Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

domigb
8. júl 2011

Baby a ktorý lodger sa hodí k ružovej strieške na stare bee??? A dá sa nahodiť strieška z nového na staré bee???Dakujem 🙂

mici111
8. júl 2011

@domigb farby su rovnake myslim, a strechu z noveho bee na stare nedas..uplne iny strih..

lodgermaniacka
8. júl 2011

@zajo79 tento?
http://www.babygurgles.co.uk/black-retro-spotty...

mne sa zda dosť podobny kravičkovemu

zajo79
8. júl 2011

@lodgermaniacka ano, to je on... farebne nieco k oceanu tazko vybrat..jedine cierno/biela kombinacia. a to kravickovy, zebrovy, alebo tento gulickovy..
je taky na jesen? hrubsia dekovina? hrubsi ako lodger?

ellysa
8. júl 2011

k žltej streche by podľa mňa bola super recesia prúžky žlto-čierne, nech je to poriadna včelička ako má byť, ale také asi neexistuje

zajo79
8. júl 2011

@ellysa jedine dat usit

ellysa
8. júl 2011

@zajo79 sú dva druhy, tenší-taká hrubšia deka a plyš-ten je dosť hrubý aj na miernejšiu zimu

lodgermaniacka
8. júl 2011

@zajo79 čo ti ja viem..ja rozmyšlam že ho dam preč, lebo mam vela fusakov a tento mi je asi najzbytočnejší, ale zase krasne sedí aj farebne v červenom síčku...tak uvidim
@ellysa telepatia..ja som včera uvažovala nad tym, že keby vyrobili žlto-čierny pružkovy, aby som mala naozajstnu včelu 😝 😝 😝

hviezda22
8. júl 2011

@domigb neda sa prehodiť, určite nie, je to uplne iny rozmer, na novom beečku je vzadu aj vystuž, na strieške myslím, a hodil by sa ti ružovy lodger, aj fialovy podla mna, lebo ma ružovu vyšivku, ružovy mam na predaj, v bazariku ho mam nafoteny, alebo zo serie basic, jednofarebny s ružovym boosterom

v tom parku bola @elelel, ona ma moju striešku 😉

@ellysa tie pasiky, to by bola ina včielka 😎 , a neviem či som už niečo také nevidela na FB v bugaboo
ja tie moje lodgery posúvam

lodgermaniacka
8. júl 2011

@hviezda22 a ja som minule na ihrisku videla tu tvoju prvu ušitu striešku s fialovym vzorom a ešte ine farby a sestra skoro odpadla že aky super kočík 😉

zajo79
8. júl 2011

@lodgermaniacka tak ked budes predavat naaahodou, daj vediet

lodgermaniacka
8. júl 2011

@zajo79 jasne 😉

hviezda22
8. júl 2011

@lodgermaniacka 🙂 😎 inak tu latku este doma mam, stale čakam, že došijem tu poslednu strechu, mam poslednu kosticu, viac ani nahodou....jaj trošku vam tu tie beečka zavidím, ale čo už, moj osud je tlačiť tank 😀

lodgermaniacka
8. júl 2011

@hviezda22 tak kiku by si potešila, ona bola uplne hotova a pytala sa či by si už neušila a ja že už asi nie 😉 tak ak by sa ti chcelo, maš zaujemkynu 🙂

hviezda22
8. júl 2011

@lodgermaniacka dobre, ja ju teda došijem, len a len pre vas 😉 podla mna je tiež velmi pekna a taka hruba ako sú aj orig. strechy.......a našla som este jednu fotku, ale aj s Teom, iné som už vymazala

lodgermaniacka
8. júl 2011

@hviezda22 ano, ano, presne to je ona 🙂 🙂 🙂

hviezda22
8. júl 2011

@lodgermaniacka ale je to trocha divočina a je tam aj trošku ružovej, každa však vychadza trošku inak farebne

lodgermaniacka
8. júl 2011

@hviezda22 spytam sa kiki či nevadi...no ale aspon ju nebude mať @mici111 😀 😉

mici111
8. júl 2011

@lodgermaniacka a ja som vedela, ze mas zltu strechu? 😀 😀 😀 😀 ked pojdem na strkovec, tak zltu nedam, dobre? 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
8. júl 2011

@mici111 dobre 😀 ale čo si, srandujem, ja moc s tym bee nechodim ved vieš..pokial si nekupiš červene sí, tak to je ok 😎

mici111
8. júl 2011

@lodgermaniacka síčko jedine pri druhom..ak vobec nejake este bude ..tentoraz som s kocikmi skoncila..dufam 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hviezda22
8. júl 2011

@lodgermaniacka jeeej 😵 aka zlata včielka

lodgermaniacka
8. júl 2011

@mici111 neveríííím 😉 😉 😉 počkaj, za chvilu zistiš že potrebuješ niečo velke do snehu a na jar pride nejaka super novinka 😝 mna strašne laka žlta nuna, len tak skusiť na týžden, ten kočík by som nechcela na dlhšie, ale aspon na chviločku.. 🙂

lodgermaniacka
8. júl 2011

@hviezda22 🙂 on ma overalik, krasne bolo to stare bee 😵

mici111
8. júl 2011

@lodgermaniacka ale uprimne..mne sa nuna vooobec nepacila, a teraz vies jak po nej poskulujem??? 😀 😀 😀 jedna kocka tu na konovi zrovna zltu predava..aj s podlozkou pinkie a dekou zltou..no kraasna je..ale len slintam..uz nevymyslam..aspon toto leto 😀 😀 😀 😀

domigb
8. júl 2011

@lodgermaniacka aj mne sa viac páči to staré bee 😵 😵 😵

lodgermaniacka
8. júl 2011

@mici111 presne tu myslím 😉 😀 bože, ved ty chceš to čo aj ja 😀 😀 😀

domigb
8. júl 2011

@hviezda22 dakujem zatial ešte čakám na BEE a ked ho budem mať poriešim lodger... 🙂 🙂 🙂

lodgermaniacka
8. júl 2011

@domigb mne sa stale zda že je z bokov menej prefukatelne..ale pačia sa mi obidva 🙂

domigb
8. júl 2011

Baby a tento fusák sa mi velmiiiii páči..Nemáte ho niektorá??? Alebo nedávali ste si ho na MMB šiť??? 🙂