Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

zuzkkkaaa
2. sep 2011

@juliankaaa Jeee tak to se máš, že jsi taková šikulka 😵 😵 😵 a jakou máš barvu kočárku??

juliankaaa
2. sep 2011

@zuzkkkaaa podarilo sa mi manzela ukecat na ten zlaveny-cize modry a siva konstrukcia- ale je nadherny aj tento.....zatial v nom vozim nasu 2-rocnu princeznu a od februara by sme mali kocikovat noveho clena rodiny 🙂 A zatial netusime co cakame, takze z podlozkou zatial pockame.
Ty si si aky kupila?

zuzkkkaaa
2. sep 2011

@juliankaaa Já mám ten stejnej 😀 😀 😀 a jsem z něho nadšená, taky plánuju v něm vozit naši Evičku 1,5 roku 😉 😉 My právě víme, že čekáme chlapečka, tak jsem tu modrou vzala. 😉
Kolik stojí u vás?? 😝

zuzkkkaaa
2. sep 2011

Jeee to ho ještě na malou užiješ, tak jí udělej podložku nějakou holčičí 😉 😉 když si to ušiješ sama 😝 😝 pak prodáš kdyžtak 😉

juliankaaa
2. sep 2011

@zuzkkkaaa ja som ho kupovala u vas 😀 stranka nej-hracky.....no a za tu cenu, no nekup ho!!!! 😀 Brio bol mojim snom uz dost dlhu dobu, takze som teraz spokojna a naozaj je to perfektny kociarik.
Tak to mate super ze budete mat chlapceka, ak budeme mat dalsiu babu, tak sa bude vozit aj v modrom, akurat podlozku tam usijem nejaku s kvetinkami 🙂 sak aj teraz vozime v nom Simonku a celkom jej to v tej modrej sekne.

zuzkkkaaa
2. sep 2011

@juliankaaa joo maj teď super ceny, Já už se taky těším jak s ním s Evičkou vyrazíme 😵 😵 Jasně že moderj může být i pro holky, v pohodě. A o jaké barevné kombinaci přemýšlíš?? J8 právě vůbec ale vůbec nevím, možná tyto opičky. http://www.fler.cz/zbozi/rkf-uz-opicacci-na-bil... nebo toto http://www.fler.cz/zbozi/rkf-remix-puntiky-berm... fakt vůbec nevím jestli se to tam bude hodit 😝 😝

juliankaaa
2. sep 2011

@zuzkkkaaa uff, tazky vyber 😀 mne by sa asi viac pacili tie opicky 😎
mne sa tam celkom paci aj toto http://www.fler.cz/zbozi/antizmolka-fleece-azte... je to fleece, cize na chladnejsie dni super.....aspon vlozku co som sila do nasho kociara, ak jednu stranu som dala bavlnu(kacickovu) na leto a druhu flis(jednofarebnu), na chladnejsie dni a pochvalujem si to 🙂
a brala si si aj nejake doplnky, ako plastenku, tasku.....ozaj a skejt nejdes kupovat, ja chcem, len musim zistit aky mi tam bude pasovat

zuzkkkaaa
2. sep 2011

@juliankaaa jojo skatík asi budu pořizovat, ale až časem, musím nějakej objevit, ale asi origo Brio neee, to by byla pěkná pálka, nevím ještě jsem se na to nedívala.

reisi
4. sep 2011

Ahojte, dievcata prosim o radu, ktore ste s fusakom uz odkrutili zimu je do tuhej zimy? Ta vrchna metalicka latka je pevna nebude sa zadierat? Je do 3 rokov dietata? Som ho zatial pozerala v kamennej predajni ale potrebujem referencie od niekoho kto ho ma....dakujem!

ichbinich
5. sep 2011

@reisi:
Ja mam origos shiny fusak. V pohode, je teplunky, latka nema ziadne stopy, odreniny, nic. Podla zimy som mu bud dala dovnutra este deku (ale minulu zimu este nechodil), alebo som dala nanoznik (mam Emitex deluxe univerzal). Poslednu zimu sme mali okolo minus 10.
Tuto zimu nebudem davat deku, ale iba nanoznik, ak by udreli velke mrazy. Chodi a bude obleceny a obuty tak, aby mohol aj chodit, tak udivim.
Fusak je presne taky isto velky ako je sedacka Go, takze ak sa v pohode zmesti trojrocne dieta do Go, tak sa zmesti aj do Brio fusaku 😉 Ale kazde dieta je ine, takze si budes musiet pockat, ako ti bude rast 😉

