• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

17. mája 2017 
@pukanka no kdyžtak máme i overaly a kombinézy, tak snad ten březen a duben nějak přežijeme:slight_smile:. Nechávala sis tu podložku šít na zakázku? Já jsem právě teď koukala na hnědou, lesklou Brio asi za tisícovku...
8. dec 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka
@bella22 ,
@pukanka : fusak Brio je krasne teplounkej..

jako druhej fusak mame Lodgera a ten je taky super...

@pukanka : Lodger je i do mrazu :slight_smile: , ja s nim vloni odjezdila zimu av poho...
8. dec 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukanka Nemozem s tebou suhlasit, ten fusak sa tenky iba zda byt, dnes su uz take materialy ze nemusi byt hruby, aby bol teply :slight_smile: Je prave na zimu a nie na jar, vtedy je uz prilis teply. Vsak Lodger sa tiez nezda byt velmi teply a pritom je :slight_smile:
8. dec 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka : souhlasim :slight_smile: :sunglasses:
8. dec 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bella22 Nasa mala sa narodila 19. februara a vo fusaku bola asi 2 tyzdne, v marci uz bolo 20 stupnov :slight_smile:
8. dec 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka to je pravda, dnes jsou kvalitní materiály a fleece s dutým vláknem už v pohodě zastoupí berana:wink:.
8. dec 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bella22 jo jo, nechávala jsem si jí šít, vyšla na 400,- tak jsem zvědavá jak bude vypadat.
Tak třeba je ten fusáček opravdu teplý, mě se teda nezdál, proto jsem ho nekoupila, jinak se mi líbil.
@beruskanula já mám Lodgera i do mrazů :wink: :slight_smile:
@pallacinka tak to jsem si ho mohla koupit, fakt se mi na zimu nezdál :unamused:
jinak loni bylo fakt teplé jaro, jak jsem psala pro naše březňátko jsme nepotřebovali fusak vůbec.
8. dec 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella22 ta zlatá vypadá moc krásně, mě se teda moc líbí ta zlatá stříška s madlem...na léto o ní uvažuju:slight_smile:
8. dec 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukanka však v pohodě, on tak může působit:wink:. No taky jsem zvědavá, jaká bude letos zima...
8. dec 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukanka taky jsem o ní uvažovala! Říkám si, že je to fajn i proti slunci, potah se tolik nevyšisuje...Ale my stejně sporťák nasadíme asi až dýl, ale třeba na příští rok...
8. dec 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella22 kéž by žádná, to navlíkání do kombinéz :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jakou barvu toho fusaku jsi si objednala?
8. dec 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukanka On naozaj posobi tenucko, keby som ho nemala vyskusany, tiez si myzlim, ze nie je velmi teply. My ho inac mame v zlatej aj so vsetkymi doplnkami a zrejme pranim sa mi na vsetko spravili take nepekne flaky ktore neviem dat prec. Inac som s nim ale spokojna, este co mi trosku vadi je ta cierna farba vo vnutri, viac by sa mi pacila nejaka svetlejsia.
8. dec 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella22 tak třeba jí na léto pořídíme

....nemáte někdo tu zlatou stříšku, vypadá opravdu tak krásně jako na obrázku?
8. dec 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukanka objednala jsem hnědý, lesklý. Je to kolekce 2010, tak byl za super cenu. Ale kdo ví, jestli přijde, pořád mi u objednávky visí "objednáno u dodavatele" a z nabídky ho vyškrtli. Kdyžtak holt zaplatím plnou cenu a objednám 2011, to se mi líbil třeba ten "brown metallic".
8. dec 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka fleky? na tom fusaku nebo i na té stříšce? a nezkoušela jsi ho dát někam do čistírny?
8. dec 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukanka tady jsem našla foto od nějaké maminky, vypadá moc hezky...
8. dec 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bella22 a neni to ta stříbrná?
8. dec 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukanka byla to ta zlatá, jen se díky blesku blbě leskne...Bohužel nemůžu najít odkaz, paní to fotila z různých úhlů a psala zkušenosti s různými kočárky. Brio si chválila...
8. dec 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukanka Flaky iba na tom, co som prala (fusak, podlozka, a ladvinka), striesku som neprala. Cistiarnu som neskusala, no mozno skusim, lebo je to naozaj skoda. Inac ta zlata na strieske a madle je ina zlata ako na fusaku a spol.. Ta strieska je ale aj tak vyslovene letna takze naraz s fusakom ju v kociku nemam.
8. dec 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella22 já jsem někde viděla fotky Ivy Kubelkový, ta ho měla a vypadal moc pěkně :slight_smile:
8. dec 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tady jsem od ní našla inzerát, asi to pak prodávala: http://foow.org/cz/zlata-sada-striska-a-obal-na-madlo-brio-go-i1716593001.html
8. dec 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka to je škoda, to by mě taky naštvalo, tak snad se to povede vyčistit, nemáš fotku s tou zlatou stříškou, prosím?
8. dec 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella22 vypadá to nádherně :slight_smile:
8. dec 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukanka to jo, ale ta zlatá podložka už je na můj vkus moc. Já bych brala tu lesklou hnědou.
8. dec 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. dec 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale teraz sa vozime v takomto :slight_smile:
8. dec 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bella22 tak ona by byla třeba teď na zimu, jenom jako oživení k hnědý stříšce a hnědýmu fusaku.....
@pallacinka děkuji :wink: :slight_smile: s tou černou to vypadá taky krásně :slight_smile:
....teda navnadili jste mě pěkně, že bych ještě napsala Ježíškovi? :slight_smile:
8. dec 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka malá je krásná :dizzy_face: ale tuhle černo-bílou květovanou kombinaci moc nemusim, tady u nás jezdí hodně polských kočárku v této kombinaci :confounded:
8. dec 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukanka to jo, ale i s tou stříškou už toho pak bylo moc:wink:. Já jsem koukala i na tu brown metallic, taky zajímavý. Ono to vypadá jako stříbrná, ale je to taková chromová hnědá...Chtěla bych v týhle barvě třeba tu podložku...
8. dec 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok