Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kilian
27. feb 2012

tak skusime este raz.....

na tretej fotke moj krasavec all black s off white strieskou...

domigb
27. feb 2012

@kilian a toto madlo je chicco multiway? 🙂 ináč super missioniková strecha.. 😎

kilian
27. feb 2012

@domigb ano to je chicco multiway....

pallacinka
27. feb 2012

@kilian Tak to je ina pecka 🙂 Stalo to za to cakanie 😀 A ten missioni je na all black uplne ine kafe, esteze ja all black nemam a nemusi ma matat 🙂

pallacinka
27. feb 2012

@kilian Teraz mi napadlo, budes nejako riesit tie popruhy na bee? Myslim tie warnings, mne to tam tak vadi...

kilian
27. feb 2012

@pallacinka mne to tiez vadi,ale neriesim.......kebyze sa daju dat dole tak ako na cameleone alebo stokke,tak ich dam dole,ale bohuzial jedine odstrihnut... 😝 😝

boska79
27. feb 2012

@kilian missoni pecka.. len ja osobne sand farbu nemusim, tak som moj missoni poslala dalej.. mozno risknem esteraz a objednam.. aka je sanca ze mi pride dva krat to iste? :D
ale skor ma teraz laka jade strecha na bee+ all black. 😵

kilian
27. feb 2012

@boska79 a da sa este niekde objednat?
ta jade sa paci aj mne,ale mam aj cervenu aj ruzovu aj na cameleona aj na bee+ a to je nieco medzi,tak vaham.......uz to ani nemam kde davat..... 😝 😝

boska79
27. feb 2012

@kilian ja som to objednavala cez @gabucinka - kocka co vselico z UK vie priniest. a ak by to nebolo v UK, tak je to este v Irsku, tam mam kamosku..tak sa tak nadejam, ze tam to este bude.

ale ked prislo co som objednavala, som si hovorila, dufam ze tam nebude moc sand...a NECH SA PACI...rovno pod nosom cez celu strechu...to je jedina farba co nemusim. na niektorych missoni strechach nieje sand vobec. 🙄

tak mi nebola sudena, budem rada ked bude v marci doma plusko cele cierne...a farebna strecha. 😵

pallacinka
27. feb 2012

@kilian Ja som objednala toto, uvidim, co mi pride a ci to bude pasovat, som si povedala ze za tych par Eur to risknem 🙂
http://www.ebay.de/itm/280762500891?ssPageName=...

boska79
27. feb 2012

@kilian co teda nechcem sa ta dotknut, je pekna Tvoja strecha.. len mne osobne sand farba nesedi. som ja truba.. dufam ze si to nezobrala neako zle.

ale to je jedina farba co EEEE aspon pre mna

kilian
27. feb 2012

@boska79 ja som spokojna s mojou missoni.ta jade to je ta zelena,ze?nie ta koralova...to som sa asi sekla... 😀

kilian
27. feb 2012

@pallacinka pekne,som zvedava,ako to bude vyzerat....to je asi na suchy zips,ze?nebude to mala trhat dole?

boska79
27. feb 2012

@kilian jade je ta - zelena taka do tyrkysova... spomienka to bude na moj ocean. ta ista farba to asi nebude.. ale bude to podobne.

kilian
27. feb 2012

@boska79 ta je pekna......... 😵 😵 😵 😵 😵

pallacinka
27. feb 2012

@kilian Myslim, ze to dole davat nebude, na Briu to je tiez na suchy zips a zatial ju to nenapadlo, v kociku nastastie velmi nevymysla 🙂 A este som objednala toto, mam uz sice styri haciky no bola som zvedava na tieto 🙂
http://www.ebay.de/itm/110831108114?ssPageName=...

kilian
27. feb 2012

@pallacinka take mam aj ja,len nie paul frank ,ale cele cierne....su super,aspon ti nestrhne tak lahko niekto tasku z kocika.

pallacinka
27. feb 2012

@kilian To sa tesim, ja sa hlavne bojim, aby mi uniesli moju super tazku a velku tasku 🙂 Inac to, ze by mi ju niekto mal strhnut, mi ani nenapadlo...

matilde
27. feb 2012

@zuzana_1 @domigb @chavele ja mozem objednat tiez v stredu,ja som chcela cakat kvoli vam, tak ako baby?

domigb
27. feb 2012

@matilde baby ja ešte nie... 😲 zajtra sa rozhoduje o tom či predám svoje bee a pozhánať zvyšok... 😀 ale ako chcete o kolko by to bolo lacnejšie ak to vezmeme spolu?

zuzana_1
27. feb 2012

@matilde no ja dam vediet zajtra,prip.v stredu 🙂 a ako by sme to urobili s peniazmi,lebo sa to plati pri objednavani..a ja idem objednat aj tasku a 2 drziaky na tasky s nakupmi

zuzana_1
28. feb 2012

Baby tie,ktore mate zltu strechu,nejdu na nu musky a hmyz???
A btw,je vobec nejaka sietka na bee+?

kilian
28. feb 2012

@pallacinka na chvilu sa otocis a taska je z tych hakov fuc......a takto je predsa istejsia.... 😝

@zuzana_1 sietka na bee+ nie,kupis univerzalnu alebo rovno tu striebornu letnu striesku,tu vies potom stiahnut az po nohy.....ale ci tam hmyz nevleti??hmmmm.......radsej univerzalnu sietku,v drogerii maju za 3 €...

matilde
28. feb 2012

Babble,nechce sa este niekto pridat k objednavke z babycare.nl ?

hviezda22
28. feb 2012

@matilde kolko tam teraz vychadza bee plus?

hviezda22
28. feb 2012

@zuzana_1 je taka letna strieška, ale to asi vieš

kkristin
28. feb 2012

Ahojte, chcem sa spytat ci mate niekto prebalovaciu tasku bugaboo a ci ste s nou spokone...
dakujem za odpoved

wilsonka
28. feb 2012

@matilde co sa objednava?

wilsonka
28. feb 2012

@kkristin ja mam a velmi ju nepouzivam je dost velka- takze na kocik ani nie len na dlhsie cesty

zuzana_1
28. feb 2012

@wilsonka ja som tasku videla na cameleone a zdala sa mi taka mohutna.ale ja velku tasku potrebujem.mala som concord aj s papabagom a ta mi bola mala 😀 chcem sa spytat,ci sa ta taska nejako aj pripina k rucke,ci sa iba zavesi?