Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

vaapeter66
21. feb 2014

ahojte, chcem sa opytat, ci nshodou neexistuje nahradny potah dovnutra vanicky bugaboo, dakujem

catherine214
21. feb 2014

@zipko9 aj v predeti ho maju, inak Vieden

zipko9
22. feb 2014

@catherine214 do Viedne sa chystam...ale skusim aj predeti...vdaka za radu

slivonka
22. feb 2014

Ahojte,idem k Vam po technicku radu ;) Je mozne pritiahnut nejakym sposobom tu cast v podvozku,tak aby hlavna rukovat nemala taku volu? Alebo je potrebne vymenit cely podvozok? Tyka sa Bgb cam2. Dakujem

martinano
22. feb 2014

@slivonka nie je mozne, a nie je to vada to maju vsetky cameleony

luciy
22. feb 2014

Ahojte baby, idem vás poprosiť o radu - nedávno som zaregistrovala kočík bugaboo a veľmi sa mi zapáčil (konkrétne buffalo) a ešte sa veľmi neorientujem v niektorých veciach. Niekde som čítala, že každý kočík má svoje číslo, ktoré sa dá potom zaregistrovať na ich oficiálnej stránke? A kočík sa zrejme na Slovensku veľmi ľahko zohnať nedá, kde ste kupovali vy, resp. odkial ste objednávali - kde vyjde kočík lacnejšie? A ešte jedna otázka, ako zistím, že kočík je naozaj originál? Dakujem 🙂

ivett
23. feb 2014

@luciy originál zjistím tím číslem, sehnat se dá i na SK úplně v pohodě, stačí najít obchody, které BGB prodávají, u nás v ČR jsem Buffalo objednávala z Chytryhracky.cz, určitě bych nekupovala z Malvíka, přestože dodávají i na SK, ale to podle mě každý český eshop...

luciy
23. feb 2014

@ivett ďakujem 🙂 a píšeš, že máš buffalo - si s ním spokojná?

ivett
23. feb 2014

@luciy spokojená jsem zatím moc, jezdím s hlubokou korbou zatím, na sporťák se moc těším, já věděla d čehu jdu, jen jsem si musela zyknout, že je těžší a "mohutnější" než Cameleon, ale vyváží to tím, že s ním fakt můžeš všude, zatím jsem s ním projela všude...

luciy
23. feb 2014

@ivett ja som najskôr uvažovala nad cameleon, ale nejak sa mi viac zapáčil buffalo. Tak ešte čo to naštudujem a uvidím 🙂 ďakujem 🙂

ivett
23. feb 2014

@luciy určitě je lepší je vidět a vyzkoušet...

stanislava30
23. feb 2014

@slivonka

tuto vůli mají všechny podvozky Cameleon a je jedno z které generace.

@luciy

oficiální prodejce kočárků Bugaboo je na slovensku www.predeti.sk
v čechách
annaviktorie.cz
mybabystore.cz
babypark.cz
babycentrum.cz
další prodejce již tady byl zmíněn.

Každý podvozek má své sériové číslo, dle kterého lze zjistit, zda-li je kočárek orginál.
S.

slivonka
23. feb 2014

@stanislava30 dakujem ;)

lulii
23. feb 2014

Ahojky @luciy, já jezdím naopak už se sporťákem a potvrzuju @ivett, že fakt projede všechno. Jsem s ním strašně spokojená, fakt moc. Vystřídala jsem už šest nebo sedm kočárků, takže už jsem věděla, co mi vyhovuje a co ne a konečně našla ten pravý 😉 A to jsem si předtím říkala, že ten první - brio go, je ten nej (ale samo taky není špatný) 😀 😀 Navíc mi u buffala moc vyhovuje to vyšší sezení dítěte, máš ho po ruce....Je fakt dost dobrej a to jsem nebyla fanoušek bugaboo 😅 😵

lulii
23. feb 2014

@ivett Chtěla jsem se zeptat, když je tu řeč o registraci kočárku - registrovala sis ho? Já právě nevím, jestli ho mám registrovat nebo ne, navíc jestli jsem to pochopila dobře, tak nárok na reklamaci má pouze první majitel....?

ivett
23. feb 2014

@lulii neregistrovala, já tohle neřeším, prostě ho mám v záruce a kdyby něco, vyreklamuju a pokud by už v záruce nebyl, tak prostě to je riziko koupě použitého kočáru, nechala bych si ho opravit...asi jde spíš o to, že tím potvrdí člověk tu originalitu, protože se už padělají i kočáry bohužel...
brio go měla teď než jsem si objednala Buffa, jako nebyl špatný Briáč, ale Buff je Buff 😀

leishmania
23. feb 2014

@hranolka22 ako si prosim ta napokon vyriesila to zadne koleso co vrzdalo, mne to prave zacalo robit, kocik uz mam tiez vyse 2 rokov. dakujem

lulii
23. feb 2014

@ivett Moc dík za odpověď, takhle si to taky vykládám, bála jsem jen toho, že je třeba na tu registraci např. jeden měsíc a když to neuděláš a pak se ti s tím něco stane, tak ti to nevyreklamují i když je v záruce.
Jinak vím, že jsi měla brio, pamatuju si tě z diskuze. Je fakt, že když ho doteď vidím, tak mi "zaplesá" srdíčko, byl tu můj vysněný a než jsem otěhotněla, tak jsem ho dávno měla vybraný a za ty dva roky snažení jsem "lepší" nenašla, takže byl fakt moje srdcovka 😵 Pak mě malinko zklamal sporťák, ale nebylo to tak hrozný, klidně bych si ho pořídila znova 😉

ivett
23. feb 2014

@lulii u nás na sporťák ani nedošlo 🙂 ale jako kočár mi přijde Brio fajn, kor teď letošní kolekce s lepšími koly a boudou, je vychytanější...ale Bugáš je Bugáč, moje srdcovka 😀
myslím, že ta registrace se někde řešila, že u kočárků koupených v nějakou dobu teď nevím kdy, možná od nového roku, ti ta registrace vynese o rok dýl záruky, ale jistě to nevím, já to neřeším, doklad o koupi mám a to stačí, pokud někdo po mě pak bude chtít si to prolustrovat, tak čísla tam jsou a klidně ať si nechá potvrdit, že jde o originál 🙂

luciy
23. feb 2014

@stanislava30
@lulii baby, ďakujem, už mám v tom jasnejšie 🙂

bambulka0406
28. feb 2014

@ivett @ lulii kocky , presne brio a buffalo su pre mna favoritmi. babatko cakam v auguste, ale uz pri synovi som tuzila po briu, nakoniec sme ale kupili nieco ine. teraz som objavila buffalo, tak mam taku dilemu.... dufam ze sa do toho leta nejako rozhodnem 🙂 vy by ste mi teda odporucali buffalo?

ivett
28. feb 2014

@bambulka0406 já bych šla do Buffa, pokud tě nelimitují finance...Brio je jinak taky super, ale Buff je Buff...je teda těžší než Brio i na ovládání, ale je perfektní...

bambulka0406
28. feb 2014

@ivett no financie su tiez dolezite. tajne dufam ze do leta zozeniem jazdeny buff v super stave, aby bol aspon kusok lacnejsi. uvidime... 1000€ je dost+autosedacka a neviem co vsetko este treba dokupit. uz aby som zacala spracovavat mm 🙂

betuskabb
2. mar 2014

Ahoj

Holky co jste objednávly teď poslední dobou v Babyparku Bugaboo dostaly jste ho?
Kamarádce volali, že jí ruší objednávku, že přestávají prodávat Bugaboo.
Víte o tom něco?

vvverunka
8. mar 2014

bývaji nejake akce na bugaboo?diky

freezz
8. mar 2014

@betuskabb Babypark definitivně končí. Takhle to včera vypadalo na Černém mostě a stejně to vypadá i v Brně a na Zličíně.

Snad si nikdo nemohl myslet, že je normální rozdávat 4 měsíce autosedačky zdarma a k tomu ještě vydělávat.

mirka007
8. mar 2014

Mamicky tie co ste mali aj Cameleon a mate aj Buffalo ako ich mozete porovnat?
Ja mam Bee Plus neon ktory zboznujem je uplne super mam ho vzdy v aute a mala som Cam 2 All Black ktory som pred 10 dnami predala pretoze som bola rozhodnuta si kupit Buffalo ,v pondelok ho chcem ist objednat ale trosku som sa zacala obavat ked som vela citala ze mamicky pisu ze je velmi tazky,to by mi nevadilo ze je tazky kedze skladat do auta ho aj tak nebudem kedze tam mam Bee plus ale vraj sa aj velmi tazko tlaci je to pravdaci nie?Lebo len toho sa bojim :/
Ja som ho sice tlacila v predajni ale bez dietata a urcite ine je tlacit ho vonku v terene aj s dietatom.
Tak teraz som uplne nerozhodna a neviem ci kupit Buffalo alebo Cam 3 All Black alebo Cam 3 Henley :/poradte lebo v pondelok chcem ist objednavat

tommy83
10. mar 2014

Baby kde vo viedni sa dá kuknut bugaboo donkey?

catherine214
11. mar 2014

@mirka007 ja som mala vsetky, a nie je to taky horor s buffom, nie je taky tazky, je tazsi ako cam, ale aj vacsi, priestrannejsi, lepsie odpruzeny, vyssie posadeny, naozaj s nim prejdes vsetko a ani nepostrehnes, ja som sa vsak vratila ku camovi, to je moja srdcovka uz cele roky ;)

mirka007
11. mar 2014

@catherine214
Dakujem ;)
Akurat mi dnes dosiel Buffalo a veeeeelmi sa mi paci vobec nelutujem ;) Ja som mala All Black Cam ale predala som ,uz mi teda zostal len novy Buffalo a Bee plus Neon ;)
A este mam Maclaren XLR lebo chodime na dlhe cesty autom a ten sa nam najlepsie vzmesti do kufra ;)