ziza55
5. sep 2011

ahojte kocky...pridam a ja svoju skusenost...mame zlte brio aj hlboky aj sportak...maly sa narodil koncom oktobra ..vanicka je uzasne velka a priestranna..celu zimu som ho tam mala v pohode aj s overalom hrubym a fusakom 🙂 😉 ..7mes sme pouzivali hlboku vanicku....ani raz som ju necistila..lebo nebolo treba...od maja mame sportovu cast...tiez je to fajn...cistila som ho jeden krat handrickou jarovou....a vsetko pekne zislo...strechu som zvliekla a oprala...na tu zltu sice idu trosku viac musky...ale nie je to ziadna tragedia...som sa obavala tej farby..aj kvoli tej udrzbe..muskam..a tak...ale vobec nelutujem..je super uzasny....ked idem cez prechod...auta nas uz z dialky vidia a brzdia 😀 😀 ..takze babule ktore budete pouzivat zlte brio...budete iste moc spokojneeeee

ziza55
5. sep 2011

@ichbinich ahoj..citam ze mas nanoznik universal deluxe...si s nim spokojna?tiez nad nim rozmyslam...a je taky trosku zatepleny ze moze posluzit aj ako deka alebo je to iba tenky material?v zime pod neho treba fusak asi vsak?ak dam teply overal?diiiik 😉 🙂

ziza55
5. sep 2011

ozaj este som zabudla....my mame asi kolekciu 2009 a jedina vyhrada na sportovu cast je ze popruhy nejdu z kocika priamo...ale su uplne zvlast a pripinaju sa takymi karabinkami zboku...to je hrozneee..ani si neviem predstavit ako bude drzat ten fusak v sportaku....ze o co ho tam prichytim...neviete mi niekto poradit?

reisi
5. sep 2011

@ichbinich dakujem! Ja mam kocik bugaboo ale chcem k nemu doladit fusak brio lebo su krasne 😉

renata09
6. sep 2011

Ahojte,som tu nová,veľmi uvažujem o kočíku brio go.Našla som na nete akciu na modrý kočík hlboká a športová časť v cene cca 8900 czk. Potrebujem nejak nabrať odvahu,či ho kúpiť alebo nie.Nikdy som ho na živo nevidela,preto sa neviem rozhodnú.Prvý kočík som mala nurse hello,teraz športový bumbleride flyer.Viete nektorá posúdi rozdiel v týchto kočíkoch?Och,taká som nerozhodná.ďakujem

ichbinich
6. sep 2011

@ziza55:
Nanoznik pasuje dobre, ja ho pripevnim o tie putka, za ktorymi je nastavovanie opierky chrbta. Takze mozem sedacku obratit aj s nanoznikom. Ten je futrovany a vodeodolny, takze ked trochu snezilo, ani som nedavala prsiplast, lebo sa robili kvapky, ktore som rukou zosuchla dole. Ja som s nim spokojna. Minulu zimu som mala este Emitex zavinovacku do autosedacky ako fusak, tu zimnu fleecovu a na nu nanoznik. Potom som presla na fusak Shiny.
Kedze ten nanoznik je neprefukatelny a da sa dat pekne vysoko (az po madlo), tak popod bude stacit overalik. Ale vsak uvidis podla zimy, ci este pridas deku 😉
Ja mam tiez 2009 s tym dvojbodovym pasom. Fusak Shiny ma take gumene pasy a naozaj to funguje. Nezosuchava sa to ani zdaleka tak, ako som sa obavala. Ked ti to bude liezt na nervy, kup si taku protismykovu podlozku, co sa dava pod koberce alebo tu "gecco" podlozku, co je do auta na okuliare atd.

@renata09:
Asi budu so mnou vsetky tu v diskusii suhlasit, ze by Brio Go brali este raz 😉 Ide lahunko, super lahko sa sklada a rozklada, otocna sportova cast (aj s dietatom vnutri!), vanicka pekne vysoko a odnimatelna, da sa nakliknut aj autosedacka. Mas obrovsky nakupny kosik, ja sa vzdy smejem, ze mam nakladny kocik 😀 Nekopem do koliesok ani osi spajajucej kolieska, prezije aj v snehu a na trave, dokonca aj na pieskovej plazi.
Tie ine kociky nepoznam, tak ich neviem poradit. Ja si nechavam Brio Go pre druhe babo, ked niekedy bude 😉

renata09
6. sep 2011

@ichbinich No tak som nabrala odvahu a napísala na mimibazár,som zvedavá čo mi odpíšu.Ja mám problém,že sa nezmestím do výťahu,lebo máme vnútorne harmonikové dvere,tak asi budem dávať stále jedno koleso dole,aby som vošla.Aj preto som tak dlho váhala.Mne sa však ten kočík tak páči,že si neviem pomôcť.
A to druhé bábo len nech príde,dvom je veselšie ako jednému 🙂

ketimiki
6. sep 2011

Ahojte "briáčky" 🙂),tak sa k vám s radosťou pripájam. Po skúsenostiach s množstvom iných kočíkov som aj ja skončila pri Briu a som nadmieru spokojná,je úžasný,ľahučký,vynikajúco sa ovláda,malý je v ňom spokojnýNajprv som chcel kúpiťod ruky,ale napokon som kúpila v akcii 2-komb.,do vaničky sa malý už nezmestí,tak ju budem predávať-ak by ste niekto mal záujem,je v tej nádhernej kráľovskej modrej 🙂 . Neviem si vynachváliť perfektné odpruženie,polohovanie rukoväte,takže môže kočíkovať aj staršia dcérka a ten obrovský košík pod ním je na nezaplatenie,dnes som tam naložila celý nákup a bez problémov sme dofúrikovali domov. Takže maximálna spokojnosť 🙂

denis19
7. sep 2011

@renata09 budeš spokojená skutečne! je to super kočík ako napísala @ichbinich ja bych do nej šla znovu. Mám ted ješte jeden, neco jako golfky a vždy se ráda vrátím k Briu..uvidíš sama!

