Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mycats
26. aug 2012

@kilian ty mna picne!! no ale na tych fotkach od bgb vyzeral nic moc, tak ze radsej black a teraz lutujem :(

kilian
26. aug 2012

@mycats na tej fotke ani nieje vidno,ze ma modru konstrukciu.o tyzden sa zacne skola a potom skocim do obchodu si ho okukat na zivo.😉

mycats
26. aug 2012

@kilian 🙂 🙂 🙂 ja uz nebudem spekulovat, uz dokocikujem s tym co mame. nebudem tri krat menit beecko za beecko 🙂🙂 ale asi som mala pockat na neon pop

dolcegucci
26. aug 2012

Aj ja som na ten kocik velmi nalomena 🙂 @kilian kde sa da pozriet na zivo?Ale na sk asi nie,co 😒

kilian
26. aug 2012

@dolcegucci nie,na sk asi nie.to ja neviem.ja ho kuk u nas v rakusku.

ustrachana
26. aug 2012

kocky, prosim Vas o radu, da sa ist s bgb cameleonom po schodoch tak ako so stokke? ze podkopnes a ides? lebo od vcera mam cam doma a som z neho uplne, ze paf len tie schody ☹((( neviem ako ich co najlahsie zdolat 😀

dolcegucci
26. aug 2012

@mycats ten kocik si videla niekde ako real foto?

mycats
26. aug 2012

@dolcegucci jj, niekto ho uz ma doma 🙂

dolcegucci
26. aug 2012

@mycats a vedela by si mi poslat link?

kilian
26. aug 2012

@mycats videla si v pozadi ten cam neon???

tehula
26. aug 2012

@mycats
@jessicax
ok, ale nie su tie skrabance neviditelne, kedze pokial sa oskrabe strieborna konstrukcia, tak skrabance su cierne, ked sa all black poskrabe, tak by to tak nemalo byt vidno.

Moze sa vyjadrit niekto, kto all black pouziva uz dlhsie?

andrea999
26. aug 2012

@tehula all black konštrukcia je fakt nejaká odolná...už pár krát som si myslela,že som ho dobre odrala a nič tam nebolo 🙂

kilian
26. aug 2012

@tehula mala som obidva a mozem potvrdit,ze na striebornej to bolo horsie s tymi skrabancami...

mycats
26. aug 2012

@dolcegucci to bola sukromna fotka na FB, neviem ci by som taku linku mala dat

mycats
26. aug 2012

@tehula jedine kilian, lebo ja este neviem

mycats
26. aug 2012

@kilian nie, co som slepa 🙂

kilian
26. aug 2012

@mycats vidno iba kolieska.. 😉

mycats
26. aug 2012

@kilian jaaaj, tak som nespoznala 🙂

kilian
26. aug 2012

@mycats niekto sa buchol po vrecku.. 😀

mycats
26. aug 2012

@kilian nooo 🙂

riela
27. aug 2012

@ustrachana to by som aj ja rada vedela, ja ho poskladám a vynášam - konštrukciu na pleci, vaničku v ruke...

baby aký zimný fusak ste používali do cameleona? malá bude mať v decembri pol roka, rozmýšľam čo kúpiť - či ten zimný fusak čo je v ponuke už dlhšie, resp. už je nejaká novinka - fusak Artic Bugaboo, alebo ste dali niečo úplne iné?
a snežné kolesá - využili ste?

bebel
27. aug 2012

@riela snežné kolesá su super...my sme používali do hôr na lyžovačky....prejdeš v pohode po svahu...
Artic bude mať 2 predné vrstvy, t.j. bude ako bežný, len 1 prednú bude mať 2itú prídavnú zipsom.
Ja mám aj BGB aj Elodie details aj bunker lodger.

riela
27. aug 2012

@bebel ďakujem za info. už som ten arctic pozerala na internete, asi kúpim ten. či mám mať pre istotu 2 fusaky?

chichinka
27. aug 2012

@bebel a ktory fusak mas najradsej? 🙂 (ja mam lodger)

bebel
27. aug 2012

@chichinka na jeseň lodger, ale ED sú najhrubšie,ale keď je väčšie a má zaprasené od blata topánky, tak je ED nepraktický, treba ho oprať.
Väčšie dieťa sa vie v ED odbaliť samo...v tom nevidím jeho výhodu, skôr naopak, keď nechce sedieť v koči a napr. zurvalčí 🙂

mitote
27. aug 2012

holky, my budem rodit v lednu a zatim teda jsem naklonena pro klasiku fusak Bugaboo, jak moc jste do toho deti oblekali? co vse meli na sobe?

andrea999
27. aug 2012

http://www.amazon.de/Kaiser-6510525-Fußsack-Cam...

ja rozmýšlam volačo takéto,len to ešte dopraviť na sk...nemal niekto? alebo klasiku BGB?

wilsonka
27. aug 2012

@chichinka ja mam lodger aj v zime a stacil s vlozkou, teraz ked je mala vacsia, uvidim co s cizmamy a odopinanim...

slniecko2011
27. aug 2012

@kilian prosim v akom obchode ho majuu v rakusku, chcela by som ho pozriet? 😉 😉 😉

ustrachana
27. aug 2012

kocky neviete kde by som mohla kupit ram (na cameleon) na hlboku cast ?