Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

beruskanula
18. jún 2010

😀 dorot: 😀 se nikdy neztrati 😀

dorotka2
1. júl 2010

@beruskanula ty uz pomaly aj na matersku pojdes, ci?

beruskanula
1. júl 2010

dorot:ja jsem na materske uz od minulyho patku, zitra budu uz tyden 🙂 ....

dnes mi volali skrz kocarek, tak konecne se dockame, mel by byt za tyden a jako odskodneni za dlouhy cekani dostaneme pry origos hracku brio 🙂

beruskanula
9. júl 2010

😀 Tal ode dneska jsme majiteli bria go 😀 .. mame ho uz konecne doma 🙂

olko
23. júl 2010

ahojte tak sa musim pripojit lebo aj my mame doma kočik Brio Go biela konštrukcia s čiernou vaničkou momentalne už mame športovu čast ale s hlbokou som sa nevedela rozlučit lebo ta je naderna. A jedna otazočka nema niekto tu novinku BRIO SPIN 2010?????? To ma byt ako golfač a strašne sa mi pači...Vopred dakujem zo odpoved

beruskanula
24. júl 2010

@olko : tak to mame uplne stejny 🙂 , je opravdu nadhernej 🙂
jinak ten spin jsme jeste ani nevidela 😕

olko
24. júl 2010

@beruskanula my ho použivame 10mesiacov a stale sa nam moc moc pači. Ten SPIN som objavila na nete a tiež je krasny biela konštrukcia a čierna vanička. Jedna firma nam slubila že nam ho zoženie tak potom napišem aky je. Ale už sa nan moc tešim. http://www.babyales.sk/?580,brio-spin-2010-novinka tu si ho možeš pozriet . A ešte niečo mame spoločne naš Oliverko bude mat v auguste prve naradeniny a ty maš termin.

olko
24. júl 2010

@beruskanula a ešte aj to madlo a striešku mame striebornu ale mame aj podložku sriebornu.

beruskanula
24. júl 2010

@olko : jj, madlo a striske ve stribre mame taky 🙂 ¨
¨takze s kocarkem spokojenost? parada, my se uz nemuzeme dockat, az prvne vyjedeme 🙂

olko
26. júl 2010

tak to určite spokajna keby si mam ešte raz vybrat kupujem len a len BRIO. Musim povedat že je to krasny pocit po tom všetkom v pôrodnici ked ideš na prvu prechadzku ja som sa citila ako keby mi patril cely svet . My byvame v malom meste a tu tie kočiky čo kupuju no hrôza a my sme mali prvy Brio. a volame ho mercedes medzi kočikmi. 🙂 🙂 🙂

lalia21
1. aug 2010

Ahojte tak zo mna je už tehulka ktora sa nevie dočkať kedy už nabehne do obchodu pre brio 😀 doteraz som bola snažilka ktora len slintala nad briom 😀 😀 verím že všetko dobre pôjde a v januari naklušeme do predajne a kupime tento super kočííík 😵 😵 😵 Stale Vás tu čítam a som rada že ste s tymto kočíkom spokojny-je úúúžasny,moderny,priestranny..no proste všetko 😉 😉
@olko a aku farebnu kombinaciu maš? 😕 my budeme kupovať šedu vaničku pre chlapca a červenu pre dievčatko,šporťak bude čierny a vajičko šede alebo červene a konštrukcia biela 😉 😉 😉

lulii
1. aug 2010

@lalia21 tak to moc gratuluju, krásná zpráva, která mě potěšila 😉 Tak hlavně ať ti probíhá těhotenství bezproblémově. Jak já ti závidím, že už nebudeš jen slintat, ale už si ho fakt půjdeš koupit. Já zatím jen slintám a slintám. Vybrala sis krásnou kombinaci barev 🙂

Já už bych šla taky okamžitě koupit brio, chjoooooooo................. 😅 Přijde mi, že se ho snad nedočkám 😖

beruskanula
1. aug 2010

@lulii : dockas se 🙂 , uvidis 🙂

lalia21
2. aug 2010

@lulii ajooj a dakujem krasne 😉 😉 už len musim veriť že všetko dobre pôjde a na jar porodim zdravučke babenko 😵
neboj dočkáš sa-moooc ti držím palčeky 😉 😉

janavi
5. aug 2010

ahojte baby...chcem sa spytat, cistili ste uz niektora sporotvu cast kocika?a ako? niekde som tu citala, ze sa to da prat, ale nie som si uplne ista, lebo v navode som nic o cisteni nenasla a do pracky sa to asi dat neda, tak neviem, ako to vycistit, mam zlty kocik a maly ho uz zapackal. a viete mi poradit, ako sa ta sportova cast dava dole? ono je to tam nejako pripevnene, to musim cele rozobrat? obavam sa, aby som to zlozila...dakujem

tanaja
5. aug 2010

Ahojte, my mame brio go uz asi 4 mesiace. je super,ze sa dobre sklada,ale na moj vkus nam dost vrzga. a tazko sa mi s nim niekedy manipuluje,teda zda sa mi ze predne kolieska nie su take flexibilne,ako by som chcela.
janavi,tiez sme ho dnes chceli oprat,ale zistili sme ze tie suche zipsy su asi na nic...alebo...sme hlupi 🙂 nevedeli sme ho rozobrat,len madlo islo a kosik.

