Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
19. mar 2012

@miska1981 nie neskušala som, nikdy som totiž po nom netužila, raz som vyskušala zappa a ten ma sklamal na plnej čiare, takže pre mna quinny 0 bodov

home1
19. mar 2012

@ivett
@ivett dakujem vam za nazory 😉 zrejme pôjdem do cameleona a ked bude mať dcerka 2 roky-potom kupim bee plusko.... ked ja som velmi chcela bee plus teraz-ale zasa chcem predať svoj kočík-concord neo lebo ho už nechcem...a neviem či je dobra volba keby som mala beečko ako jediny kočík-hlavne na zimu....

boska79
19. mar 2012

@miska1981 senzz je fajn..aspon ja som s nim bola spokojna. akurat ta strieska nie moc efektivna... ale daju sa kupit tie bocnice, ako spominala @lodgermaniacka- take vetrolamy, ci ako sa to vola...

mne sa pacil...

boska79
19. mar 2012

@home1 ja som predala cameleona, lebo mi vadilo to skladanie na dve casti...na bee+ sme este malicky- mame takmer 10mesiacov... ale od dnes mame inglesinu avio- ako jediny kocik...a spokojnost velika 😉

home1
19. mar 2012

@boska79 naša ma 11mesiacov...mala som aj inglesinu avio-tu ružovu-predala som po 2 mesiacoch-mne sa zdala "tvrda" ale asi preto že som porovnavala z neom a to su 2 odlišne kočíky..bola som zvyknuta na odpruženejší kočík...a aj ta plaštenka proti daždu sa mi nepačila-že len za kraj striešky sa dala a strieška bola mokra...ale inak je to krasny kočík-velmi som ho chcela 😉 bolo to take strašne s tým cameleonom ked sa to muselo skladať na 2 časti-neda sa to nijak zložiť spolu?

face
19. mar 2012

@home1 otázkou je, jestli ve dvou letech ještě kočárek užijete 🙂 moje první dítko ve dvou letech s kočárem bohužel skončilo a měla jsem smůlu 😝

boska79
19. mar 2012

@home1 neda..ja som sa vecne plazila pod autom, co mi povypadavali s kosika veci ked som tam nieco zabudla.. ja viem ze to je smiesny dovod predat kocik, ale uz som chcela nieco taketo sikovnejsie...

vytesila som sa s neho asi 8 mesiacov..a mame zmenu. mala som aj brio go, ten bol tiez super, ale predstavy o kociku boli jasne- nieco male a sikovne. Nevylucujem nieco velke do terenu, ale toto bolo akutnejsie- sikovny, pekny kocik pohodlny pre dieta a aby aj mamina bola spokojna

boska79
19. mar 2012

@face ist na cely den, ci nebodaj par dni niekam s 2 rocnym dietatom bez kocika- nemala by som odvahu. kde by sa vyspalo?

behat po sidlisku na odrazadle, ci prejst hodinku na pieskovisko a nazad sa da aj bez kocika..

home1
19. mar 2012

@face no ked nie,tak nevadí-aspon ušetrím a nebudem kupovať ešte aj beečko 😀 len stále vaham ale viac sa naklanam k bgb cameleon hlavne kvôli zime-neviem či by bolo beečko vhodne na zimu 😒 a aj cameleon aj aj bgb plus kupovať naraz nebudem isto....

