• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

17. decembra 2016 
@almita jeej tak to by bolo super ked by sa to tak dalo

spolu s @beruskanula @martuska75 @juliankaaa @sevzuz @l.lara @dendy1 @jakani a @duplicka je nas 10, postovne v nemecku vychadza 4,90, takze ked sa to rozrata tak 0,50 na osobu, plus postovne doporucene 1,20 v ramci Slovenska, ak sa nemylim tak spolu to vychadza 16,60 na osobu :slight_smile: ak sa mylim, tak ma prosim opravte. ja by som si to samozrejme vyzdvihla osobne.

ak @almita suhlasi, tak sa potom dohodnite asi v ramci IP ohladom platbby a adresy (ak ti je to vela, mozem ti potom pomoct s rozposlanim) tak to bude asi lepsie
@duplicka ty si spominala ze by si chcela aj nieco ine, nie? tak ked tak daj vediet co a ako :slight_smile:
8. mar 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peliroja super a mohla by som objednat este aj plastenku na sportak, aj ked to nie je az taky rozdiel ale potesi, dakujem. peniazky poslem predom na ucet a neponahla mi to:slight_smile:
8. mar 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz hm, tu plastenku vezmem tusim aj ja, ta univerzalna mi ide dost na nervy :angry:
8. mar 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sevzuz
@peliroja baby nedrazdite ma aj s plastenkou :angry: ja nad nou teiz uvazujem
8. mar 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peliroja Pri nakupe nad 100 Eur je v Nemecku postovne zdarma :wink:
8. mar 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliankaaa
@peliroja
@sevzuz pláštenku mám - teda na športovú časť a je super :wink: :wink: :wink:
8. mar 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peliroja : holky, se mnou nakonec nepocitejte :-q....
8. mar 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak ad plastenka..... mame origo jak na korbu, tak sportak a super :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
8. mar 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruskanula oka ako povies :slight_smile:

@martuska75 ta plastenka, da sa dobre nasadit aj ked je babo uplne v lahu?

@pallacinka tak potom opravujem, treba si priratat len postovne na Slovensku :slight_smile:
8. mar 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mne sa na Briu zacala trhat guma na rucke, prosim vas, nemate niekto nahodou skusenosti co s tym urobit? co by sa tam mohlo dat? Inak som s kocikom velmi spokojna. Dakujeeem a krasne MDZ prajem :dizzy_face:
8. mar 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja ahoj, citam, ze nakupujete doplnky na Brio. Ja by som mala zaujem o zlatu striesku a madlo. Je tam aj nieco take? Dakujeeeem
8. mar 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja
@almita
dievcata, ak by sa dalo, ja by som mooc prosila objednat okrem tej clony, aj tuto plastenku na hlboku korbicku :confused: http://www.o-baby.de/katalog//brio-raincover-f.-pram-black-transparent_BO36476-099.html
nikde ju nemozem najst na nasich strankach, a este k tomu ju tam maju v akcii...mam sice kupenu univerzalnu na hlboky, ale tato original bude urcite lepsie sediet...ktorej sa mam ozvat na IP? :slight_smile:
8. mar 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@errilo ahoj, s tou ruckou ti neviem poradit :frowning2: a striesku s madlom som tam tiez nevidela :frowning2: mrzi ma to
8. mar 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja V ľahu sme ešte nepršali :slight_smile: , ale môžem zajtra vonku poskúšať.
8. mar 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peliroja hmm, skoda... dakujem za ochotu :dizzy_face:

Ak by tu niekto predaval zlate doplnky (strieska, madlo, podlozka do kocika) - KUPIM :dizzy_face:
8. mar 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja Ahoj, v babetkove maju v akcii Brio vysoke tasky vo viacerych farbach - v striebornej, zlatej, ciernej a cervenej s kvietkami, cena je velmi prijatelna oproti povodnej cene :wink: Takze sa kupa oplati :dizzy_face:
http://shop.babetkovo.sk/index.php/vyber-podla-znacky/brio-vyrobky/akcia-brio.html
Pozerala som tasky aj na www.nej-hracky.cz, ale presne ako si napisala, maju vyssie postovne kedze posielaju z CZK.
Tasku co sa Ti paci som nasla aj tu: http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/brasne-na-rukovat/Babymel-Amanda-Zipper-Prebalovaci-taska-Novinka
Je velmi pekna, vyzera byt prakticka a zaroven taka sportovo-elegantna, ale cena je uz vyssia :confused:
8. mar 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja : origo je v leze pohoda :wink: :sunglasses: , je kryte vse :grinning: :slight_smile:
8. mar 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciana157 Ahoj, jednu Brio tasku uz doma mam, je to postovy typ, no mne velmi nevyhovuje a potrebujem vacsiu. Ale dakujem za info :dizzy_face:

