Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Stokke Crusi

Výroba ukončená 2016

Popis

Stokke Crusi je všestranný high-endový športový kočík či jeho kombinácia. Robustnejšia konštrukcia s väčšími penovými kolesami je primárne určená na mestský terén, zvládne však aj mierne zhoršené podmienky. Jej výhodou je aj dobre prístupný priestranný nákupný košík.

Korýtkové sedadlo je umiestnené vysoko, takže má dieťatko dobrý výhľad, ale je tiež bližšie k rodičovi. Môžeš ho otočiť i polohovať do troch polôh (sed, oddychová poloha, ľah) v protismere a dvoch (sed, oddychová poloha) v smere jazdy. V polohe v sede je sedadlo takmer kolmé. Pultík na nohy nie je možné zdvihnúť, prispôsobiť sa však dá jeho dĺžka. Samotný sedák je vhodný od približne šiestich mesiacov, s voliteľnou novorodeneckou vložkou ho však možno využívať už od narodenia. Pre najmenšie deti je v ponuke tiež hlboká vanička či autosedačka, ktorých dokúpením k samostatnému podvozku alebo športovému kočíku dokážeš z Crusi vyskladať ľubovoľnú kombináciu. Crusi sa dá prispôsobiť aj setmi poťahov, letných Summer kitov so slnečnou clonou, zateplených Winter kitov kombinovaných s kožušinkou a rôznych dalších doplnkov.

Pomocou špeciálnych adaptérov a sedadla sediaceho aj na podvozok Stokke Scoot sa dá z Crusi vytvoriť tandemový kočík pre vekovo blízkych súrodencov. Druhé sedadlo však v tomto prípade nemožno polohovať, na podvozku bude v naklonenom skoro ľahu. Obe sedadlá musia byť v súrodeneckom móde nasadené v protismere. Horné sedadlo je potrebné napolohovať pred nasadením prídavného sedáku, po jeho nasadení totiž nie je možné polohovať ani jedno.

Crusi sa prestal vyrábať koncom roka 2016. Nahradil ho už existujúci model Stokke Trailz vo verzii Classic s penovými kolesami. Keďže vanička, sedadlo aj adaptéry na Crusi sú rovnaké ako na Trailz, nie je to veľká zmena - rozdielom je najmä nemožnosť pripojenia súrodeneckého sedadla.

Parametre

Značka
Stokke
Typ
hlboký, športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, súrodenecký (tandem), podvozok
Hmotnosť (v kg)
12,4
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
128 × 63 × 96
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
103 × 33 × 63
Pôvod značky
Nórsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre