Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

beruskanula
14. feb 2011

@ziza55 : nas malej bude mit rok v srpnu a nanoznik resit budu 🙂

@denis19 : 😀 😝 pry odolnejsi 😀 😅 😀 😀 😀 😀 asi jo, otuzilci od detstvi 😀

@sevzuz : tak nakonec nejdu ani do quinny, ani do peg perea, ale vaham mezi cybex a silver cross, ale asi zvitezi cybex 😀 😅 😀

enika
14. feb 2011

@salomuska ja mám odskúšaný tento: http://www.brio.net/en/To_Go_Stroller/Accessori... je drahší, ale vraj lepší. Nasadzuje sa na tú tyč pod košíkom a je super. Keď som ho nechcela, tak som ho pripla do košíka na tú tyč medzi vaničkou a košíkom. Ja môžem len odporučiť, bola som oveľa mobilnejšia a rýchlejšia ako keby som mala staršie dieťa stále vyčkávať 😀 . Hlavne, keď to mladšie plakalo. Na jedno ťa ale upozorním a to je vek tvojej dcéry. Obávam sa, že či už nebude na to vysoká. Treba si dať pozor. Podľa mňa je to tak do výšky cca 92-93 cm. Potom sa to dá používať tak, že rúčku si posunieš nižšie, ale dcéra sa bude už asi horšie držať. Ak by ťa ešte niečo zaujímalo, kľudne sa pýtaj.

salomuska
14. feb 2011

@enika vdaka za informaciu, presne nad tymto typom som uvazovala. dcera uz asi tolko urcite meria, ale neda sa nic robit, sama neprejde niekedy ani 100m, dako ju to nebavi. a na surodenecky kocik (napr Phil&Teds) sa mi zda uz pristara 😕

denis19
15. feb 2011

@beruskanula chceš kupovat ješte jeden kočárek? dobre to chápu????

beruskanula
15. feb 2011

@denis19 : golfky 🙂 😉

denis19
15. feb 2011

@beruskanula a jooo to mne nenapdlo,že to také budu otrebovat 🙂 tak co jsi to našla???

denis19
15. feb 2011

@beruskanula ten cybex vypadá super, to by s emi líbilo ,asi to dnes ukážu manželovi, a ten silver je také fajn,ale už váží skoro víc jako brio 😀

beruskanula
15. feb 2011

@denis19 :jj, prave halo je tezsi, tak proto do nej nepujdem, ale zase je origos, no ne? 😀
cybex je paradni, my h zkouseli na prodejne a fakt pohodicka..lehkej, krasne ovladatelnej, navic ma spojenou rukojet 🙂 no krasa 😀 🙂 ted jeste rozhodonout jakou barvu 😀 -to jsem cela ja, nerozhodna, co furt vaha... a hura objednat 😀 😀

denis19
15. feb 2011

@beruskanula to se mi také líbí, ta spojená rukoveť..ješte jsem našla jeden celkem fajn..pohledám ho znova a pošlu link...

denis19
15. feb 2011

@beruskanula http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
i tento se mi líbí ,ale má ty zahnutý rokovete a to se mi moc nelíbí ☹

beruskanula
15. feb 2011

@denis19 : kus 😀 😝
prosim nedavat zadny linky 😀 nebo budu tam, kde jsem byla...
jj, ja chci spojenou rukojet 🙂 , da se pak ovladat jendou rukou-zvyk z bria 😀 🙂

denis19
15. feb 2011

@beruskanula jojo...presne tak ...s tou rukovetí....a klid už nebudu...zustanu asi u tého cybexu 😕

beruskanula
15. feb 2011

@denis19 : cybex je fakt paradni, chce to teda vyzkouset 🙂 ....

ichbinich
15. feb 2011

Aj ja chcem Cybex Callipso ako golfky 😀
Najdolezitejsie je ovladanie jednou rukou a ze nekopem ani ja, ani manzel do zadnej osi. 90% golfacov nemozem pouzivat ani ja s mojimi 160cm... Nieto este manzel s 186cm To stale kopem bud do osi alebo do tych zdvojenych koliesok. A to je o nervy.
Takze, ked budeme kupovat golfky (teda pred najblizsou dovolenkou, lebo to mi manzel bude zase bedakat, aky je ten Brio velky, ze zaberie cely stresny box 😕 ), tak ten cybex.

Inak ja mam Brio model 2009 a ten ma iba trojbodovy pas na sportaku. A ten je teraz v zime katastrofa, furt sa zosuchava a prekruca, kym ho tam zapnem, tak sa unervacim. No ale co uz, ked sa moj syn narodil v 2009 😉

beruskanula
15. feb 2011

😀 tak koukam, ze to nebdue diskuze jen o briu ale taky o cybex 😀 .... myslim, ze to jsou jedny z nejvic povedenyhc golfek 🙂 ... 😀

emmka3
25. feb 2011

ahojte, tak dnes som si vybrala noveho favorita pre nase este len planovane druhatko 🙂 bola som hodinu v obchode s kocikmi "len tak" 😉 a porovnavala mojho doterajsieho favorita Jane Slalom Reverse s Brio Go a páni, by som neverila, ze 4kolka sa da tak uzasne lahko manipulovat, tu Jane 3kolku schovala do vačku, rovako ako aj vahou, pruzenim a uzasnym pristupom do velkeho kosika 😵 a cierna konstrukcia je len detail 😉 len mam na vas otazky, ako hodnotite aretaciu prednych koliesok a polohovanie sportovej casti? ja som sa snazila ho dat az do sedu, ale stale mi tam trosku ostavalo dotiahnut na látke ale na tom polohovacom pasiku sa uz viac nedalo, robi sa to aj vam alebo to bolo modelom - lebo bol akciovy? no ale je to fakt špička kočíkov čo som zatial mala moznost skusat 🙂 aspon v tom, co ja preferujem u kocika 😉

stanka04
25. feb 2011

Ahojte baby,my sme este len na zaciatku tehu,ale ohladom kocika uz mam uplne jasno 😀 Brio Go hnedy,cierna konstrukcia,ci bude chlapcek alebo dievcatko.
Len by ma zaujimalo,nevsimli ste si,ako je to u Bria s cenou? Napr.teraz ma jeden obchod akciu na sport.+hlboky,a aj po dokupeni autosedacky vychadza dost dobra cena.Moze ist jeho cena do leta dole? (Nemyslim akciovu) Netusim totiz,ci kociky behom roka lacneju,len som sa docitala,ze na konci roka,ale to by bolo neaktualne...

