Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

jenny.kay
22. júl 2013

@bebel Vozím v něm zatím jedno dítě, na sourozenecký budeme přestavovat až v listopadu 🙂. Já jsem s ním maximálně spokojená. Pultík se nám teda neodklápí, ale to může být kus od kusu. S látkou jsme zatím žádný problém neměli, otřu hadříkem a je čistá, skladnost je vynikající. To lepší odpružení opravdu poněkud postrádám, ale projeli jsme zatím bez problémů úplně všechno. Zevnitř černá stříška mi nevadí - spíš naopak. Když jí potřebuju dítě zastínit, tak opravdu stíní. A je dloooohá 🙂 Potkávám u nás v parku dva bílé kočárky (z toho jeden BGB off white) a tam těm dětem pořád proniká světlo. Vzhledově jsou ale krásné, to jo 🙂

jessey
22. júl 2013

Neviem ci to tu uz bolo ale neviete ci tuto striesku este niekde zozeniem?

catherine214
22. júl 2013

Dik baby ze ste potvrdili moju teoriu a deti su v korytku ok,lebo uz som si zacala pripadat ako krkavcia mater,co neumoznila decku spat naboku 😕

catherine214
22. júl 2013

@jessey neodporucam,bude ti hodne svietit na dieta,ja som ju mala na koci raz a hned sla z domu

jessey
22. júl 2013

@catherine214 tak lepsia je ta co teraz sa predava?

smale
22. júl 2013

@jessey Ano, ta letní zahrnovací je super. 😉

catherine214
22. júl 2013

@jessey tak takk tato je good, mam ju na buffe aj na bee a je super 😉

raffaella
22. júl 2013

skusene bgb-acky, prosim o radu 🙂 da sa kupit BGB Cam aj v Baby One v SCS Vieden? My sme tam kupovali celu vybavu na prve babo a pamatam, ze za nakup vacsi ako 500 eur sme dostali kupon na 50 eur a celkovo maju celkom dobre vyhody, ked ste clenovia, ale co sa tyka BGB vtedy som o nom nevedela, tak netusim ci tam sa da kupit a este ci sa tam oplati. Velka vdaka vopred.

jessey
22. júl 2013

@catherine214
@smale a este poradte mala ma 3 a pol mesiaca. Mam tu letnu striesku kupit na cama ci na bee? pretoze v tom sportovom came sa este nevozi lebo je do neho mala. a do vanicky nam to netreba.

kilian
22. júl 2013

@raffaella maju pravdaze.kupon sa uz nedava,zbieraju sa nalepky,za 50€ jedna nalepka.ked mas 12,mas 30€.

jessey
22. júl 2013

Aj toto by chcelo vyzerat ako bgb🙂

raffaella
22. júl 2013

@kilian dakujem velmi pekne za odpoved. Mozem este taku otazku, ze co sa tyka ceny, nemaju tam BGB nejako predrazene alebo je to v ramci normalnej cen. relacie? Este som pocula, zevraj aj v inych obchodoch v SCS vieden ho maju, ale priznam sa tym, ze je to SCS take obrovske a casto sa musi autom ist z jednej casti do druhej sa mi moc nechce 😒

raffaella
22. júl 2013

@kilian a este otazocka 🙂 potom v Babe one maju aj cele prislusenstvo k predaju? Myslim tie terenne kolesa a tiez adaptery na Maxi Cosi vajko. Daakujem 🙂

hermiliona
22. júl 2013

@catherine214 moj niekedy spava aj doma v cam, tak mu tam je dobre 🙂 a doma v postielke si vzdy vylozi obe nohe na rebriny a tak spi, takze moj ma rad nohe v lufte 😀 prosiiiiiim ta, aka ze krkavcia, to ja som potom krkavcia numero uno 🙂 ja som mala aj quinnaka pri malej a spala ako v bavlne aj 3 hodky vonku.

kilian
22. júl 2013

@raffaella priamo scs vösendorf je len babyone s BGB.ale hned v blizkosti mas aj nabytkarstvo,tam maju v ponuke tiez BGB,prislusenstvo skoro ziadne,len na objednavku.
V babyone maju prislusenstvo skladom,ale ci vsetko budu presne mat,ked tam pojdes neviem.

kilian
22. júl 2013

@jessey beepob osann sa vola a existuje uz dlho.

jessey
22. júl 2013

@kilian to som nevedela len som na malvikovi pozerala doplnky a toto som nasla🙂

raffaella
22. júl 2013

@kilian oki, to mi uplne staci, tak pojdeme tam priamo, sak casu este mame zopar mesiacov 😉 Dakujem velmi pekne 😉

phillippa
22. júl 2013

zeny ved poradte uz kde sa da kupit bgb bee nemecko, holandsko e shop co poslu aj na svk, kazdy kto objedna sa len pochvali ale uz nenapise odkial.......co je to take brutal tajomstvo ci co, ved ja s nimi nejdem podnikat len pre maleho ho chcem.......

kilian
22. júl 2013
catherine214
22. júl 2013

@phillippa nemyslim, ze je to tajomstvo, je to my-babyshop.de omielame to tu furt dookola

catherine214
22. júl 2013

@jessey a kde ju budes vozit viac?ja mam na oboch a nemam problem 😀

phillippa
22. júl 2013

@catherine214 a aj ste uz objednavali od nich niekto ake je postovne na svk prosim ta

catherine214
22. júl 2013

@phillippa ano objednali aj ja konkretne, postovne je 19,90e

catherine214
22. júl 2013

@phillippa ale od 400e je zadara

ifkael
22. júl 2013

@phillippa nad 400€ je od nich postovne 0€, takze sa Ti oplati kocik objednat...akurat mne poslali starsi tip- s dlhsou snurkou, hned na jar som ho predala ako prisiel.

phillippa
22. júl 2013

@catherine214
@ifkael vdaka baby za odpovede, inac ako sa lisi ten starsi typ od novsieho okrem tej snurky

catherine214
22. júl 2013

@phillippa uz nema vibrujuce kolesa 😀

ifkael
22. júl 2013

A sedacka mi prisla pevnejsia ;)

phillippa
22. júl 2013

@catherine214 no super potom a este mi napiste ako zistim ci to co objednam je novsi typ ci starsie uz nemaju v ponuke ako je to