• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

14. septembra 2017 
Maminky, neviete, kde sestra zozenie zimne kolesa na Cameleona bez objednania, ze su na sklade, alebo nemate niektora na predaj?
Dakujem
18. jan 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmacko ak mas zaujem ja mam jedny na predaj nepouzite napis mi do spravy....
18. jan 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@finda naši si tam 2 gumičky a pripevni pod striešku
18. jan 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kočky, prosim vas chcem sa vas opytat ci sa da strieska prat a alebo ked mam na nej nejaky flak, tak ci len vykefovat? A co sa da vlastne na bugaboo bee+ vsetko prat? Lebo mam aj stokke a tam sa mi da vsetko...tu by som tiez najradsej vsetko hodila do pracky...teda ak sa da :unamused:
19. jan 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som na to prisla :grinning:
19. jan 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera_t :grinning: aj strieska + sedadlo na BEE+ su pratelne ako na stokke :slight_smile: takze kludne do toho.
20. jan 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@finda To aj ja som bola prekvapena, ze ako jazdi bee na snehu :grinning: :grinning: :grinning: ja som si myslela, ze ma 100% porazi uz ked som videla padat prve vlocky :wink:
no jedine, ze dosijes take gumicky na chrbtovu cast hore :slight_smile:
ja som prave preto kupila BGB fusak, aby 100% sedel a drzal :slight_smile:
20. jan 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kilian takze nakoniec bgb sahara u teba doma parkuje :slight_smile:
20. jan 2013 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 takze pultik sedi na bee+??? alebo to je nejaka novinka. tiez som si chcela kupit, ale nikde na nete som nenasla 100% dokaz, ze to sedi aj na bee+. a ako by som ho este v lete vyuzila, mozno aj teraz :slight_smile:
a da sa uz niekde kupit bez cakacej lehoty :slight_smile:
20. jan 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
100 rokov som tu nebola a same novinky tu citam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ja ze surujete dom vsetky a vy tuto pod lampickou pismenkujete :slight_smile:
20. jan 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@finda ked mas cierny ed fusak, ved on sa da navliect na sedacku ma tam vzadu taky preklad, ja nemam potom striesku na gombikoch,ale vobec to nevadi pekne to drzi, skus
20. jan 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mycats nesedi, bude treba adapter sedi len na cama a donkey zatial, novinka bude ten adapter tak som pochopila, pultik mam na beecko zatial neide bez toho adaptera
20. jan 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats dakujem :wink: vsetko som oprala, este aj kosik :grinning: je to super, ze sa to da takto krasne poprat aj na bugaboo :dizzy_face:
20. jan 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinano tak som to vtedy spravne pochopila :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem ci sa dozijem toho adaptera.
tak zatial jazdim aspon vo verzii 2ks drziakov na pohar :wink: :wink: len potom musim malemu vsetko podavat a takto to mohol mat po ruke :slight_smile:
20. jan 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats je to univerzálny pultík na cama,bee a donkey a bude k dispozícii cca od marca,ešte ho nemajú na v ponuke,
asi čoskoro... :slight_smile:
20. jan 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vera_t :slight_smile: a parada, ze sa da cely kocik obliect do noveho kabatika ako na stokke :wink: aj ked teda vyber je hlavne v strieskach alebo denim
20. jan 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats no ved to, ktovie kedy budu k dispozicii, ja by som aj tu novu slnecnu striesku chcela
20. jan 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea999 dakujem :wink: to uz bude maly skolkar, tak uvidim ci budeme kocikovat :slight_smile:
20. jan 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 takze mozem kupit novy hmmmm :frowning2:
20. jan 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinano jj, tu som aj ja okukovala :slight_smile: ale tak to uz by som si ozaj len ako kusok do skrine mohla kupit. Neviem ci budem este vyuzivat kocik aj ked bude maly skolkar. no ale kto vie, on toho vela nenachodi.
tak na jar by som aj neonika kupila a aj vybavu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinano
@mycats asi bude treba nový,lebo písali,že nie je isté,že adaptér bude samostatne na predaj :frowning2:
20. jan 2013 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea999 to tak potesi :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidime kolko nam vydrzi kocikovanie :dizzy_face:
20. jan 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats tak my este toto leto by sme vyuzili aspon dufam, no uvidis maly skolkar sa rad povozi
@andrea999 no som zvedava
20. jan 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinano jaaaj, tak ty mas este dva roky kocikovania pred sebou :wink:
20. jan 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano
@mycats aj my využijeme,ja ho budem kupovať na cama a potom kúpim bee+,asi neona
20. jan 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mycats to ano :slight_smile: je to radost :slight_smile: a najviac sa z toho "tesi" manzel, ze je stale co dokupovat :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea999 ak sa nahodou dozijem a kupim neonika, tak to uz bude BEE+ po treti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mm bude len oci otvarat. uz to si tukal na celo, ze menim bee+ za bee+ all black :grinning: no ked donesiem tretiu farebnu variaciu, tak odpadne :grinning:
20. jan 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera_t :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak moj si tuka na celo vzdy ked najde novu striesku :wink:
20. jan 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats neviem ci zrovna dva roky, dufam,ze uz tolko nie, po pravde mna uz tie kociky zatazuju ako su dvaja, uz si to ani tak neuzivam,ako ked bol len drobec sam, to som v kuse labzovala s kocikom
20. jan 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@andrea999 o tych novych slnecnych strieskach si nenasla nikde info,kedy mi mohli byt dostupne na eu trhu?
20. jan 2013 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok