• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

18. mája 2017 
@anka. Me ji spichne svadlenka, protoze se mi strasne libi strih a funkce ale uz ne ze neni vyber barev apod.Hodim pal
k fotku jak to vypada:slight_smile:, mela by byt hotova behem vikendu.P okud bys mela zajem urcite by spichla i dalsim zajemkynim.Je strasne sikovna, strisky pasuji genialne a zpracovani jako origo:slight_smile:)).Mozna nekde v combu vyhrabu fotecky predchozich strisek:wink:
19. jún 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze neumim psat:slight_smile:, v compu:slight_smile:)))
19. jún 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tady je boudicka kterou jsem si nechala spichnout na prvni bugaboo cam co jsem mela :slight_smile: , měla jsem jich víc, ale nějjak nemůžu dohledat :frowning2:
19. jún 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lencuskac chytry hračky právě nemají, ani babypark, anna viktorie, malvik....pomoooc
každopádně díky moc i za ochotu
19. jún 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anka. Chytry hračky budú mat v pondeli, pisala som si s majitelkou. Budete ju chciet, mám zajednat?
19. jún 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridavam na pokochanie krasny buff :dizzy_face:
19. jún 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@martinano máte ofoliovany? Je nádherný:slight_smile:
19. jún 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinano waaaaaau!!!!
19. jún 2013 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencuskac Chytrý hračky (Praha, Korunní - souhlasí?) mi řekli, že budou mít v úterý a ty možná všechny vykryjí objednávky, takže už žádná nezbyde... vy se tam přímo s někým znáte? Každopádně moc děkuji za ochotu!
20. jún 2013 o 01:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristynakubecova Je fakt, že by mohlo být víc barev, také bych to uvítala, ale zase ta stříška má UV filtry a to mi přijde fajn...každopádně díky za tip!
20. jún 2013 o 01:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano sun canopy mame aj my, zatial stale v krabici kedze babeno je este v brusku :wink:
ale sko sa osvedcuje vam? j e dostatocne priedusna/ prevetravana? obavam sa trosku aby to nebolo ako sklennik
20. jún 2013 o 05:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anka. Áno, presne tam. So znam majitelku, mozem Vám tu jednu zajednat ak chcete? V pondeli mi ju pošle alebo rovno na vašu adresu.
20. jún 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach baby, ja som taká blbá... došla mi zásielka s my-babyshop.de a ja som ju hneď pri šoférovi neotvorila. a nedodali mi jednu vec - podložku do kočíka.
už som im písala, ale neviem či mi to pomôže...
20. jún 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riela tak držím palce, ale je to dost seriozní obchod, myslím, že vám ji dopošlou :slight_smile:
20. jún 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@face bodaj by ste mali pravdu...
20. jún 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riela pomoze neboj, napis im mail...mne tak tiez zabudli nieco poslat, a doposlali a postovne som neplatila.
20. jún 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@face @ifkael už mi aj odpísali že to zabudli doložiť a dnes to pošlú. Som si vydýchla...
20. jún 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lencuskac Teda vy jste hrozně hodná! To by bylo super! Stavila bych se pro ni přímo tam, bydlíme kousek...takže s tím můžu počítat? :dizzy_face:
20. jún 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencuskac Ještě jen tak ze zvědavosti: co to znamená "máte ofoliovany?"?
20. jún 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liinda zkuste na ty adaptéry chytryhracky.cz - koukala jsem, že mají dost náhradních dílů...dokonce jsem tam na skate objevila i takový popruh
20. jún 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ zahada vyriešena, ano priznavam spravila som chybu kaja a ebabo jedna osoba ale od bubusko ci ako to bolo sa dištancujem a podala som tretsne oznamenie na policii za zneužitie udajov z internetu..... Bola zneužitá moja veľmi stara nepouživaná mailova adresa - už som ju dala bloknuť . A riešila som to adminou a uznala mi že sa to može stať a už sa to aj stalo, tak už som riešila aj s mobilným operátorom.... Dufam ze sa to čoskoro porieši a dá na pravú mieru. Ja asi viem kto je budusko ale bez overenia a dokazania viny nemozem zverejniť.
Tak sa ospravedlnujem za zavadzanie ale s tým ďaľším nickom nemám nič spoločné a rázne sa od toho dištancujem. Bolo poškodené moje meno tak som to dala riešiť.
Pekný deň
Katka
20. jún 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
All@ kedže bolo spájane meno budušky a ebaba.... Tak to rieši polícia a admina boli zneužité moje údaje a to je vážna vec to vám každy potvrdí. Tak ak sa to buduske dokáže má veľký prúser.
A čo sa týka záruky pri kúpe odo mňa nie je problém pretože ebabo je pobočka registrovaného predajcu a registruje sa to na neho.... Časom sa premenuje e podľa neho. Čiže medzinárodná záruka tam je a nie su opravované náhradnými dielami z číny.
Pekný deň
Ebabo
Katka
20. jún 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@riela tak to je super :slight_smile:
20. jún 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím poraďte, kde bych našla video, kde se předělává hluboká korba na sporťák... Nemůžu jej nikde najít... Děkuji moc.
20. jún 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anka. Tak sem teraz psala a ze medzi tým všetky uz zajednala, ďalšie budú od utorka za týždeň, chcete ji, potrebujem potvrdiť este dnes. :slight_smile: Ofoliovany znamená ze je strieborna konštrukcia obalena autofoliou na čierno.
20. jún 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky ak chcete niektora novu sun conopy breezy na plusko mam novu nerozbalenu, nechala som j doma a som odcestoval mimo sk, potrebovala som ju nutne tak som kupila dalsiu.
20. jún 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencuskac tento nie je moj, ma ho kamoska a netusim co s nim spravila, dovolila mi ho sem dat, lebo je fakt krasny :dizzy_face:
20. jún 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano aha, ale krásny teda je moooc.
20. jún 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinano ja by som ju vzala :slight_smile:
20. jún 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja sa chcem opýtať či niektorá nechcete striešky na bugaboo chameleon mám ich 5 za celkom prijateľné ceny dakujem Henrieta
20. jún 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok