Valco Snap Ultra, Quinny Moodd/Buzz Xtra či Concord Neo?

Zodpovedané
16. okt 2018

Pre ktorý z týchto kočíkov sa mám rozhodnúť? Valco Snap Ultra, Quinny Moodd, Quinny Buzz Xtra či Concord Neo? Ide mi hlavne o športovú časť a terén, nie len do mesta. Ďakujem.

Ahoj,

pokiaľ ti ide aj o terénne vlastnosti, asi by som rovno vylúčila Concord Neo. Ako, on by čo-to aj prešiel, ale pohodlný v teréne nebude. Existujú k nemu terénne dokúpiteľné kolesá, ale zohnať ich je takmer nemožné.

Concord Neo

Rovnako aj Valco Snap Ultra - to by som zvažovala jedine s nafukovacími Sport kolesami, inak je to primárne mestský kočík. Ostane mestským aj s nimi, ale prejsť nerovnosti bude o niečo jednoduchšie.

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Najvhodnejšie mi prídu modely Quinny - Buzz Xtra, najmä vo verzii 2.0, je vybavený terénnejšími kolesami, a možno k nemu dokúpiť aj štvrokolesovú nápravu. Moodd je v základnom prevedení skôr mestský kočík, po dokúpení terénnej nápravy však zvládne aj náročnejšie povrchy. Orientovala by som sa na nich. Dizajnovo mi imponuje Moodd i niečo viac, je tiež dobre ovládateľný a je to tiež novší - aktuálnejší model. Buzz Xtra je však o málo ľahší, čo by mohla byť výhoda na zváženie.

Quinny Buzz Xtra 2.0

Quinny Moodd

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli