Quinny Moodd

adka12
25. dec 2012

Baby máte ho niektorá? Ako ste s ním spokojné? Ja som mala Quinny Buzz a teraz sa neviem rozhodnúť medzi Buzzom a Mooddym. Ďakujem za každú radu 😉

vika9792
26. dec 2012

to by aj mna zaujimalo, aj ked nas moodd je uz objednany ... no snad spokojnost... 🙂

quinyy
4. jún 2013

Ahoj a si spokojna s tym moddom? ja nerozumiem tomu, ako sa napcha babo v zime do sportaku aj z fusakom,ked je tam ta rozdelovacia tyc na nohy...
@adka12

michaeladekan
17. okt 2013

ahojte ta tyc na nohy sa da odtial vytiahnut a taktiez aj opirka noh a potom pri pouziti original fusaku s vystuzou je spotrova cast vhodna aj pre malinke deti ktore este nesedia 🙂
ako ten kocik je podla mna super prepracovany

quinyy
2. nov 2013

mna zaujima,ci ten sportak fakt mozno pouzivat do 3 rokkov dietata...planujem ho kupit za par dni..porazi ma ak to budem lutovat,cena je celkom vysoka..tak potom podam info 🙂)

ifkael
2. nov 2013

nevadi vam mini strecha?

emilyx
26. máj 2014

@quinyy ahoj kupila si ten kocik? Aky je? Chcem ho kupit pre malu je naozaj do 3 rokov?

quinyy
26. máj 2014

@emilyx ahoj...tak my sme s nim velmi spokojni..manzel najprv namietal, ze naco taky..a teraz neda ani on dopustit..lahko sa ovlada, rychlo sa sklada, a perfektne sa snim jazdi..a co sa tyka toho,ci je do troch rokov..tak uvidime..mala ma zatial 3,5 mesiaca..

barbora1522
14. jan 2015

Páči sa mi Quinny Moodd. V ktorých predajnach by som si mohla pozriet tento kočík? Nejake predajne v okoli Trenčína?

mony221
9. mar 2015

Baby ja pochybujem ze to je do 3 rokov...moz ma 7 mesiacov a mam problem ho tam priputat... Pásy mam na najnizsom a maly nesmie byt moc naobliekany inak ho tam nezapnem ☹ hlboky uplbe super krasny vsetko ale tento sportak no neviem neviem...ak chcete predam 😉

vera_adel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
quinyy
12. sep 2015

Ja som fusak mala iba pri malej aj to iba asi tyzden dva..lebo mala je februarova a bolo uz teplo..a mam original fusak quinny tak sa zmestil...na mood je velka vanicka ..
@vera_adel

axaris
12. sep 2015

Ahojte dievčatá. Moja dcérka má 2 rôčky a moodd je pre mňa top kočík, iný by som asi nechcela🙂 Vaničku sme využívali v zime, fusak sme v pohode zmestili. V lete sme prešli na športiak, vôbec mi nevadilo, že sa kočík nedá otočiť tak aby som videla na dieťa...Ako sa ochladzovalo, začínala som mať strach ako prežijeme zimu v športiaku, keďže tá strieška je naozaj tenká, podfukuje, prefukuje, (fusak moodd je vraj tenký). Vyriešili sme to po svojom a dali sme ušiť novú striešku z nepremokavej šušťakoviny, zateplený nánožník a rukávniky s kožušinkou. Odvtedy nemám žiadnu výhradu. A to že je košík menší? Aspoň veľa nenakupujem🙂 Takže vanička super, vzhľad krásny, skvelé skladovanie vaničky, hydraulické rozkladanie kočíka, jazdí skoro bez tlačenia, napriek tvrdým predným kolieskam takmer nenatriasa....🙂

sussy
7. okt 2015

@axaris ahoj je to zvlastne ze sa neda otocit aby si na dieta videla pretoze moj moodd sa da nakliknut v smere a aj proti smeru . Treba to skusit. Urcite sa to da 🙂 inak aj ja som s moodom velmi velmi spokojna.

axaris
8. okt 2015

@sussy jeeej ja som to nikdy neskúšala,myslela som, že sa to nedá.
Veľmi pekne ďakujem za reakciu🙂 dnes som to hneď preklikla🙂

lilien26
23. okt 2015

@axaris waaw super to vyzera...nebudes predavat striesku aj nanoznik?

tankavranka
23. nov 2015

@axaris A kde si si to dala ušiť? VDAKA

axaris
23. nov 2015

U jednej pani na sashe.sk ale uz tam ma tusim zruseny ucet...este by tam mala byt jedna. Pokukaj🙂

axaris
23. nov 2015

@tankavranka ale myslim ze sikovne krajcirky sa na to daju🙂

svetka66
23. nov 2015

@axaris waaaw..winterkit.---das mi prosim tip na krajcirku?

lilien26
23. nov 2015

Kuknite uzivatelku diana1978 ona sije

tankavranka
23. nov 2015

@lilien26 Ako ju tam vyhľadám? :D 🙂

1denisa1
17. feb 2016

@axaris my mame tiež mood a da sa otočiť sedaçka do obidvoch smerou 🙂 A tiaz sme si dali ušit zimny set

veja370
8. apr 2016

@axaris prosím vám kde ste to dali šiť. Dakujem

cuncika97901
21. sep 2016

@axaris ahoj ... Je to krasne kde su si to dala usit ... ? Dakujem

lenkamaxim
27. okt 2016

Ahojte,mamicky ktore mate moodd,v zime sa vam nedostane do predneho kolieska sneh? Lebo som pocula,ze kociky s takymto dvoj kolieskom vpredu s tym maju problemy.

sussy
4. nov 2016

@lenkamaxim koli snehu treba dokupit to dvoj koliesko

lubicka76
26. aug 2017

Do Quinny Moodd sedi aj fusak Elodie Details😉

lilien26
26. aug 2017

@lubicka76 sedi a krasne...aj do hlbokej aj sportovej

lubicka76
29. aug 2017

Mam dvojrocne dietatko, chcela by som si kupit Quinny Mood alebo Stokke Scoot, neviem sa rozhodnut, vidim vyssie na foto, ze aj pre 2rocne dievcatko je to pohodlny kocik, len ci je do 3rokov? Vedeli by ste mi prosim napisat vas nazor. Dakujem.