janavi
6. aug 2010

tanaja, ja mam obavy, ze to treba nejako hlbsie rozmontovat, tak sportova cast je vlastne nejako upevnena pod tymi uchytmi ktorymi odpajas sportovu cast od konstrukcie...ked ja nemam ani riadne cas sa tomu venovat, ale chcem to vycistit kym este bude svietit slniecko.

silvusa1
6. aug 2010
saska73
9. aug 2010

Ako to budete riešiť v zime s nánožníkom ? Kúpite nejaký univerzálny ? Ja mám fusak Lodger na 4 ročné obdobia, ževraj ho neprefúka, nepremáče ale aj tak ho nechcem nechávať zapadať snehom

ichbinich
9. aug 2010

@saska73: Ja som dostala info, ze pasuje univerzalny nanoznik od Emitexu. Pozriem si ho a pripadne aj ine a potom sa rozhodnem. S ostatnymi Emitex vecami som spokojna, a aj ceny su dobre. Ale pre mna je este leto a nanoznik budem riesit, az ked sa ochladi (samozrejme, ze nie az ked bude padat sneh 😉).

@janavi: Inak, ani mne sa nepodarilo dat dole potah. Iba zo striesok. Prala som teda striesky a ten kryt/nanoznik z vanicky, normalne v pracke na setrnom prani. Ostatne casti potahu sa mi nepodarilo dat dole, ono je to tak zasrobovane a zanitovane, ze to nejde... A ked ho skusit akoze "otepovat"? Teda vydrhnut mydlovou handrickou a potom handrickou s cistou vodou? Ja mam modry a ten sportak relativne kratko v prevadzke, resp. bez flakov a pod.

@silvusa1: My sme jeden ten spomenuty pripad z Rakuska... Dvihala som vanicku s malym zo zeme, chceli sme ist domov, ked mi jedna srobka povolila a teda povolilo to "usko" na nosenie vanicky. Nastastie sa to stalo asi 10cm od zeme a povolila iba jedna strana, takze sa nic nestalo. Ale zlakla som sa poriadne. Brio nam poslal novu vanicku. Tie srobky na drziaku vanicky som potom hned kontrolovala, aj vsetky ostatne. Tie boli v poriadku.

tanaja
11. aug 2010

tak to ste ma nepotesili s tym pranim...no neva, ideme tepovat.
ozaj, s tym vrzganim prednych koliecok ste ako riesili? teda, ak vam vrzgaju ako nam a este sa aj tazko otacaju! idem tam dat vazelinu.

bambulka0406
11. aug 2010

ahojte baby, chcem sa spytat ako ste spokojne s tymto kocikom. ma nejake vazne nedostatky?

bambulka0406
11. aug 2010

a napriklad v zime snehu neni problem s tymi kolieckami?

denis19
12. aug 2010

@tanaja jsem ráda, žejsi napsala, že Ti vrzgajú kolieska, neboť i mne a jsem z toho dosti sklamaná, je fakt, že se skládá super, je krásný, lehký a pohodlný a na manipulaci predních koleček se já nemohu stežovat,ale to vrzganie mi fakze na nervy u takového kočárku. nekdy se mi sekne prední kolečko,ale to jen na príliš drsném povrchu...v zásade jsems spokojená...jen to vrzganie 🙂 ..už jsi zkusila tu vazelinu??? není to tím, že je tam vše plastové????
@bambulka0406 v zime netuším já osobne, máme ho zatím jen tri mesíce,ale nevidím v tom velký problém, myslím si, že všechny kočárky mají ve snehu problém a tento nebude výjimka!!!!!

ichbinich
13. aug 2010

@bambulka0406:
Sneh a zimu s Briom sme tu uz riesili, pozri dozadu...
Ale ja osobne som velky problem nemala. Jasnem, ze to ide tazsie po snehu, treba tlacit, uz to nepojde jednym prstom 😉 Ale inak sa da. Niekedy sa nazbieral sneh na kolesa a potom "padal" do nakupneho kosika dole. Ale tolko sme nechodili po neodhrnutych chodnikoch, za by mi to nejak vynimocne vadilo.
Mne kolieska nevrzgaju, ale skuste WD40, zazracnu zbran na takmer vsetko 😉

tanaja
15. aug 2010

Jasne, tiez som pocula ze WD40 je vybornu aj na kolieska...tak ho asi dnes kupime a vykaslem sa na vazelinu. Denis,potom napisem ci to funguje 😀

denis19
15. aug 2010

@tanaja tak to jsem zvedavá co to WD udelá.......na to si počkám 🙂

ziza55
17. aug 2010

baby neviete mi poradit...chceme si kupit brio go 3kombinaciu...len ta taska sa mi zda pridraha....niekto tu pisala ze nejaka pani na mmimibazare ich sije..neviete mi dat link alebo kontakt?a dalo by sa usit sj to madlo popr.podlozka do sportaku.?dakujem

chichaa
17. aug 2010

@ziza55 Moja švagriná predá čiernu tašku na brio, nakoľko ju používala minimálne, ak by si mala záujem...

ziza55
18. aug 2010

baby...tak uz mame objednany..zlte brio...co myslite tu podlozku do sportaku je lepsie kupit original...alebo staci ak si ju dam usit od tje pani na mmb...ale neviem aku farbu...co by sa hodilo...a akej farby deka do kocika?co myslite?mohla by byt aj zlta?nebolo by to uz moc?dik