• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

17. mája 2017 
@almita uff, este ze som k nm nepribehla a nezacala dakovat :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja dakuuujeeemmmm :wink: :wink:
3. apr 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. apr 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Poprosim vas nevkladat kontaktne udaje na vas, ak si zelate poslat link, tak priamo na vas cez nase stranky. V pripade potreby ma kludne kontaktujte. Prajem vam pekny den, Barbora”
Ahoj, odkud jste objednávaly tu clonu, prosím? :slight_smile:
3. apr 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiakocikovsvet dakujem. a tam sa dozviem o nejakej vyhodnej cene? :wink:
3. apr 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja este ma napadlo myslis, ze sa da dat aj na vanicku a sedi to ok? daaakuuujjjeemm
3. apr 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita ďakujem, clona dorazila rýchlo a OK, ešte som ju nestihla vyskúšať, bola som mimo. A uvidím či ju ešte vôbec bude treba, malá mi prestala spávať v kočíku, už ani do ľahu ju nedostanem :angry: Zvažujem pomaly aj predaj kočíka - len s ním mám ešte stále pupočnú šnúru spojenú, ťažko znášam to nekočíkovanie zrazu :frowning2:
3. apr 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dendy1 neboj,to je len obdobie...my sme tam tak plakavali,ze dovidenia :angry: ale som jej vysvetlila,ze mamina chce este kocikovat,tak nema na vyber. :grinning: Budeme mat 2roky a este ju tam davam spat :slight_smile: este sa nakocikujes,uvidis...ja mam teraz brio v oprave,tak som tu clonu dala na maclaren a sedi aj tam. :slight_smile:
3. apr 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita jej to je fajn, tiež mám maclaren, tak som rada, že aj na ten sa bude hodiť :grinning: , aj keď tam by mi lepšie pasovala hnedá :slight_smile:
3. apr 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dendy1 ktory mas?ja mam tiez hnedy :wink:
3. apr 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@almita děkuju!!:slight_smile:
4. apr 2012 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvalka ja predávam na bielej, ale poťah mám takej petroolejovej farby ...
4. apr 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1987 som zalubena do tvojho kocika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta biela jaaaaj krasa :dizzy_face:
5. apr 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peliroja dakujem :slight_smile:)) kazdy veru obdivuje :slight_smile:
5. apr 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1987 joj keby taky mam tak ho ani za nic nedam, lenv sedej bol v akcii tak peniazky rozhodli. ale biela je moja srdcovka :slight_smile:
5. apr 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peliroja aj moja ,ale chcela by som cierno biely :slight_smile:))
5. apr 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1987 keby si chcela modro sedy, vymenim :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja už som mala :slight_smile:))) už som mala aj hnedý s metalízovou konštrukciou, čo sa týka Bria :slight_smile:))
5. apr 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zabka1987 kokso tak ty si ina maniacka potom :grinning: mat zbytocne korunky hned ho beriem
5. apr 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Toto je môj 9ty kočík...ale iný ako Brio už nechcem :slight_smile:)) jedine ma láka ešťe Bugaboo Bee+ :slight_smile: inak naše detičky sú rovnako staré cca :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kedy si rodila?
5. apr 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: my mame uz tiez objednane brio krásne :slight_smile: chcem sa opytat skade objednávate prislusenstvo? chcem nieco overene vyskusane. napr. tie podlozky a striešky. a ktomu sa chcem opytat tie vymenitelne striesky su original alebo site?
6. apr 2012 o 15:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Briačky, maniačky :grinning:, prosím Vás, bude niektorá taká zlatá a ochotná...potrebovala by som rozmery + /koľko sú otvory na pásy/ originál podložky do Brio Go 2011. Ďakujem. :wink:
7. apr 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiakocikovsvet Nevidím vôbec žiadny problém vymeniť na leto originál stirešku za ľahkú bavlnenú. Nemyslím že u nás pod strechou na terase by bol problém v tom že nie je žiaruodolná, vodeodolná alebo neviem čo ešte. :wink: Nviem ako ostatné maminy, ale dieťa v kočíku osamote nenechávam takže nemyslím, že žiaruodolnosť by ma v tomto prípade až tak zaujímala. Do dažďa asi naschvál s takouto strieškou nepôjde, ale ak by náhodou tak mám pláštenku. A spinkať ju nechávam vždy v tieni. Kedže aj brio samotné dáva letné striešky, tak si myslím že tiež v tom problém nevidia.
7. apr 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem už komu som sľúbila, že mrknem, či sa v originál pláštenke dá sklopiť kočík do ľahu :wink: TAK DÁ :grinning:
7. apr 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Takže baby mne práve prišla podložka a ostatné vecičky z "Kočarkova" od pani Moniky :wink: a musím povedať, že som veľmi spokojná. POdložka aj madlo je pekne vypracovaná a perfektne sedí - úplne presne na Brio. Búdička je peknučká ale tú vymením až ked bude veľmi teplo, zatial neviem ako bude sedieť. Pani som poprosila aj o organizér a myslím, že sa jej super podaril aj ked som jej poslala len obrázok :grinning: . Cestovný obal teraz testujú obe moje baby aj hračkami, takže kočík sa tam už momentálne na otestovanie nezmestí :grinning:
10. apr 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@martuska75 aká je to stránka? dakujem
10. apr 2012 o 11:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martuska75 , jeeej, daj foto vsetkeho, čo ti prislo :slight_smile:
Ja uz len čakam, kedy nam povedia, čo čakame a začnem vyberat latky a objednavat podlozku, striesku... Budem mat čierny kočik, tak niečo určite doladime :slight_smile:
10. apr 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok