• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

27. septembra 2017 
lulli presne ta to bola :wink: :grinning:
zuzi pre niekoho bonus, pre teba strata. ked mas cierny cely kocik nakup farebne podlozky ci doplnky a mas to :wink: alebo skus ponuknut, sama uvidis, ci sa oplati alebo nie :wink: :slight_smile: urcite ta od toho neodhovaram :sweat_smile:
24. feb 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, když to takhle vidíte, líbí se vám víc ta hnědozlatá nebo černostříbrná?
24. feb 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kessiie a téhle paní jsi to objednávala?
24. feb 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulli mne ani nie... na pohlad zaujimave, ale nechcela by som to. k babätku sa mi zlata ani strieborna vobec nehodia (ako sa napr. mnohym ludom nepaci cierny kocik), neviem si v tom predstavit hracky :sweat_smile: :grinning:
24. feb 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže zůstaneš u černé? Nebo sis objednala tu šedivou, už si to nepamatuju :sweat_smile:
24. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie lulli, objednavala som na slovensku v super obchodiku :wink:
24. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulli mam sedu na ciernej konstrukcii :wink: ja som ho cely cierny nechcela, ked sa to da u bria tak skombinovat :wink: este som rozmyslala nad ciernym, ale na bielej konstrukcii, ale vyhral to sedy :dizzy_face:
24. feb 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kdy ti má dorazit? Pak bych chtěla vidět fotečky s Alexem, jak si tam krásně hoví :slight_smile:
Alex, to je fakt tak krásný jméno, pořád mi to leží v hlavě, jak jsme se o tom bavily po IP :grinning:
24. feb 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulli si zlata, dakujem :wink: velmi ti take male sidielko prajem :dizzy_face:
kocik by mal byt uz zajtra, doma budem sice az vecer, ale aj tak ho hned pofotim, aj s lexim vo vnutri a supnem do albumu :wink:
24. feb 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééééé, já už se tak těšíííííím :grinning: To ani nedospíš, ne? Já budu taky doma až večer, tak to nic neprošvihnu. Tak ti mooooc přeju, aby tě nezklamal a naopak aby tě ještě víc překvapil svýma přednostma, o kterých třeba ještě ani nevíme :wink:
24. feb 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulli, ma to vase bejbycentrum aj nejaku webovu stranku?
24. feb 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kessiee ak to nie je tajne, za kolko si ho kupila ty?
24. feb 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulli ja uz som nespala dve noci :grinning: :grinning: :grinning: neviem sa ho dockat :grinning: :grinning: :grinning: dakujem ti strasne moc, urcite ta budem informovat aj o tom zatial neobjavenom :wink: :grinning:
24. feb 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kessie má, ale zrovna teď je předělávají a není možný se tam dostat :frowning2: Každý den to zkouším a zatím to pořád renovujou. Napíšu ti adresu do IP :wink:

Zuzi, koukala jsi na ten inzerát?
24. feb 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kessiee :grinning: :grinning: :grinning:
Úplně s tebou cítím, já už bych se taky nemohla dočkat :slight_smile:
24. feb 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulii ano, som doteraz stopovala tu pani, lebo som jej nevedela na ten inzerat odpovedat, chcelo to po mne smsku
ale uz som ju vypatrala a napisala jej mail
pacia sa mi inak obidve varianty, aj zlata a aj strieborna
asi pojdem do tej striebornej, na tom ciernom kociku a pre chlapca sa mi to viac hodi
24. feb 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jé, tak to ti moc přeju, abyste se nakonec domluvily. Ta stříbrná je fakt krásná, já vám tak závidím :grinning:
24. feb 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kessiee tak co? Máš ho už doma? :grinning: Ty se určitě kocháš, viď? :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulii mam ho :wink: je uzasnyyyy :dizzy_face: kuk do albumu :wink:
25. feb 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peckovyyy jee
25. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diiiky dupli :wink: ja som z neho total nadsena, stale musim nan pozerat :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kessieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ten je tak krásný. Jsem z něj úplně nadšená, super, paráda, bomba, nádhera,...................Jen doufám, že ty fotky tam necháš, chtěla bych to ukázat mýmu, on teď není doma :wink: No ale hlavně Alex je tam úplně krááááásně, normálně se rozplývám jak nad kočárkem tak i nad Alexem :dizzy_face: Takže je ti, že každý nový poznatek nám musíš napsat :grinning:
25. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mělo tam být: je ti jasný, že každý nový poznatek .......
Jsem z toho úplně popletená :sunglasses:
25. feb 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lullinka dakujem ti :wink: si milucka :slight_smile:
jasne, fotky tam necham par dni, tak mozete kuki :wink: alexikovi je asi jedno v com sa vozi, on miluje kociky asi rovnako ako mamina, dokaze zaspinkat v kazdom :slight_smile: zajtra si to skusime aj v briu :dizzy_face:
no a o vsetkom novom budem pisat, tomu ver :wink: :sunglasses:
25. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojík.... kessiee se ti nedivím, že se na něho musíš pořád koukat... kočárek je nádhernej :slight_smile: :wink: ... a malý je v něm naprosto úžasný :slight_smile:
26. feb 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem byla vcera omrknout go i sing. brio sing vitezi. jen mne zajima, zda ho nektera mate a zda s nim mate nejake potize ....a nemate tip kde koupit levneji ?
26. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tuším, že tu je někde na koníkovi diskuze týkající se kočárku brio sing :slight_smile: .... můžu se zeptat, v čem je sing lepší od go? já teda zatím viděla jen go :slight_smile:
26. feb 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, prisel mi ze je vyšši, jako cele to sedatko a uzsi, imysleno konstrukci - ne na ukor ditete, kdyz jsem to nepremerovala, byl mi sympatictejsi. osobne jsem jiz s kocarkem nejake ty kilometry (jinymi typy) najezdili (dve deti) a tak se mi dobre drzel, madlo je hodne vysoke. u goucka se mi nelibilo to madlo, prislo mi prilis robusni. ale je nutne rici, ze zadny kocar neni ideal, kazdy mame na vec svuj nazor
26. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ant: jj, každá máme jiný vkus a to je dobře... aspon nebudou jezdit všude stejný kočárky... já popravdě sing viděla jen na fotkách a nějka jsme se na něj ani nezaměřila :slight_smile: ... hlavní je, že s ním budeš spokojená...
26. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kessinko, tak co, už jsi drandila venku? Pořád si musím prohlížet ty fotky, jsem fakt z něj úplně unešená :grinning:

Ant, mě právě to držadlo přijde super, je mi to hodně příjemný do ruky :wink: Ale je jasný, každýmu se líbí něco jinýho :grinning:
26. feb 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok