Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zucha
11. feb 2009

jej kalista, to pekne dlho chce byt v kociku. My sme ho od roka odstavili a teraz je z neho vesiak na bundy 😒

bejby29
11. feb 2009

Maxi, Bee je na konci otvorene, nie je to vanicka a pri obrubniku mas pocit, ze ti babo vypadne.. Ten cocoon sa neda nijako pripnut tak mas stale taky pocit, ze sa to smyka hore dole.. Ja som musela malu stale nadvihovat.. Ale najhorsi je ten pocit, ked ides na nieco vyvysene, uplna paranoja, ze ti dieta vypadne pretoze je to na koncovej strane otvorene.. Bee je super, ked cestujes, ale pre novorodenca potrebujes vanicku, co Bee nema. No a este ten fusak je dost tenky, ked je vonku minus, myslim, ze je nedostacujuci. Ja Bee vidim skor ako buggy nie ako kocik pre novorodenca.

bejby29
12. feb 2009

Maximilian, ak budes mat zaujem, ja predavam ten novorodenecky cocoon

maximilian
12. feb 2009

bejby uvidim ako sa rozhodnem, mam ešte jedneho favorita.Ale dakujem.

kalista
12. feb 2009

zucha) obidvaja sa radi vozia....niekedy aj Kubi nasadne, ale to uz je skôr na hambu lebo jemu sa nechce chodit 😖

albireo
12. feb 2009

bejby: to si dobre napisala🙂
ale ten cocoon ide k sedacej casti ako tak pripevnit( teoreticky) ale neviem si predstavit,ze by som leziace babo priputavala.
Nie som nadsena z toho,ze ju tam dame-prechodne-tak skoro, ale cestovat lietadlom s velkym kocikom nie je sranda.

bejby29
12. feb 2009

albireo, ja som ho vyuzivala len pri cestovani, ale inak som mala babo v Cameleone.. Na par dni to ide 😉
Ano, ten cocoon sa da teoreticky pripevnit, ale malicke babo musi byt volne, priputava sa az ked sedi, ako si napisala, tiez si to neviem predstavit 😉

albireo
12. feb 2009

mno....my budeme mesiac v Taliansku, v Rime. letecka spolocnost, s ktorou letime, ma prisne pravidla ohladne prepravy kocikov. Takze,ak by sme chceli cestovat s nasim kocikom, ratal by sa do batoziny. Navyse, v Rime budeme dost casto pouzivat MHD a to uz ma kamaratka Talianka upozornila,ze bude zazitok aj s malym kocikom. tak dufam,ze malej sa v Bee bude dobre spat,aj ked sa tam nebude moct rozvalovat ako teraz v svojom kociku.v kazdom pripade, az sa vratime naspat, pridam nase skusenosti sem na forum.

bejby29
12. feb 2009

Inak kocky, je jedna pani, co vyraba aj vanicky pre Bee, skusim to najst, je to na Ebayi, sa mi zda

maximilian
12. feb 2009

bejby to by bolo faj, tiež som rozmýšlala prečo take niečo nevymysleli, ale je to asi tým, že to berú len ako buginu

maximilian
12. feb 2009

Vyzera to celkom faj, ale tiež to asi nebude hrubé a asi ani nijako pripevnené

bejby29
13. feb 2009

kalista, ja som uz objednala tu striesku, tak ti dam vediet ako 😉

slavica2
13. feb 2009

Ciao baby pred tyzdnom som sem pisala, ze sa mi pokazila sedacka od cameleona, uplne nova sa rozparala.
leiner vo Viedni kde som kupovala sedaku O budov... tak som pisala do Bugaboo centraly v amsterdame, co sa stalo, poslala seriove cislo, hned v pondelok mi volali (stalo sa to v piatok), poslala som im fotky cez email, chvilu sme pozhavili linky a okmazite mi poslali nahradnu bugginu 🙂, ktora mi uz prisla.
Takze som mimoriadne spokojna s reklamaciou, s ich pristupom a som nadalej Bugaboo positive.
Rada by som sa este podakovala Kaliste, nasej neoficialnej Bugaboo kralovnej, ktora mi jedina okamzite pisala s tym ze mi pozicia kocik 🙂 Kalista si super 🙂 S Hanickou ti dakujeme 🙂