emmka3
26. feb 2011

@stanka04 Stanka, u nas v kamennom mali 3kombi. za 800Ečok, akože akcia z 1000E lebo to bola minulorocna kolekcia (červeny s ciernou konstrukciou, taska a tie 4 hojdaky na postielku) ale na nete som nasla aj za 777 Ecok na kocikovo.sk a mam dojem, ze na maderne ho este vcera mali za 729E ale dnes je tam uz cena 850E 😅
Takze si myslim, ze ak bude nizsia cena, tak len na minulorocne kolekcie, nove isto pojdu bud za rovnako alebo urcite za nieco viac ... aka cena ju u vas s autosedackou? (my sice budeme brat len sportak a hlboky, ale aj tak)

denis19
26. feb 2011

@emmka3 ahojky..dobrá volba 🙂 nevím co myslíš na aretaci predních koleček,jestli to funguje či to jde z lehka....pokud toto , tak je to úplná balada, nic se nedeje, jen je treba mít prední kolečka namazané a frdžáto jako blázen a co se týče sporťáku..do úplného kolmého sedu to nejde.....ale zatím nám to nevadí.....malá je tam spokojená 🙂 U mne je to první a asi i poslední kočárek,ale my jsem moc spokojení, lehko se ovláda, je lehky a lehko se skládá, vleze se všude do výtahu, do auta, sporťák je fantasticky prostorný a na spaní má dítko super soukromí díky té hluboké streše, takže já jen doporučuji.Myslím si,že na každém neco najdeš,ale to je už vec toho, co jsi ochotna popustit a co ne v nárocích si myslím...jinak paráda....
@stanka04 a co se týče ceny,myslím si,že je to tak jak píše @emmka3 , jen jsem si všimla, že ted byla super akce na černá kostrukce a tm. hnedá vanička a sporťák za 550€..což je paráda!

stanka04
27. feb 2011

@denis19 Ja som natrafila na akciu hnedy+ciern konstr. za 499,- +autosedacka bez akcie by nas vyslo spolu na 658,-
On je to myslim model 2010,neviem,ci 2011 vysiel,len autosedacku som zatial videla,ale 2010 sa mi paci viac.
@emmka3 Tak som ti asi odpovedala tu vyssie 🙂 My budeme urcite brat minulorocny (2010),preto som sa aj pytala,ci sa cena este moze posunut nadol.Ale asi sa s tym nebudem natahovat,proste ked po este dvoch utz uvidim dobru akciu,ako teraz,objednam a hotovo.Ved doma sa mu zabalenemu do septembra nic nestane... 😝
A este otazka k autosedacke,mate aj tu zakladnu do auta?Alebo vam v pohode staci pasove upinanie?

gabriel01
27. feb 2011

My ho máme a je fakt super🙂 Za sebe můžu jen doporučit🙂

denis19
27. feb 2011

@stanka04 já nemela autosedačku Brio, mela jsem peg perego vajíčko,male jsem i základnu a celkem se mi to líbilo,ale verím,že se to dá prežít i jen na pásy......naše v tom nechtela vubec být, tak jsme kupovali autosedačku 0-18 když mela cca 6 kg a je v ní nadmíru spokojená, tak jsem i ráda, že jsem nekupovala Brio vajíčko, neboť to pegperego jsem mela jen pujčené.....jen zkus tu prolistovat dozadu tému, prý je nejaké malé to Brio vajíčko,ale to jen tak lovím v pameti co jsem tu četla.... 🙂

beruskanula
27. feb 2011

@denis19 : tak uz mame doma cybex callisto 🙂 😉

@stanka04 : mame zakladnu a je to super 🙂

denis19
27. feb 2011

@beruskanula tak to byla rychlost a jak jsi spokojená??? 🙂

beruskanula
27. feb 2011

@denis19 : 😀 to vis, byla to laska na prvni pohled 😀 🙂

no zatim jsme s nim venku nebyli, jezdila jsem jen po byte 😀 a supeer 🙂 😀
vzali jsme rok 2011, barvu coffee 🙂

no kazdopadne se tesim, az bude jaro, pekny pocasi a vyrazime ven ve sportaku nebo golfkach 🙂 😉

a co ty? jaky golfky teda u vas vyhraji? 🙂

denis19
27. feb 2011

@beruskanula cybex..práve jsem je nalistovala na netu,jak uložíme cácorku ukazuji mnž a objednávám....nepošleš mi link na Ty tvoje golfky, že jaký je to model 2011?

denis19
27. feb 2011

@beruskanula jo tak presne tu jsem skončila i já a manžel odsouhlasil...a nevíš? brio nemá hole?

beruskanula
27. feb 2011

@denis19 : myslim, ze nema....resp. v krame jsem je nevidela a bylo mi recino, ze je nejspis nedelaj

hele, mrkni kdyztak na me fotky v diskuzi cybex callisto 🙂