Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

martuska75
27. mar 2012

@simmi80 jasnačka neboj, kludne napíš. Ale IB slsp je fakt blbovzdorný, to zvládne určite každý 😉 Ale bez problémov ťa znavigujem keby dačo.

martuska75
27. mar 2012

@bosacka mám tú tú tenšiu - nepodšitú, lebo ju použivam, až ked dám preč fusak. Mám lodger a ten mám namiesto hrubšej deky. Ako zase je to len deka 😀 , ale mám ju celkom rada lebo je taká akorát na kočík a je taká mäkučká. Na jar a leto ako vyšitá. A aj farba mi pekne sadla je taká cukríková a úplne to brio rozžiari. Mám to hnedé a bez farbičiek mi príde také smutné. Aj fusak mám ten žiarivo malinový 😀

simmi80
27. mar 2012

@martuska75 aj ja mam ten lodger malinovy 🙂 a doteraz som mala bebe confort hnedy a krasne to ladilo. Brio mam cierny, tak tiez bude ladit. ak sa tam ta moja slonica vobec este v zime zmesti. ale hadam ano 😀

simmi80
27. mar 2012

@martuska75 ozaj aku budicku si kupila na leto? ja chcem objednat tuto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47903190&tab=5 a do toho taku ruzovu podlozku
a toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=52665993&ta... a taku podlozku.
ale tie podlozky asi vyriesim tak ze z jednej strany bude ruzova a z druhej bude ta zvieratkova

simmi80
27. mar 2012

@martuska75 a este tu tasticku na kluce si kde nasla? nevidim ju v ponuke.

martuska75
27. mar 2012

@simmi80 do čierneho to máš ľahšie. Teraz sa akorát s pani dohadujeme ako pokombinovať farby a neviem sa rozhodnúť. Mala byť kvetinková búdička a podložaka z jednej strany kvetinková a z druhej jednofarebná, ale tá ružová sa asi nehodí a hnedá sa bojím že zanikne. Ale možno je to jedno aká bude zo zadu. Neviem. No mrkni a poraď. 😉

martuska75
27. mar 2012

@simmi80 to som si vymeslela, ani cestovný obal nie je v ponuke 😉

simmi80
27. mar 2012

@martuska75 jaaaj ty mas hnedy..no ak budes mat aj tasku takej farby tak ta ruzova je krasna.

simmi80
27. mar 2012

@simmi80 este aj tato podlozka je krasna http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=382... asi ju teiz objednam.

martuska75
27. mar 2012

@simmi80 Látku si môžeš vybrať akú len chceš, pani to šije na objednávku - Objednáva látky napr. zo stránok: umelluzinky.cz , veselajehlicka.cz Popozeraj máš čo robiť celý deň 😀

simmi80
27. mar 2012

@martuska75 uz som pozerala tiez uz s nou komunikujem 🙂 ozaj a ty chces vyslovene ruzovu? lebo nejaka pekna kombinacia s hnedou, zlta, oranzova. aj to nemusi byt zle.
ja som uz pozerala tie latky asi 100 krat 🙂 len tie co by sa mi aj pacili tak poklad je biely a to by bolo hned spinave.

martuska75
27. mar 2012

@simmi80 jasné že by bolo pekné aj s oranžovou alebo peknou zelenou, ale malá má veľa oblečenia v ružovej a cyklámenovej tak nech to trochu ladí 😀 Nie som až tak vysadená, že musí byť ružová, ale teraz mám tiež ružovú a celkom je to fajn. Tej bielej sa tam až tak nebojím, však operiem. 😀 To je výhoda podložky že sa dá vybrať a oprať. Okrem toho ked sú tam kvety a je to také flakaté tak to tiež nebude až tak vidieť.