hanka23
14. feb 2009

Holky, chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá zkušenost s letní stříškou, s těmi průduchy na bocích. Je to praktické? Je k tomu potřeba ještě slunečník? Nebo radši pořídit k normální stříšce rovnou slunečník nebo takovou tu univerzální clonu?
Chci dát holčičku na jaro z korbičky do sporťáku a taky přemýšlím, jak budu řešit nánožník nebo tak něco (předchozí syn mi v tomhle věku vyhazoval z kočárku deku, takže jsem nánožník potřebovala). Máte nějaké postřehy?
Díky Hanka

kalista
14. feb 2009

slavica) aj nabuduce 😉

bejby) aku farbu si objednala? ja by som chcela ruzovu. objednam tento tyzden 😀

bejby29
14. feb 2009

Ja som objednala ruzovu, poslali mi email, ze shipping costs je 8 pounds tak si to potom k tomu pripocitaj.

bejby29
14. feb 2009

Hanka, ja mam aj tu letnu striesku, na leto je super. Pytas sa teraz na Bee ci Cameleona? Bud si objednas original footmuff alebo potom Kaiser ma skvele fusaky, dokonca vyrabaju extra pre Bugaboo Bee a Cameleona (mozes checknut na Amazone)

hanka23
14. feb 2009

Bejby, mám Cameleona. Fusak mám Aesthetic i originál Bugaboo, jde mi o to, co tam dát na jaro, až bude na fusak teplo. Když jsem synka přikryla dekou, tak mi ji hned shodil 😝

bejby29
14. feb 2009

Pozri si fusaky Kaiser, ti vyrabaju aj tenke, bez podsivky, vhodne na jar

hanka23
15. feb 2009

Díky, kouknu. A tu stříšku jsi vozila samotnou, zastíní dítě dobře? Nebo je potřeba ještě slunečník k tomu?

bejby29
15. feb 2009

Je treba slnecnik

marika6
16. feb 2009

tak konečne som videla bee naživo, držala som ho, dvojročného chlapa som tam posadila a super.
Ten cocon pre novorodencov no myslela som že keď už pre mimi tak bude spevnený, ale keďže nie je, tak naozaj nič moc. Podla mňa mi tam vlezie moja prenosná vanička z gessleinu.

A čo sa týka striešky super, myslím že uchráni dostatočne pred slnkom - ked sa tam dieťa poriadne schová. Takže som nadšená a dokonca som našla na maďarských stránkach oveľa lacnejší.

bejby29
16. feb 2009

Existuje aj specialna UV ochrana pre Bee, Marika http://www.babytrader.eu/shop/Bugaboo-Bee-Sunshade

marika6
16. feb 2009

ďakujem, videla som, uvidíme či to je nezbytné

teraz som našla v anglicku zase za 329 libier, no nekup to, do kelu, čakať alebo ísť do toho

siam
16. feb 2009

Ahoj bejby29,kedže orbit padol tak sa pridám k fandom beečka.Ja chcem bee pre novorodence,ešte som ho naživo nevidela,ale na obrázku sa mi lúbi.Ja v podstate vaničku nepotrebujem,ked bude mat mimi 4mesiace ideme do Azie a vrátime sa ked už bude potrebovat športovú sedačku a práve preto sa mi lúbi bee že ho môžem použit od narodenia a v prípade nutnosti tam viem dat novorodenca,nemusím trepat velký kočík.Ešte sa mi lúbi stoke,ale ten sa mi nezdá praktický na cestovanie.
Ešte sa chcem spýtat či je potrebné kúpit slnečnú striešku alebo stačí ten sunshade na čo si dala link.

bejby29
16. feb 2009

Ja si myslim, ze ti staci ten sunshade, vraj poskytuje ochranu pred UV ziarenim 😎

kwitko
16. feb 2009

Chtela jsem se zeptat na typ potahu - jak jste s jednotlivymi spokojene? zvolit fleece nebo canvas?

zucha
16. feb 2009

kwitko, ja som si kupila ako prvy canvas a bola som velmi spokojna. Teraz uz mam striesok viac a aj fleece. Ten je dobry v zime, ale v podstate to je jedno. Oba su nepremokave, ale na canvas sa menej chytaju chlpky a lahsie sa ocisti. Staci pretriet handrickou. Fleece treba hned oprat

bogota
18. feb 2009

ahojte, chcela by som zistit, ci ma niektora z vas skusenosti so zimnymi prednymi kolieskami na chamelona. Ci sa s ty skutocne lepsie jazdi po snehu, alebo staci otocit klasicke velke kolesa dopredu. vdaka!