Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

lenulice
10. júl 2014

Holky, ja prodavam stribrnou strisku na Brio Go, zevnitr cerna, od pani Moniky z Tunime s radosti, nepouzitou, mam ji v bazarku 🙂

krizovam
10. júl 2014

@eevulle Paní Monika Neubert na mimibazaru čr, tuníme s radostí 😉

batovauniverzita
11. júl 2014

@chirabell Ahoj,nabízím k prodeji vajíčko Brio+adaptéry+isofox,vanička-používaná půl roku.(Vše krásné,nevyšisované,neprané,v černé barvě,model 2013,ještě přes rok v záruce).Zdarma přidám originál pláštěnku na hluboký díl. (původně jsem chtěla prodat celou trojkombinaci dohromady,ale jsem s Briem spokojená,proto si sportovní část zatím ponechám).Lea

krizovam
11. júl 2014

@lenulice Ahoj Leni, teda předevčírem jsem stříbrnou koupila ☹ Ale hodím ti odkaz do fcb Brio skupinky, tam holky pořád shánějí. A jak se máte, chystáte se někam na dovolenou? Hezké dny M. 🙂

lenulice
11. júl 2014

@krizovam Diky Moni, napisu do IP ;)

aristokratka
12. júl 2014

@adrianai uplne do lahu ti nepojde ale ak das v smere jazdy a do lahu tak mas ako keby take leziace korytko a este som pocula zr zvyknu vypodlozit dekou zadok ale neskudala som to

eevulle
15. júl 2014

@batovauniverzita Dobry den, jakou nabizite cenu? Prosim o foto. Dekuji.

eevulle
15. júl 2014

@krizovam muzu se zeptat, jestli nemate fotku te stribrne strisky na briu? Diky

eevulle
15. júl 2014

@lenulice Shanim stribrnou strisku s madlem, mohla by jste mi poslat foto, jak vypada na kocarku? Jaka cena prosim? Dekuji

krizovam
15. júl 2014

@eevulle Toto je originálka i s podložkou, mně se líbí a na léto je super 😉

eevulle
15. júl 2014

@krizovam moc pekne 🙂 nemuzu tu originalku ale nikde sehnat...

krizovam
15. júl 2014

@eevulle Já ji taky sháněla dlouho, už 2 roky se neprodává, takže jedině projíždět bazary pořád dokola ☹

annieann
16. júl 2014

AHOJTE, vedeli by ste mi poradit, ako vymenit rucku na tomto kociku? treba to rozvrtat nejak? mozno sa to tu uz spominalo.. dakujem moooc pekne.

eevulle
17. júl 2014

Maminky, koupim hlubokou korbu na Brio GO a vajicko s izofixem. Nabidtete prosim. Dekuji.

sarinka91
17. júl 2014

Maminky, aj ja kupim BRio GO, najlepsie 3-kombinaciu 🙂 🙂 dakujem

eevulle
17. júl 2014

Maminky, jeste bych se rada poradila ohledne vajicka. Je vajicko Brio go ok? Nebo bych radeji mela volit Maxi Cosi? Dekuji

tiumen
21. júl 2014

ahojte briáčky, tie čo ešťe nieste v našej Brio skupinke, tak sa pridajte 🙂 rady privítame vaše rady, postrehy, nápady a fotky vašich tátošov 😉

https://www.modrykonik.sk/group/5971/

eevulle
21. júl 2014

Ahojte, budu si nechavat usit strisku na hlubokou korbu. Nevite, jestli ty na ty hluboke je lepsi si nechat usit u Moniky nebo u Natydom? Pripadne u koho jineho? Diky

marissasa
25. júl 2014

ahojte, prosim nepredavate nahodou niektora origoš plaštenku na športiak? 🙂

aqua11
27. júl 2014

@eevulle
Ahoj ja som tiez vcera pisala pani Monike. Ozve sa az pondelok. Cez vikend neodpisuje. Babo sa mi narodi v oktobri a tiez mi neostava nic ine len tunit hlboku cast. Tam sa toho ale vela neda robit. Ved len strieska a nanoznik a neukaze to tak suprovo ako na sportiaku. U tej moniky som nasla asi dve fotky hlbokeho... Uz vies co presne chces?

sasena033
27. júl 2014

@aqua11 Monika sa teraz stahuje no odpisala mi po tyzdni ze mi moze usit az po 20.8 😒 ma toho zrejme dost

slavkav
27. júl 2014

@sarinka91 ja predavam, ale iba 2kombinaciu

aqua11
27. júl 2014

@sasena033
Jeeemine to fakt? To mam smolu. Ideme na navstevu do ciech a chcela som si to obkednat tam. Zatial len kozusinku na striesku-tu ma doma ale rukavnik som chcela k tomu usit :( Uz teraz 6.8. Mozno zmakne jeden rukavnik...uvidim, ci odpise. A do buducna asi hniezdo do vanicky nejake vymyslim...

evina24
27. júl 2014

@stucian
dobrý vecer.. nedali by ste sem prosím foto toho tuningu sportaku? teda ak ste ho este nepredali.. dik

bokroska
28. júl 2014

Nevymeni niekto športovu sedacku? ja mam čiernu a chcela by som nieco viac dievcenske.

andrea.vasickova
29. júl 2014

Maminky, mám kočárek Brio go už rok a půl a jsem s ním spokojená. Bohužel se mi pokazilo kolečko a musela jsem si u výrobce objednat nové. Dle výrobce je, ale nyní problém s náhradními díly na tento kočárek.
Prý budu možná čekat i tři měsíce než mi kolečko pošlou, nebo mi taky nepošlou nic, protože mám kolekci 2013. Je to u Vás v SR taky tak ? Jsem dost zklamaná, protože, s kočárkem nemůžu jezdit.

zuz999
4. aug 2014

Baby neviete ci sa da kupit original potah na sportovu cast, alebo cela nova korba? .Chela by som trosku zmenu .

bokroska
4. aug 2014

@zuz999 to by aj mna zaujimalo,ja tiez chcem vymenit športovu sedacku.

milacik0106
5. aug 2014

Baby mám na predaj trojkombináciu Brio Go - čierna konštrukcia - červená farba, isofix ... napíšte v prípade záujmu .... používali sme ho cca 1,5 roka ... v lete ani nie - mali sme aj golfáč ... TOP stav ...ďakujeeeem 😉

miimii
7. aug 2014

@eevulle ja mám na predaj modru hlboku vaničku top stav za 45€