simmi80
27. mar 2012

@martuska75 ved jasne, ja tiez som neni vysadena na ruzovu, ale predsa pre dievcatka je to idealna farba 🙂 si pozerala tie moje? ze ci mozu byt 🙂

martuska75
27. mar 2012

@simmi80 veľmi sa mi páči tá búdička - úplne geniálne farby. Perfektná je aj tá kombinácia s pásikmi. Už som ju videla dávnejšie. Krásna. K čiernej sa ti toho jednoznačne viac hodí. Máš volnejšie ruky.

martuska75
27. mar 2012

@simmi80 Ale mali by sme skončiť sa rozpisovať o doplnkoch, lebo sme trochu mimo tému. Aj ked je to všetko predsa na Brio. 😀

simmi80
27. mar 2012

@martuska75 oki 🙂 ja som zatial prispievala len do surkomnej, tak som mimo ake su pravidla 🙂 ved keby nieco, tak IP.

zuzulienka51
27. mar 2012

Babenky, asi som troska technicky antitalent, ale chcem ist s malou von, prvykrat som jej chcela dat aj nanoznik na sportak (mame origos brio rok 2010) a akosi neviem prist nato ako to tam ma ist. prosim poradte. dakujem

almita
27. mar 2012

CLONY A PLASTENKY SU USPESNE U MNA DOMA 😝 😝 😝 RANO POSIELAM 😉

zuzulienka51
27. mar 2012

@rozborka mohla by som ja poprosit to o foto? 😅 Lebo sme to tiez skusali dat pod tu striesku, ale mne sa to zda dost volne, a vsade kde to vidim to drzi tak pevne. Dakujem za pomoc.

errilo
28. mar 2012

@martuska75 @simmi80 ahojte, tak ja som sem nakukla, lebo tiez mam Brio a niekedy pozriem do tejto temy a teda baby, krasne veci.. juuuj.... ja mam hnede a zatial chcem zlatu striesku a madlo a ktomu podlozku aj organizer... a tieto farebne su tiez nadherne.. len to uz by asi moj manzel frflal 😝

errilo
28. mar 2012

Dnes som sa o5 presvedcila o tom, ze to ze som sa rozhodla pre Brio je super.. som maximalne spokojna... Neviem ci ste skusali, ale mne sa dnes pod kocik podarilo nalozit first bike starsej dcerky... sama som tomu neverila, ze to tam vojde... ale cuduj sa svete - voslo! a to som tam mala kopec inych veci 🙂

martuska75
29. mar 2012

@errilo na briu sa mi páči, že si ho môžeš postupne doplňať a meniť ako sa ti páči. Určite bude pekná aj tá zlatá strieška na leto. No a budúce leto kúpiš tú farebnú - pre zmenu. 😉 Manžel medzičas zabudne koľko to už stálo peňazí 😀 A ked uvidí chutného drobčeka v kočíku tak to určite ani riešiť nebude 😀

jakani
29. mar 2012

@almita clona a plastenka uspesne dorazili!! 😀 😀 dakujem, a mrzi ma, ze si mala okolo toho take starosti ☹ ...este raz diky! 😉

vaio1
29. mar 2012

Chcem sa spytat fusak ku kociku brio go sa da pouzit potom aj do sportovej casti?

l.lara
29. mar 2012

@almita clona dorazila! dakujeeeem 🙂

almita
29. mar 2012

@l.lara
@jakani Dakujem za info...ostatne kocky,mate vsetky baliky?

hanickaa.d
29. mar 2012

Holky prosím vás. Vleze kočár do malého panelákového výtahu? Máte někdo odzkoušené prosím? Dík 🙂

l.lara
29. mar 2012

@hanickaa.d mne vlezie ked sklopim rucku 🙂

hanickaa.d
29. mar 2012

@l.lara i na šířku? to bue asi na knap, co...moc děkuji za info 🙂

juliankaaa
29. mar 2012

@almita aj ja mam striesku doma 🙂 DAKUJEEEEEM...a sak si mohla prist so strieskou na kavu, aspon by som poznala o cloveka viac, pretoze zatial v okoli moc znamych nemam 😖