renata09
7. sep 2011

@denis19 a @ichbinich.
Dík za povzbudivé slová.Už som písala na mimi bazár,no keď som spomenula,že som ho ešte na živo nevidela a či by sa prípadne dal vrátiť,pani sa stiahla a veľmi ho nechce poslať na slovensko.Vraj je to nákladne.Som z toho smutná.Jasné,že ho nemienila vrátiť,ale som sa pre istotu chcela opýtať.Teraz zase rozmýšľam čo ďalej.

denis19
7. sep 2011

@renata09 zkus obchody tu na Slovensku, je ted dvojkombinace v akci, ale tuším jen nejaké barevné kombinace.

renata09
7. sep 2011

@denis19 Niečo som podnikla,aby som ten kočík mala,ale dám vedieť neskôr ako to dopadlo.
Na slovensku som našla ale tá cena.Aj som už písala na modrý akciový,no neskoro.Bol už vypredaný.
Ak vieš presne o nejakej dobrej cene na slovensku,budem rada ak dáš link.Ešte by som sa na to pozrela.dík

ketimiki
8. sep 2011

A odkial so renata09 ? V Kosiciach ho mali v babetkove,ja som vzala posledny kus 🙂) Najprv som ho bola omrknut a na druhy den som si pren bola. Akcia je len na 2komb.v modrej farbe. Pacil sa mi aj nazivo,ale nejako som z neho az unesena nebola. Ale ked som donho posadila maleho a sli sme von,tak to este len bola parada!! Iba lutujem,ze som ho neobjavila omnoho skor,kym bol este maly celkom malicky a bola by som vyuzila aj hlboku vanicku. dalsie babo uz neplanujeme,takze vanicka stoji odlozena... ☹

renata09
8. sep 2011

.Bývam v BJ.V pondelok som písala do bábetkova a odpísali mi,že cez výkend predali posledný kus.Tak to si ma Ty predbehla 🙂.A ako sa s ním chodí po tej dlažbe na Hlavnej?U nás je mesto tiež vydláždene kockami.
Ak by som vedela pred rokom o tomto obchode,tak by som tam zašla. Vtedy som bola u kámošky na návšteve a zháňala predajne s kočíkmi.Malú som nosila v nosiči,lebo som akurát mala starý kočík na reklamácii.To bolo príšerne,lebo boli poriadne horúčavy.A až pred týždňom som zistila,že to bábetkovo je hneď vedľa Hlavnej. 😖
A tú vaničku,však predáš.

pallacinka
8. sep 2011

@renata09 A skusala si Pre deti v PO? Tam by ho mohli mat. My sme s nasim Brio boli aj v BJ v meste a pohodicka 🙂

renata09
8. sep 2011

@pallacinka Bola som tam v máji,ale nevidela som ho tam.Tak som rada,že v BJ ste s ním prešli.Mne ho už sestra objednala a príde mi na budúci týždeň.Potom dám vedieť ako som s ním spokojná.A ty máš v BJ rodinu,že si tu bola?

pallacinka
8. sep 2011

@renata09 Super, hlavne ze ho mas, spokojna budes urcite. Ja mam v BJ (ale nie priamo) svokrovcov a kopec manzelovych pribuznych 🙂

renata09
9. sep 2011

@pallacinka Tak to sa možno niekedy strtneme.Spoznáme sa podľa kočíkov.Ty máš akej farby?Môj bude modrej farby 😉

pallacinka
9. sep 2011

@renata09 To by bolo fajn, aj ked my sme tam malinko, najblizsie na Velku noc. My mame cierne Brio, so zlatymi doplnkami, a este mame aj bielo-cierny kvietkovany set. Vela ich asi v BJ nevidiet, vsak? My sme nevideli ani jedno kym sme tam boli.

renata09
9. sep 2011

@pallacinka Naše mesto je malé,a dosť sa tu poznáme,no ešte som tu brio nevidela.Kvetinkový set musí byť krásny.Mne keď príde domov kočík,hneď začnem pokukovať po látkach,aby som tiež mala podložku a striešku na športový iný,kým ešte to druhé je len na ceste a pokúsim sa to ušiť.Uvidím či budem mať na to energiu.Aký material je na briu?Bavlna,alebo je to nejká umelina?