@boska79 aj nad briom som uvažovala ale už ho ma vela ludí a velmi často ho vídím na prechadzkach....cameleona ani bee tu nik nema 😀 😉 u nas v dedine som videla už 4 bria a už ho nechcem 😝 a chcem sa ťa ešte spytať-su niake dva druhy cameleona čo sa kolies týka?on ma nafukovacie kolesa a novšia verzia ma už gumenne alebo nafukovacie tiež?

boska79
19. mar 2012

@home1 nie, je len jeden druh..teraz su nenafukovacie..a predne terenne tie sa daju dokupit, tie su nafukovacie. nafukovacie kolesa boli v starsich kolekciach.. neviem kolko rokov dozadu.

stokke nechces?

home1
19. mar 2012

@boska79 aha,dobre dakujem 😉
nie nie stokke nie 😉 je krásny,no pre ročnu babulku už nie 😉 pačilo by sa mi pre babatko-vo vaničke 😵 😵 😵

home1
19. mar 2012

@boska79 na tomto kočíku su nafukovacie či nenafukovacie?tá pani mi ešte neodpisala no mne sa zda že su nafukovacie a tým padom je to stara kolekcia,či?

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/dl38/bug...

boska79
19. mar 2012

@home1 zalezi kolko sa chcete vozit...lacnejsie moc nekupis.. novy je asi zbytocne kupovat, nie? ked kupis, o stovku lacnejsie o rok predas a stratis malo.

home1
19. mar 2012

@boska79 no ved ano,ja už len používany chcem kupiť..lebo kupila som 3kombi concord neo-vyšlo ma to 900eur....potom som kupila inglesinu avio novu-vyšla 360...už kupim len používany v dobrom stave..novy už isto nie...možno pri druhom dačo ine 😅

jessicax
19. mar 2012

@home1 ja uz by som cameleona pre takmer rocne dieta nekupovala najma ked sa neda kupit samostatne sportiak. Mala som ho nedavno chvilu doma ale siel prec lebo sa mi zdal strasne neskladny a vadila mi ta viklajuca rucka. Stokke som mala pri oboch detoch a bola som s nim velmi spokojna. Momentalne jazdim so zappikom xtra a velmi mi vyhovuje pretoze je priestranny, ma velku striesku, sedacku jednoducho prehodim do oboch smerov aj s 11kilovym synom a po zlozeni zabera minimum miesta. Ale myslim, ze je vhodny skor pre nizsich, tak do 170cm. Planujem si k nemu nechat plusko a velky sportak uz kupovat nebudem. V zime bude mat maly aj tak uz dva roky, na prechadzky v snehu kocikovat nebudeme, mozno tak na sankach, decka sa unavia na zahrade, inak sa budeme presuvat autom

jessicax
19. mar 2012

@home1 tie su nafukovacie a je to aj starsia konstrukcia

home1
19. mar 2012

@jessicax dakujem-za postrehy k tomu cameleonovi z linku 😉 takže ten nechcem s nafukovacími 😉 moja bude mať v zime (v decembri) 1rok a 8 mesiacov-myslíš teda že mi je zbytočne kupovať cameleona?stačil by mi aj bgb bee plusko? neviem sa rozhodnuť 😔

jessicax
19. mar 2012

@home1 ja plusko este doma nemam, pride za par dni. Mala som davnejsie starsie becko a bolo fajn tak snad aj plusko bude 😅 Neviem ci je plusko vhodne ako jediny kocik, nemas moznost si ho vyskusat? Myslim, ze ho maju v auparku alebo vo Viedni

home1
19. mar 2012

@jessicax nemam možnosť ☹ jedine žeby som natrafila v Trnave na niaku maminu čo ho ma a dala by mi ho odskušať 😅 Moja už chodí sama-teraz je viac v trojkolke alebo cupká sama než v kočíku-do kočíka ju davam už ked je unavena....viem že na jar,leto,jesen bude bee plusko uplne super....len čo s tou zimou?bude fajn aj na zimu? 😒 ale možno aj ano-ved u nas su take zimy o ničom že sneh je skôr vynimočne a ak by ho moc napadalo-tak vytiahneme sanky 😀 ......už by som rada len jeden kočík kupila a s nim vydržala....

