Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ellysa
1. mar 2011

@barbora87 háčiky stoja 8.50 EUR, tak som zvedavá, čo povieš, ja by som ho už tiež mala mať do konca týždňa doma

barbora87
1. mar 2011

@ellysa ja uz som rozmyslala ze sa do toho pustim a zlozim to 🙂)) ale drobec nehaja tak musim pockat...aj ja som uz taaak zvedavaaaa...a manzel ma ani nezprdol 🙂))

ellysa
1. mar 2011

@barbora87 😀 😀 😀
a striešku si akú zobrala?

znamia
1. mar 2011

@ema72 musim s tebou suhlasit, bugaboo nie je ani moj oblubeny kocik. a mam niekolko rocne skusenosti s roznymi kocikmi (bola som nanny v uk). priznam sa, ze tiez mam niekolko kocikov, kazdy na nieco ine. do prirody jane slalom pro...

barbora87
1. mar 2011

@ellysa khakiii 🙂 aj ked musim povedat ze aj ta zlta dobre vyzerala ale ja si pockam na limetku

danulavo
1. mar 2011

Holky, já byla rozhodnutá pro červenou stříšku, ale co jsem viděla ty nové, tak nevím nevím - líbí se mi fialová a světle růžová 😅 . A teď "babo raď" 😅 😀 .

ellysa
1. mar 2011

@danulavo no ani ja by som si nevedela vybrať, mne sa páčia obe, tá tmavo fialová bude elegantná, ružová zasa jemnučká-obe 😀 😀

danulavo
1. mar 2011

@ellysa nejhorší je, že mám ty červené doplňky, to abych potom pořídila nové 😅

barbora87
1. mar 2011

@danulavo ja by som brala tu fialovu ta je uzasna!!!ale mam chlapca tak jedine pre nas ta zelenkava 🙂 a kde sa budu dat kupit?

ellysa
1. mar 2011

@danulavo no tak ale na leto by stačila len nejaká podložka, prípadne dečka a na zimu si dáš zasa červenú

barbora87
1. mar 2011

@ellysa taaak manzel je doma a skladaaaa

bebel
1. mar 2011

@ema72 mám odskúšaných kopec kočíkov a obe vlajkové lode bugaboo(cam a b+) sú podľa môjho názoru skvelé do detailov premyslené a funkčné kočíky.
Čo sa týka pohodlia nemajú konkurencie, sú priestranné a pohodlné pre dieťa.
Vie mi to aj verbálne potvrdiť aj môj lenivý 4,5 ročný vyšpekulovaný leňochod , ktorý vyslovene striehne na príležitosť nasáčkovať sa vonku do každého dcérinho kočíka, ktorý sa u nás vyskytol .
Schválne mi vymenuj značky a typy odskúšaných kočíkov a uveď aj konkrétne dôvody, prečo sú podľa teba lepšie.... 😉
...., čo som si všimla, tak 80% Londýnčaniek používa Maclareny od narodenia až do školy. 😎

Ako jeden z mála hlbokých kočíkov je vhodný pre deti s refluxom 😅, má obrovskú vaničku, vymeniteľné kolesá, prehadzovaciu rúčku aj otočný sedák , má kopec možností obmien striešok a poťahov, je kompletne prateľný, má madlo, veľký uzatvárateľný košík, teleskopickú rúčku, kĺbové polohovanie do 3 pozícii...To boli dôvody, prečo som si vybrala práve bugaboo. To všetko v 1 neponúka ani jeden iný kočík na trhu.

danulavo
1. mar 2011

@barbora87 těšíme se na fotečku a první dojmy 😉
@ellysa jj, to určitě stačila 🙂 . Musím porozmýšlet a hlavně sehnat 😉 . Pořád nevím, odkud kočárek koupit - zda v ČR či zahraničí - kvůli reklamaci apod.

bejby29
1. mar 2011

Kocky, Bugaboo Donkey je uz v predaji? Nemam cas hladat na nete, ale chcela by som len sportovu cast.. Vanicka je mi na prd.. Myslite, ze to ide kupit len ako buggy

ellysa
1. mar 2011

@barbora87 no čakám na prvé dojmy 😀

bejby29
1. mar 2011

@ema72 pozri napriklad toto video a skus posudit sama, ci ide len o dizajnersky kusok http://www.bugaboo.com/learn/bugaboo-donkey
Tolko vyuziti nema snad ziadny kocik na svete..

lenkaks
1. mar 2011

@bejby29 no ja odpadnem !!! bugaboo donkey teda fakt ze nema chybu !!! waw !!!

bejby29
1. mar 2011

@lenkaks keby ho vymysleli o tri roky skor tak nevaham ani sekundu! Fakt, ze waau!

barbora87
1. mar 2011

@ellysa taaaak uplne sa rozplyvam 🙂)) aj fusak som tam uz nacpala no parada!!!a ako sa s nim jezdi tak to nema chybu!!!a musim povedat ze ten fusak sa mi zda byt super!da sa zapnut az po krk!fotky musim dat potom cez pc lebo teraz som cez mobil na nete tak ked sa dostanem na pc tak dam fotecky...akoze fakt parada!!!uz sa tesim ked ho pojdem vyvencit 🙂))

danulavo
1. mar 2011

@barbora87 paráda 🙂 . Baru, ty máš asi pořádného chlapáka už? 🙂 Kolik už měří a váží?

barbora87
1. mar 2011

@danulavo no minuly tyzden mal 6720g a 62cm...pocitam te teraz ma tak 6900g 🙂)) no veru je to moj macko 🙂)) bala som sa ze chudak ako bude v tom bee ale parada 🙂

danulavo
1. mar 2011

@barbora87 Tak to je opravdu pořádný chlap a dostal pořádný fáro 🙂

ellysa
2. mar 2011

@barbora87 joj tak to je macinko, jemu už bude bee dobré isto, no rýchlo rýchlo fotky 😎

barbora87
2. mar 2011

@ellysa jojo bee mu je dobre uz 🙂)) fusak uz je vyprany a susi sa tak zajtra pojdeme vyvencit 🙂)) fotecky sa posnazim dat vecer

danulavo
2. mar 2011

Holky, nevíte náhodou, zda půjdou by nové stříšky dokoupit zvlášť (třeba ta fialová), nebo jen ke kočíku. Nechce se mi tak dlouho čekat, nejraději bych kočárek hned 😀 😅 - když je tak pěkně.

ellysa
2. mar 2011

ale však aj predtým sa dali limitky kúpiť aj samostatne, nie?

danulavo
2. mar 2011

@ellysa to jsem chtěla slyšet 😀

zajo79
2. mar 2011

tie nove striesky su limitky? . co je denimovy bgb, ten sa dokupit neda.. ale farebne striesky sa dokupit daju, takze myslim ze by mohli byt v predaji normalne.

skoda ze su farby skor take babske... ta fialova je uuzasna

brendda
2. mar 2011

Holky,já už to snad nevydržím.....já ten kočár miluju 😀 už ho chi mít doma.Jak jsem si na první dítě mohla koupit jiný,to nechápu 😎

bejby29
2. mar 2011

@barbora87 - ahoj, som si vsimla, ze byvas vo Viedni.. Ja tiez, inak tvoj maly je presne ten isty datum narodeny ako ja 😀 Rozkosny je! 😉 To bude dobry chlapcek 😀 A kde si vo Viedni?