Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ellysa
15. apr 2011

@bebel a fakt by sa tá zelená strieška nehodila k tomu ružovému lodgerovi? dokelu krásna je 😀

face
15. apr 2011

@ellysa ta zelená je opravdu super 😎 ale je to jiná než ta limetková barva v lodgerovi 😖 já mám na cestě offwhite stříšku a tento fusak 🙂

face
15. apr 2011
mici111
15. apr 2011

uufff 😀 tak mam konecne bee doma...som ho skladala asi hodinu..z toho strasne dlho striesku 😀 😀 😀 je kraaaaaasnyyyyyy 😵 😵 😵 tesim tesim 😵 😵

bebel
15. apr 2011

@mici111 😅 asi som nejaký technický talent, lebo mne to skladanie netrvalo ani 10 min 😀
Hlásim, že máme doma Babysnuggle žirafový

brendda
15. apr 2011

@bebel já se z tebe picnu 😀 kde až ta tvoje mánie skončí 😀
Já se pořád snažím tak držet 😀

bebel
15. apr 2011

@brendda vedieť šiť, tak si spravím také limitky, že aj Desigual by ma zamestnal ako kreatívca 😀 😀 😀
Realizácia však za fantáziou stále výrazne pokrivkáva.
Máme doma aj nové podložky od Pinkie...nestíham dnes už prezliekať a fotiť. V stredu sa vrátime z výletu, potom nafotím bielu verziu a bodkovanú červenú (tá sa fakt vydarila 😝 ).

lodgermaniacka
15. apr 2011

baby, madlo som zatial neodfotila, ale aj bebel ho ma, určite ho cvaknem..teraz sa ale vytešujem z maclarenu, naaadhera 😵

lodgermaniacka
15. apr 2011

@vorllinka multiway 😉

brendda
15. apr 2011

@bebel já vím..mě se líbí věcí....ale jehla a nit taky nejsou moje kámošky 😀
Těšíme se na fotky!!!

wendy_
15. apr 2011

@face Zdravim, ten fusak je moc hezkej, muzu se zeptat, kde se da koupit?

miska1981
15. apr 2011

@mici111 super zatial sa tesim len s tebou, ja si este tyzden pockam. a je k tomu aj plastenka a nejaky navod? aby som ho vlastne zlozila 😀

@bebel super, aj mne sa paci ten zirafkovsky. vidim, ze vkus sa v tebe teda nezaprie 😉

@lodgermaniacka nechystas sa do tej viedne??? nemozem sa dockat tej limitky 😀 😀 😀

wendy_
15. apr 2011

Dneska jsem videla nazivo fialovou strisku na bee a vypadala nadherne. Nemit zakladnu barvy sand, ale cernou, tak jdu do ni. Fakt nadhera.

miska1981
15. apr 2011

@face krasny fusak, to nie je lodger, ze? je to fusak ci deka...k tej strieske bohovsky pasuje. 😉

keby to tak islo mat ku kazdej streche fusak, deku, podlozku, tasku..... 😀 😀 a najlepsie mat vsetky strechy 😅

zas mi zmazali foto 😠

mici111
15. apr 2011

@miska1981 jasne, je tam navod ako pre blbcov 😀 😀 😀 len ta strieska ma potrapila 😀 ja tam este navleciem buggysnugle fusak a odfotim potom 😵 to madlo zatial nebudem riesit..a plastenka je k tomu tiez..
baby, inak ten drziak na pohar nie je moc stastne rieseny..da sa dat na tu sirsiu cast rucky aj uzsiu, ale na tej sirsej casti rucky zavadzia pri skladani..takze jedine na uzsiu cast a ja sa obavam, ci mi to nebude zavadzat v kufri, kedze mam taky pidi kufor - toyota yaris.. ☹

mici111
15. apr 2011

@bebel xi, ,tak si potom veeelmi sikovna baba 😀 😀 😀 ten zirafkovy buggysnugle je fakt chutny.. 😅

miska1981
15. apr 2011

@mici111 to som rada, ze je tam navod, lebo u nas som asi ja ten technickejsi typ 😀
super pofot ho zo vsetkych stran 😀
mas aj nejaku podlozku do neho? a striesku este chces nejaku origos ci si das usit ci ti staci jedna?
ozaj toto bude tvoj jediny kocik ci mas doma aj iny?
aj ja mam toyotu yaris a nam sa tam zmesti brio cele, ani ho neskladame, tak dufam, ze aj tento nebudem musiet skladat.

mici111
15. apr 2011

@miska1981 mam podlozkku pinkie, ruzovu, sadne pekne, len mi mamina musi presit ten pas co je medzi nozky..zatial staci tato strecha, neskor uvidim bud oranzovu, zltu alebo cervenu..mam doma este peg perego sí..a este jeden polsky trojkombinaciu, ale ta je uz na zahrade, tam bude idealna na spanie cez leto..a pp sí uvidim ci predam alebo necham. ..
este asi objednam podlozku pinkie tu cierno bielu gulickovu, lebo mam ruzovo-gulickovu deku odtial, tak to bude dobre vyzerat.. 😵

bebel
15. apr 2011

@mici111 btw ja mám práve doma zabalenú novú čiernu deku , z druhej strany guličkovú a budem ju predávať, lebo Pinkie avizovala na FB novú obyčajnú 1 farbenú čiernu deku, s nažehleným ružovým srdiečkom, ktorú chcem k jej podložke - našu zásielku už vtedy odoslala.

@miska1981 to fakt do yarisu zmestíš neposkladané Brio? Kamoška ho má tiež a ide kupovať kočík, len som mala obavy, že ani bee+ do kufra nezmestí.

mici111
15. apr 2011

@bebel xi, ale yaris sa nezda..kufor sa da zvacsit pekne..co ja som tam uz vopchala 🙂

carculka
15. apr 2011

prosiiim,jak se odmontovavaji pasy???abych mohla dat podlozku???

a myslite ze do druhe mam jit fialove nebo cerno bile strisky(tu si nechat usit)

miska1981
15. apr 2011

@mici111 ta cierno biela s tou maslou sa aj mne paci 😉 ja neviem ci som urobila dobre, ze som popredala vsetky kociky a ostane mi len bee, asi na zimu budem musiet dokupit este iny ako som tu citala a kolecka tiez nie su najvacsie.
ja si kupim na jesen bud ciernu alebo cervenu strechu, ja na oranzovu moc nie som, ale aj zlta sa mi paci.
tesim sa na foto 🙂

@bebel zmestim staci dat uplne dole rucku a v pohode, sice na fest, ale ide. len my mame toyotu yaris verso a ta ma vacsii kufor ako obycajna.

miska1981
15. apr 2011

@carculka ja by som isla urcite radsej do fialovej 😉

ellysa
15. apr 2011

@miska1981 ja ho mám už ako jediný a určite si vystačím, mala som cameleon, ktorý má snáď ešte menšie predné kolieska a aj na orave v snehu mesto v pohode zvládol, zomné som ani raz nepoužila
@wendy_ myslíš tú fialovú limitku, lebo práve všetci, čo ju videli tvrdili, že je hnusná, joj vidieť ju tak naživo

lodgermaniacka
15. apr 2011

@miska1981 ja nechodím zase každy tyžden 😀 ked pôjdem dam určite vedieť 😉

lodgermaniacka
15. apr 2011

@miska1981 to je taka škareda bordova, nie fialova, ja mam fialovu rada a kludne by som si ju pre chlapca kupila

lodgermaniacka
15. apr 2011

@ellysa vieš aky je ten maclaren super? 😉 😎 neboj, nie je to tvoj posledny, alebo jediny 😀 😀 😀

wendy_
15. apr 2011

@ellysa ano, myslim tu fialovou limitku. I manzelovi se libila. Kazdy ma svuj nazor. Ja jsem teda nevidela tu svetle ruzovou, ale zbyle jsem videla a nejvic z tech tri se mi prave libila ta fialova. Je sice oproti ostatnim tmavsi, ale podle mne fakt super. Ale doporucuji videt nazivo. Mne se treba z fotek moc libila ta zelena, ale ve skutecnosti mi prisla vic zelenejsi, nez jsem ocekavala.

carculka
15. apr 2011

tak to tu fialovou nechci 😀 😀 😀

joo jeste kdo tu z vs psal ze kamaradka ma ty latky z usa a zacla sit?nemuzu to najit
hledam ted od kh necham usit 😀

ellysa
15. apr 2011

@wendy_ ach jaj baby, sa budem musieť na tú fialovú asi sam ísť pozrieť, keď sa nedohodnete 😀 😀 😀 😀
@lodgermaniacka nevidím, nepočujeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