home1
19. mar 2012

@jessicax za kolko si kupila plusko? na mmb som našla nove za 559eur,je to dobra cena?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10958965&tab=3

jessicax
19. mar 2012

@home1 ja s pluskom budem jazdit aj v zime, v sede ta strieska podla mna chrani v pohode a ked bude v tom pololahu alebo lahu prehodim cez kocik plastenku aby maleho neprefukalo. A inak tiez momentalne najradsej jazdime na trojkolke 🙂

elelel
19. mar 2012

@home1 my sme v pohode vydrzali s pluskom celu zimu...hoci mame aj iny kocik, ten sme ani nevytiahli...problem moze byt jedine ak napadne vela snehu

jessicax
19. mar 2012

@home1 ak ti to neponahla pockaj kym tu budu baby objednavat z holandskej stranky babycare, ked sa zozbierate viacere tak budete mat zlavu a vyjde ta to lacnejsie. Aj ja ho budem mat odtial

home1
19. mar 2012

@jessicax 🙂 kupili sme jej tu smartrike zoo 2012 a mala ju mať k 1.rôčku ale manžel nevydržala zložil jej ju v predstihu 😀 takže ma taky prednarodeninovy darček a ked ma kočik a trojkolku vedla seba-vždy len k trojkolke príde 🙂 teším sa že sa jej v nej pači,som sa bala či nebude nevyuživana..... tak predsa len sa nakloním k bee plus 😉 to ma trošku zarazilo že cameleon sa neda zložiť spolu ale treba na 2 časti 😒 už len najsť za dobru cenu...hmm

home1
19. mar 2012

@jessicax a ty ho budeš mať za kolko?

home1
19. mar 2012

@elelel jeeej no super,potešila si ma 😵 😵 😵 ked napadne vela snehu-vezmem sanky 😉

face
19. mar 2012

@boska79 nepsala jsem, že jsme ve dvou letech kočár neměli, jen, že v něm dost dětí ve dvou letech už nechce jezdit. Bylo to myšleno tak, že už si ho moc majitelka neužije, pokud ho koupí až ve dvou letech dítěte ... ale třeba ano, psala jsem jen vlastní zkušenost 😎

face
19. mar 2012

@home1 do velké zimy je Cam. určitě lepší, ale já ho v roce malé prodala a koupila Plusko, na další zimu jí budou dva roky, tak to už s Pluskem určo zvládnem. Já bych už velký kočár na procházky tahat nechtěla, ale záleží na zvyku, každému vyhovuje něco jiného 🙂 My vyrážíme na procházky v sestavě kočár+dcera, malý syn a do toho pes, takže já jsem vděčná za lehký menší kočár 🙂

home1
19. mar 2012

@face už som viac menej rozhodnuta že kupim bee plusko.....teraz mam concord neo ale u nas to vždy dopadne tak že bud ide mala vedla kočika alebo na ihrisku cupka po trave a hrame sa s loptou-kočík využijem len ked je už unavena že sa jej chce spinkať...teraz fičíme na trojkolke a dosť sa divím že nebýva unavena a dlho v nej vydrží....takže ten "golfač" bee plus by nam asi vyhovoval viac-hlavne mne teda kedže nemusim ťahať neo... a moja bude mať v zime (v decembri) 1 rok a 8 mesiacov-tak asi bude beečko predsa len lepšia volba..ked budeme planovať druhe babatko-pôjdem do cameleona 😉 a beečko zostane tiež 😉

ivett
19. mar 2012

@home1 bee+ jako jediný kočár i na zimu nestačí, na zimu fakt něco s většími koly, plusko neprojede skoro žáden sníh, vytáhla jsem ho teď na jaře, když tu byly zbytečky sněhu a dost jsem se nadřela, prostě to ber jako klasika golfky, avio by na sněhu taky nebylo bůhvíco, takže to tak ber i s bee+, není to celoroční kočár a na dědinu už vůbec ne, pokud tam nemáte vzorné cesty a chodníky bez dír apod., fakt ber bee+ jako golfky, ne jako sporťák...