Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lentila.g
11. sep 2012

@andrea999 a Aké zimné kolesa tam budu pasovať?vymysleli nove pre cam.3?

andrea999
11. sep 2012

@lentila.g ano, budú zvlášť na cam3

lentila.g
11. sep 2012

@andrea999 no fajn,lebo ja som všetko zo starého predala 😎 😀 tak potom prídem po info lebo Ešte som nikde nevidela ich ponúkať
A myslíš že ked naskladnia cam3 tak sa čakačka skráti?

bebel
11. sep 2012

@andrea999 neber mi moje kombinácie 🙂))) ja už mám aplle objednané a soft pink zháňam 😝 😉
Mne vyhovuje náš denim základ a čierna konštrukcia...len by som otváracie madlo z nového cam3 prijala .
Dúfam,že sa bude dať kúpiť a vymeniť.

andrea999
11. sep 2012

@bebel 😀 😀 😀 aj ja zháňam soft pink 🙂 a fusaky asi oba,čierny a apple..
na to madlo sa teším,to je dobrý nápad a vyzerá to,že by to mohlo ísť na staršie modely 🙂

mitote
11. sep 2012

@lentila.g v babyparku maji Cam3 naskladneneho, i zimni kolecka na nej atd...

holky da se nekde v CR podivat na fusky Elodie? Ja mam pocit, ze v Brne nikde nejsou ☹ A ja fakt nevim, jakej koupit ☹ Do Missoni se toho uz moc nehodi, aby to nebylo preplacany.

andrea999
11. sep 2012

@lentila.g zatial je čakačka klasika 4-6 týždnov,ja som objednávala koncom júla,hned ako to vycapili na stránku...strieborné už sú na sklade,all black za týždeň....kolesá sa tiež už predávajú,tuším v babyparku majú 🙂 a ešte je k tomu novinka uv strecha 😎

mitote
11. sep 2012

@andrea999 a UV strech aje super, take jsem na ni koukala 😵 jinak babypark ma naskladneno ale anna and victoria tvrdi, ze uz je dlouha cekacka, ze nestihaj vyrabet 😕 tak doufam, ze kdyz koupim/objednam koncem zari, ze do vanoc bude doma 😅

andrea999
11. sep 2012

@mitote ten čierny Elodie bude k missoni super a tuším ich majú v malvíku,ale ten je asi len v prahe myslím 😒
uv strechu by som brala,to je super vec,len neviem či na budúce leto ju budem ešte potrebovať 😒

mitote
11. sep 2012

@andrea999 to nevadi, do Prahy jedeme v zari dvakrat 😀

kilian
11. sep 2012

Madlo z cameleona+ nepasuje na cam3.😉
Odskusane.

duplicka
11. sep 2012

@kilian bola si uz kuk cam 3? ake mas dojmy

lentila.g
11. sep 2012

@andrea999 no parada,ja sledujem my-babyshop.de s nimi som max spokojná,a babypark posiela aj na SR lebo dávnejšie som niečo potrebovala a nenašla som info že Áno..
@bebel mne to madlo ucarovalo(ja som ho radšej na starom nepouživala,lebo ťažko išlo) a Ešte aj to že ked daš dole vaňu a športový ten podvozok ide pekne,neprehyba sa...
No a čierna konštrukcia je čierna 😀 strieborné sa mi okukala🙂

lentila.g
11. sep 2012

@kilian ty by si mala byť poradca pre Bgb a Stokke,hneď všetko vypatraš

mitote
11. sep 2012

@lentila.g jj babypark zasila na slovensko a ted maji zrovna akci na postovne, po CR zdarma a do SR za 99Kc tusim. Ale jsou polozky u kterych postovne neni, odviji se to od ceny logicky.

kilian
11. sep 2012

@lentila.g jeeeeej,ty si zlata.dakujem za kompliment😉

@duplicka Bola.nepaci sa mi System pasovania.naj je Fakt to madlo.inac OK.jazdne vlastnosti rovnake.

chichinka
11. sep 2012

Baby ja sa sem k vam vzdy pridem pokochat fotkami co sem date 🙂 krasne kombinacie 😵 slintam tu nad elodie fusacikom..mam light green bee+ a tyrkysovy lodger z hlbokeho kocika 😝 takze na zimu budem nieco musiet vymysliet, snad to muz pochopi ze tie farby absolutne neladia a musime kupit novy fusak/alebo striesku . 😀

swarovski
11. sep 2012

Kocky ja som nasla moj vytuzeny... vo Svajci... Ale musim tam napisat, ci by mi ho dorucili aj na SK!

chichinka
11. sep 2012

Dokelu a teraz vidim ze @duplicka predava bielu striesku na bee+ 😀 to by skor slo k tomu mojmu lodgerovi.. 😅

chichinka
11. sep 2012

@swarovski fu ten je elegan krasny!!! 😵 drzim palce nech dopeavuju aj sem k nam 😉

swarovski
11. sep 2012

@chichinka je to sice cameleon 2, ale nevadiiiii, aj cenu ma super!!! tak sa tesim 🙂 (aj ked viem, ze isto to tesenie nebude trvat dlho) a Svajc je mimo EU, takze mi hrozi clo a dan... ☹

lentila.g
11. sep 2012

@swarovski ked nič ine tak kúp si aspoň od @kalista bielu športovú časť ma ju v bazare🙂 a budeš striedať a mať ked to neklapne aspoň polovičnú radosť🙂

chichinka
11. sep 2012

@swarovski no to hej ☹

lentila.g
11. sep 2012

@kilian, @andrea999 nevieš prečo babypark uvádza poťahy na cam. A poťahy na cam3 zvlášť som myslela/a niekto mi tu aj písal že su rovnaké..

mitote
11. sep 2012

@lentila.g no me babypark rekl, ze treba limitovane potahy: missoni, jade green, soft pink,.... pasuji i na trojku, takze ocekavam, ze pasovat bude, jinak jim ten Missoni pujdu hodit na hlavu 😅 ale mam dojem ze jsem cetla, ze ty trojkove potahy maji byt trochu jiny material

andrea999
11. sep 2012

@lentila.g
@mitote tie poťahy na starší cam obsahovali aj poťah na sedačku a tie nové majú len striešku a kryt na korbu 🙂
inak sedia všetky

kilian
11. sep 2012

@lentila.g striesky pasuju vsetky...

mitote
11. sep 2012

@andrea999 jo vidis to, to jsem zapomnela 🙂

holky a mate teda v kocarcich ty vlozky? proti uspineni? mam to kupovat uz do vanicky?

andrea999
11. sep 2012

@mitote ja som mala a mám teraz v bee+ ovčiu podložku...ale ked tam vojde tá original,tak prečo nie 😉

mitote
11. sep 2012

@andrea999 a jak jsi tu ovci cistila?