• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Britax Verve. Aké s ním máte skúsenosti?

13. mája 2015 
@dosa asi to tak bude.ale najnovsia je bez guliciek teda?
4. máj 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dosa
@zuzu8888 a neviete aky je rozdiel medzi britax verve a britax verve +?
4. máj 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rorinka11 tak to neviem aky je rozdiel veru ... a tusim nova je bez guliciek .... a ty chces tento kocar ?
4. máj 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no.chcela by som len neviem ktory je najnovsi.
@zuzu8888
4. máj 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rorinka11 bez guliciek je tusim najnovsi
4. máj 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len pred gulickovimi su tiez bez guliciek a to su cca z roku 2008.len skoro ziadny predavajuci mi nevedia povedat aky maju.a 4rocny urcite nechcem. :(
4. máj 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. máj 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rorinka11 jasne tomu chapem to uz je na tebe ako sa rozhodnes ale moj je ako novy ---a inak mam aj iny v lbume za 50 eur a ten je tiez vysoky myslim tymtu opierku co si chcela vediet ..a tvoja mala nespava uz lebo n sa neda dat tento britax na lezato iba sediet sa v nom da
4. máj 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rorinka11 napis mi ip tam je tolepsie
4. máj 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam 10 mesačného syna. Od narodenia bol v kočiariku Britax /3 kombinácia vanička, športový vajíčko/... Vajíčko - malý sa narodil v zime, mal 3 kg a už bol problém dostať ho do vajíčka vo fusaku...od 6 mesiacov sedí v sedačke pre deti od 9 mesiacov a to nie je žiaden obor... Vanička je už pasé, akonáhle začal sedieť nebolo možné ho dať do ľahu, vždy si sadol... Športový kočiarik...Veľmi tesné zapínanie od začiatku a nožičky mu už teraz visia z kočiarika.. Na spanie veľmi nepohodlný.....Pred týždňom som kúpila 3-kolku Baby jogger city elite... a...malý v ňom zaspal po prvých 5 minútach vozenia....Nebo a zem aj čo sa týka manipulácie ... Iný ako 3-kolku by som už nekúpila...
2. nov 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj potrebujem poradit. Chcem kupit nánožník na Britax Verve a nikde ho neviem zohnat. Neporadí niekto?
8. nov 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rorinka11 prosím ťa chcem sa opýtať kúpila si potom ten Britax verve + :Ak áno ako si spokojná a malá sa ti done ho zmestí?ďakujem za infošky,pekný večer,Mirka
14. feb 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka07 Ahoj.Nie, kupila som na koniec espiro magic 4 a nemenila by som za ziaden iny.mala ma 93cm a 17kg a este stale tam ma miesto.
14. feb 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rorinka11 ďakujem :slight_smile:
14. feb 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mená nahodou jedna z Vás napredaj tento kocar Britax verve?
19. sep 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa dajú vypolohovať nožičky?lacno hlavne
4. mar 2015 o 10:50  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MAMICKY....
prosim vas mame kocar britax a mam problem ze tie kolieska chcem namazat aby nepistali no neviem ako... ked to nastriekam tak sa tam nachyta tolko spiny ze az a vyzera to otrasne... spinave, mastne a aj tak si myslim ze to nezabera... viete mi poradit ako ste striekali kolieska vy? ci vobec ste to mazali,, predne by som vedela aj odmontovat no zadne sa vobec nedaju :angry: :angry: :angry: je tam brzda a to neodmontujem
dakujem vam pekne za radu
Monika
13. máj 2015 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok