Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

petrasafr
25. feb 2011

@brendda Footmuff je fusak 😀 Cocoon je novorozenecká vložka, ale ta je jen do Bee ne??? 😉

brendda
25. feb 2011

@petrasafr 😀 😀 😀 aha 😀

brendda
25. feb 2011

@petrasafr Péťo,já ten žlutej fusak do Oceanu asi zruším,ne?To se nehodí...

ellysa
25. feb 2011

@petrasafr
@brendda asi veru pôjdem do tej čiernej, chcela by som k nemu potom elodie details fusak, taký červený kvetovaný a to by asi vypadalo divne, keby to bol iný motív

petrasafr
25. feb 2011

@brendda Myslíš, že se to nehodí??? Bylo by to veselý a netradiční! 😉 A co si nakonec vymyslela místo žlutýho? Nechtěla si přece nic smutnýho tmavýho 😉

petrasafr
25. feb 2011

@ellysa Pokud přemýšlíš o barevném fusaku, tak určitě tašku jednobarevnou!!! 😀

brendda
25. feb 2011

@bebel ty brďko,díky.Snad to zvládnu objednat 😀
@petrasafr já pořád nevím,mi to přijde divočárna.Chtěla jsem si pak dokoupit žlutou stříšku a mít to oboje žlutý,ale prý se žlutá na Chameleona neprodává??!Já jí tu myslím u někoho ale viděla v albu??
Nevymyslela jsem nic,jen černou,když je k tomu vymyšlená od Bugaboo černá-černej fusak.Jinej tam prostě nejde.
Taky mě štve,že k tomu není deka v tý barvě,prostě nic...

brendda
25. feb 2011

@ellysa jo,to by vypadalo divně.
Taky chci ten elodie fusak...ale chlapečkovskej 😉 ten tyrkys

bebel
25. feb 2011

@brendda ja mám žlté poťahy a už sa mi viacerí prihlásili, že by ich chceli. Zatiaľ to predávam ako celok, v 2. polke marca to už možno rozkúskujem a predám zvlášť. 😉

brendda
25. feb 2011

@bebel no vždyť říkám,že jsem je někde viděla 😀 tak u tebe to bylo!! 😀 a celok znamená co???Tak já si u tebe koupím celok 😀 ty tvoje kombinace jsou totiž nejhezčí 😎

petrasafr
25. feb 2011

@brendda Protože je to jako limitovaná edice a k tomu oni všechny doplňky nedělaj. Takhle já jsem chtěla tu starou riflovou limitovanou edici 2007, ale taky jsem nevymyslela k ní další doplňky ☹

bebel
25. feb 2011

@brendda hehe 😀 kľudne 😝

brendda
25. feb 2011

@bebel ty jsi kočíkový maniak!!!!!!!!! 😀 😀 😀

@petrasafr no a teď babo raď....

brendda
25. feb 2011

@bebel no a co to teda znamená celek?Co obsahuje??

bebel
25. feb 2011

@brendda kočík, adaptéry na škrupinu maxi cosi, pláštenku, moskytieru, UV sunshade, zimné kolesá, fusak vo farbe sand, 2x3D flís(žltý, sand), 2 letné striešky (žltý flís a ružový canvas) a 1 bavlnený kvietkovaný šitý poťah na športovú časť, hrubý zimný čierny fusak Eisbärchen a flísovú zavinovačku babynomade od red castle ako bonus😀

brendda
25. feb 2011

@bebel ha ha ha AHA 😀 😀 tak všecko to opravdu nechci 😀 něco snad budu mít v tý základní výbavě,když si koupím Chameleon Ocean 😀 Tak kdyby ses rozhodla to roztrhat,hlásím se o všechny ty žluté věci 😀

brendda
25. feb 2011

@bebel tu flísovů zavinovačku mám doma po holčičce úplně stejnou i ve stejných barvách 😀 tak ta by mě fakt nevytrhla 😀

brendda
25. feb 2011

@bebel vlastně ne,já mám vnitřek té zavinovačky limetka 😎

bebel
25. feb 2011

@brendda tak to mám bunker lodger v tejto kombinácii...ale ten máme teraz v Beečku 😉

brendda
25. feb 2011

@bebel jo,jo,já jsem na to koukala 😉 je krásnej....

brendda
25. feb 2011

@bebel a co ty jako odborník,jaký by si koupila do Oceanu orogonal fusak???Nebo se mám na ten origoš vybodnout a koupit jen ten Elodie???

bebel
25. feb 2011

@brendda ja by som brala kompletku Elodie retro 😉 Od čapice cez bryndáky až po fusak a deku 😀 A možno aj ich pláštenku a podložku na jar/jeseň 😎

brendda
25. feb 2011

@bebel tak dobrá....si nechám poradit od kočíkového maniaka 😀 a žlutej si koupím jen,když mi prodáš ty stříšky 😀

petrasafr
25. feb 2011

@brendda Jestli jsou ty žluté stříšky flees, tak do toho bych nešla, pouze pokud by byly canvas 😉 Ten flees je takový ten teplý chlupatý materiál, na který se všechno chytá ☹ Někomu možná vyhovuje, ale já potahy jedině canvas 😀

barbora87
25. feb 2011

Babule co ste objednavali z babycare.nl ako ste to objednali?da sa tamniekde zmenit rec?a tu zlavu 5% mi to kedy odpocitaju?

zajo79
25. feb 2011

@barbora87 vpravo v takom stlpci mas vlajky.. klikni si na anglicku. a to ti odpocita potom z kosika ako budes mat objednavku nahodenu

barbora87
25. feb 2011

@zajo79 super moooc dakujem!uz som myslela ze sa budem ucit holandsky 🙂)) a kolko to trva kym pride?

zajo79
25. feb 2011

ak to maju skladom- to tam mas napisane, tak 4-10pracovnych dni

barboramarek
25. feb 2011

@barbora87 da sa zmenit na anglictinu, zlavu to odrata bez postovneho, ked uz ides robit objednavku na ostro. do tyzdna to mas doma. nam v piatok presla platba, v sobotu to poslali a v stredu doobeda to prislo. drzim palce 🙂