aton-3-...
za vsetky rady a poznamecky budem strasne vdacna lebo ho chcem uz zajtra objednavat...🙂

pellullinka
15. máj 2014

Vzala bych cybex. Originál brio autosedacka se mi nelíbí,my máme maxi cosi 🙂 @tanusenka