@bella22 Tuto krasnu tasku som uz pozerala, skutocne vyzera super a ja som tiez skor na take elegantnejsie alebo sportovo-elegantne, nasla som ju tu: http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=7_754_1065&products_id=4517
No cena je dost vysoka :frowning2: Ak by ste ju kocky videli niekde v akcii za nizsu cenu, dajte vediet :slight_smile:
Bella, ale mame rovnako dobry vkus - mame rovnake kociky, tiez mame komplet hnedy a tiez v nom vozime Emku :dizzy_face:
8. mar 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulienocka jéé, to je teda sranda, že máme stejný vkus!:slight_smile: Hele, já tu tašku koupila za 700Kč tady: http://www.delfinek.mimishop.cz/ ale už jí tam bohužel nevidím:frowning2:. Kouknu, jestli jí ještě někde nemají. Mám na prodej červeno-černou, ale ta se ti nehodí. Šla by suprově k černýmu, kterej jsem původně plánovala.
8. mar 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja mozme to tak urobit,ze zatial sa poslu peniaze iba za tie clony a ked pridu,tak sa mozme spytat na poste kolko vyjde postovne a balne.1,20 bude podla mna malo..Myslis,ze to staci poslat v obalke?Ja si vobec neviem predstavit ako to vyzera zabalene :confused: :confused: :confused:
8. mar 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja @almita kočky ktorej mám poslať peniaze? Alebo mám zatiaľ čakať na inštrukcie v IP? ďakujem.
8. mar 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dendy1 este cakaj :slight_smile:
8. mar 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@almita mozeme aj tak pre istotu, ja som myslela ze to bude stacit, mozno 1,50 ak bude treba nakupit bublinkove obalky :slight_smile: postovne je 1,2 na doporuceny list do dvoch kil myslim

a este mimo temy ale aha co som nasla, ak ma niekto moznost poslat z anglicka a chcel by ist napoly je tu akcia ze jedna a druha za polovicu :slight_smile:

http://www.mothercare.com/Babymel-Quilted-Amanda-Changing-Bag/dp/B0053OFATE?ie=UTF8&ref=sr_1_3&nodeId=42764041&sr=1-3&qid=1331237441&pf_rd_r=1GBAYK29GRWCVE3DFYAN&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=301&pf_rd_i=0&pf_rd_p=231490887&pf_rd_s=center-7
8. mar 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja prosim ta uz nehadz ziadne linky,lebo skrachujem :grinning: ta je riadna supa :dizzy_face: tak ako to spravime s tymi clonami?kolko nas je?ideme na to?
8. mar 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita oka, uz som ticho :grinning: no mozem za to ked sa mi luuuubi? :grinning:
podla mna ked to vies dostat sem z nemecka, tak bude lepsie ak to objednas ty. mozeme ti najskor poslat peniaze na ucet a ked to budes mat komplet, mozes spravit objednavku, ci?
8. mar 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja nie je problem.poslem ti ip s cislom uctu a mailovou adresou.Nech to kocky prevedu a poslu mi potvrdenie z banky,ze to odislo.Ja zvyknem fotit tu stranku cez print screen.potom mozem hned objednat.ty mas v oku,kto vsetko ma zaujem. :wink:
8. mar 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita oka dohodnute :slight_smile:
8. mar 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky co ste chceli objednavat, mate IP, ak som na niekoho zabudla nech sa ozve :slight_smile:
8. mar 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakani inak ja mam tu plastenku z babetkova :slight_smile:
8. mar 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulienocka Ahoj,mas este na predaj tu tasku,fusak uz mam,ale este zvazujem nad taskou,aka je tam cena ??vdaka :slight_smile:
8. mar 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok