Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

brendda
20. jan 2012

@bebel ty si to běžela někam rychle vyfotit??? 🙂 🙂
děkuju.I tak je to super,já myslela,ze budou jezdit jen rovne,jako ta zadní.No,vyzkouším.
Přemýšlím,ze bych i sundala hl.korbu a táhla Maxika na saních,kdyz ho tam nějak bezpečně uchytim 😉

brendda
20. jan 2012

Tak me tak napadá....manžel leti pr.tyden do Amsterodamu.....je Bee+ velka krabice? 😀 😀 😀

lentila.g
20. jan 2012

@zajo79 no ja tiez este daky mesiac musim pockat, a potom zvazim ci cierne bee, len akosi stale sa mi nedari missoni strechu zohnat...a taaak by som ju chcela aby ta konstrukcia cierna vynikla 😎

lentila.g
20. jan 2012

@lodgermaniacka aha, no pojdem to pozriet

lodgermaniacka
20. jan 2012

@brendda nechceš kupiť jazdeny? mne včera prišlo bee+ od vas z čiech, ako nove, bez škrabanca, malo jazdene, maminka písala že maly v nom ani nepapal 😅 😅 😅 😅 za 10tis, myslím že super cena, u nas sa predavaju používane za skoro nakuppne ceny 🤐

lodgermaniacka
20. jan 2012

@lentila.g včera bola jedna mamička od nas zo sukromnej temy v PL a tam mali v obchode 5 limitiek na bee+ missoni, ak chceš pošlem ti link, skus zistiť či sa daju objednať aj na sk, ale asi ano 😉 😉 😉 😉

zajo79
20. jan 2012

@lentila.g napis @gabucinka - mne ju objednavala z UK 😵 😵

tak mi ma do dvoch tyzdnov prist... to sa vytesim a vo februari idem na bee+

95% bee+ a 5% na striebornom rame sa rozhodujem... ale black bude lepsi. snad... mala som cameleona na ciernom rame, s nim som bola spokojna, dalo sa to doladit..

brendda
20. jan 2012

@lodgermaniacka no chci!!!Jenze jsem ještě zádný super nesehnala....

brendda
20. jan 2012

Taky mi nabízela kilian,ze bude prodávat,tak zatím čekám.....

lodgermaniacka
20. jan 2012

@brendda faaakt? ja tam u vas vidim kopec super ponuk 😎 to moje stalo 9999 + pošta na sk a aj tak ma vyšlo dobre 🙂

brendda
20. jan 2012

A kam koukas?Ja na mimibazar....nic mi zatím nesedlo.Chci z Prahy,nikam pro to nepojedu.To uz si ho fakt muzu koupit novy,az pojedu do Vídně.Mam Eura za dobrou cenu,tak to vychází lip,nez tady za koruny.

lentila.g
20. jan 2012

@lodgermaniacka ano 2 krat, a fakt ich pristup klobuk dolu 😵 a objednavala som este tak tesne pred vianocami, co som domrvila tu objednavku, a oni mi poslali mail asi 21.12. ze ci je vsetko v poriadku ako som si predstavovala, vcera som bola aj v PP v Auparku kupit zrovna zimne kolesa, no ale myslim ze radsej priplatim 20 e za postovne a mam to bez komedie, tí pani som mala pocit ze nevedia ani tolko co ja o tych kolesach, hoci je pravda ze moj manzel mal na nich aj dost jednoduche(hlupe) otazky ohladom fukania tych kolies a im to prislo divne

lodgermaniacka
20. jan 2012

@brendda z prahy prišiel, kupeny v babyparku 😉 😉 😉 😉 vidieť že s nim asi ani nejazdila, mala som doteraz len nove, ale na tomto použitie nevidno 😎

brendda
20. jan 2012

Ty mrsko a kde si na nej narazila???Ten měl byt můj!!! 😀 😀 😀

lodgermaniacka
20. jan 2012

@brendda na českom MMB 😀 😉

lentila.g
20. jan 2012

@lodgermaniacka dik, to by ma potesilo

brendda
20. jan 2012

Tak to si ale děláš legraci????Koukej ho vrati tam,kam patrí!Do Prahy 😀 😀

lodgermaniacka
20. jan 2012

@brendda 😀 😀 😀 ešte že si si ho nevšimla, inak by mi ho asi na SK neposlala 😉 😉 😉 😉

brendda
20. jan 2012

Rušim československé přátelství!!!!!!!! 😉 😉

lodgermaniacka
20. jan 2012

@brendda idem ti teda niečo najsť 😉

brendda
20. jan 2012

@lodgermaniacka 🙂 🙂 🙂

brendda
20. jan 2012

Uz jsem něco našla,ale zádný velký vyber tam neni....Uvidíme.Je fakt,ze se tomu spiclovani 😀 moc nevenuju,ale náhoda je blbec.Porad rozmyslim,jestli pro mne neni lepší nakonec koupit venku novy,kdyz mám ta levna eura???

hanahana7
20. jan 2012

@napredaj ospravedlnujem sa za to ze som tak stroho odpisala.
ano, nemusi to hned znamenat ze si podvodnik. prislo mi to ale zvlastne ze tu do fora si nic (mimochodom z tvojho nicku som ani nevedela posudit pohlavie ☹ ) nepisala a nasla som si len IP od cudzej osoby ze ci neobjednam bee.
tot vse. mozno stacilo len aby som ti napisala ze nie, ze dakujem. 😉

a to ze mas nejake hodnotenia na bazare-tak to neskumam..lebo som si IP pozerala na mobile..a nemam na to ani cas.ty si pisala mne nie ja tebe.som si ista ze som tak vcera zareagovala lebo si mi z cista jasna poslala IP.keby si sa ma to pytala tu vo fore verejne tak tak nereagujem.prepac.

hanahana7
20. jan 2012

sa tu napchavam..som prisla z obchodu. veeelmi sa tesim na bee..dnes sme malu v kociku missoni deku..malicka ju zboznuje ozuzlavat 😀
neviem kedy mi pride bee..lebo po 3 dnoch mi prislo ze platba nepresla-lebo ze mam limit na karte..tak som spravila bank.prevod a prachy odisli hned..ach jo..dalsie zdrzanie..

hanahana7
20. jan 2012

@lentila.g v auparku? nevedia ani h. o bugaboo! dokonca mi vyslovene povedali(po mojej otazke ci maju aj bee)ze ho ani mat nebudu ze to je zly kocik!!!!! a pytala som sa ze to jak vedia? ze ci ho skusali?!!! ze ne..ale ze proste sa im nepozdava..tak som sa tam otocila na pate-ze ja vas teda presviedcat nebudem! nechapem to-to je ale biznis...predavaju nieco a nevedia o tom nic..v bgb by im dali keby to vedeli! 😝

kilian
20. jan 2012

@brendda nezabudla som na teba... 😀

brendda
20. jan 2012

@kilian diky 🙂