Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

bella22
8. dec 2011

@pukanka no kdyžtak máme i overaly a kombinézy, tak snad ten březen a duben nějak přežijeme🙂. Nechávala sis tu podložku šít na zakázku? Já jsem právě teď koukala na hnědou, lesklou Brio asi za tisícovku...

beruskanula
8. dec 2011

@pallacinka
@bella22 ,
@pukanka : fusak Brio je krasne teplounkej..

jako druhej fusak mame Lodgera a ten je taky super...

@pukanka : Lodger je i do mrazu 🙂 , ja s nim vloni odjezdila zimu av poho...

pallacinka
8. dec 2011

@pukanka Nemozem s tebou suhlasit, ten fusak sa tenky iba zda byt, dnes su uz take materialy ze nemusi byt hruby, aby bol teply 🙂 Je prave na zimu a nie na jar, vtedy je uz prilis teply. Vsak Lodger sa tiez nezda byt velmi teply a pritom je 🙂

beruskanula
8. dec 2011

@pallacinka : souhlasim 🙂 😎

pallacinka
8. dec 2011

@bella22 Nasa mala sa narodila 19. februara a vo fusaku bola asi 2 tyzdne, v marci uz bolo 20 stupnov 🙂

bella22
8. dec 2011

@pallacinka to je pravda, dnes jsou kvalitní materiály a fleece s dutým vláknem už v pohodě zastoupí berana😉.

pukanka
8. dec 2011

@bella22 jo jo, nechávala jsem si jí šít, vyšla na 400,- tak jsem zvědavá jak bude vypadat.
Tak třeba je ten fusáček opravdu teplý, mě se teda nezdál, proto jsem ho nekoupila, jinak se mi líbil.
@beruskanula já mám Lodgera i do mrazů 😉 🙂
@pallacinka tak to jsem si ho mohla koupit, fakt se mi na zimu nezdál 😒
jinak loni bylo fakt teplé jaro, jak jsem psala pro naše březňátko jsme nepotřebovali fusak vůbec.

pukanka
8. dec 2011

@bella22 ta zlatá vypadá moc krásně, mě se teda moc líbí ta zlatá stříška s madlem...na léto o ní uvažuju🙂

bella22
8. dec 2011

@pukanka však v pohodě, on tak může působit😉. No taky jsem zvědavá, jaká bude letos zima...

bella22
8. dec 2011

@pukanka taky jsem o ní uvažovala! Říkám si, že je to fajn i proti slunci, potah se tolik nevyšisuje...Ale my stejně sporťák nasadíme asi až dýl, ale třeba na příští rok...

pukanka
8. dec 2011

@bella22 kéž by žádná, to navlíkání do kombinéz 😝 a jakou barvu toho fusaku jsi si objednala?

pallacinka
8. dec 2011

@pukanka On naozaj posobi tenucko, keby som ho nemala vyskusany, tiez si myzlim, ze nie je velmi teply. My ho inac mame v zlatej aj so vsetkymi doplnkami a zrejme pranim sa mi na vsetko spravili take nepekne flaky ktore neviem dat prec. Inac som s nim ale spokojna, este co mi trosku vadi je ta cierna farba vo vnutri, viac by sa mi pacila nejaka svetlejsia.

pukanka
8. dec 2011

@bella22 tak třeba jí na léto pořídíme

....nemáte někdo tu zlatou stříšku, vypadá opravdu tak krásně jako na obrázku?

bella22
8. dec 2011

@pukanka objednala jsem hnědý, lesklý. Je to kolekce 2010, tak byl za super cenu. Ale kdo ví, jestli přijde, pořád mi u objednávky visí "objednáno u dodavatele" a z nabídky ho vyškrtli. Kdyžtak holt zaplatím plnou cenu a objednám 2011, to se mi líbil třeba ten "brown metallic".

pukanka
8. dec 2011

@pallacinka fleky? na tom fusaku nebo i na té stříšce? a nezkoušela jsi ho dát někam do čistírny?

bella22
8. dec 2011

@pukanka tady jsem našla foto od nějaké maminky, vypadá moc hezky...

pukanka
8. dec 2011

@bella22 a neni to ta stříbrná?

bella22
8. dec 2011

@pukanka byla to ta zlatá, jen se díky blesku blbě leskne...Bohužel nemůžu najít odkaz, paní to fotila z různých úhlů a psala zkušenosti s různými kočárky. Brio si chválila...

pallacinka
8. dec 2011

@pukanka Flaky iba na tom, co som prala (fusak, podlozka, a ladvinka), striesku som neprala. Cistiarnu som neskusala, no mozno skusim, lebo je to naozaj skoda. Inac ta zlata na strieske a madle je ina zlata ako na fusaku a spol.. Ta strieska je ale aj tak vyslovene letna takze naraz s fusakom ju v kociku nemam.

pukanka
8. dec 2011

@bella22 já jsem někde viděla fotky Ivy Kubelkový, ta ho měla a vypadal moc pěkně 🙂

bella22
8. dec 2011

Tady jsem od ní našla inzerát, asi to pak prodávala: http://foow.org/cz/zlata-sada-striska-a-obal-na...

pukanka
8. dec 2011

@pallacinka to je škoda, to by mě taky naštvalo, tak snad se to povede vyčistit, nemáš fotku s tou zlatou stříškou, prosím?

pukanka
8. dec 2011

@bella22 vypadá to nádherně 🙂

bella22
8. dec 2011

@pukanka to jo, ale ta zlatá podložka už je na můj vkus moc. Já bych brala tu lesklou hnědou.

pallacinka
8. dec 2011

@pukanka Vies ze fotku mam? prave som ju aj hladala, tu v mojom albume:
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/pallacinka/a...

pallacinka
8. dec 2011

Ale teraz sa vozime v takomto 🙂

pukanka
8. dec 2011

@bella22 tak ona by byla třeba teď na zimu, jenom jako oživení k hnědý stříšce a hnědýmu fusaku.....
@pallacinka děkuji 😉 🙂 s tou černou to vypadá taky krásně 🙂
....teda navnadili jste mě pěkně, že bych ještě napsala Ježíškovi? 🙂

pukanka
8. dec 2011

@pallacinka malá je krásná 😵 ale tuhle černo-bílou květovanou kombinaci moc nemusim, tady u nás jezdí hodně polských kočárku v této kombinaci 😖

bella22
8. dec 2011

@pukanka to jo, ale i s tou stříškou už toho pak bylo moc😉. Já jsem koukala i na tu brown metallic, taky zajímavý. Ono to vypadá jako stříbrná, ale je to taková chromová hnědá...Chtěla bych v týhle barvě třeba tu podložku...