Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

face
25. jan 2012

@kilian Cam. je super, klidně do dvou let 🙂 Ale já už jsem chtěla trochu lehčí kočár, mám často ještě druhé dítko za ruku, tak čím lehčí kočár, tím pro mě lépe 🙂

e.l.i.e.n.k.a
25. jan 2012

@pallacinka a ktory pojde prvy z domu? No museli by sme este tretiu zohnat..
..alebo si kupim este aj cam pre druhe babetko..ale ma to len jeden hacik, este nie som tehu 😀

e.l.i.e.n.k.a
25. jan 2012

@kilian preco si isla teraz do cam?

face
25. jan 2012

Holky, kdyby někdo potřeboval sluneční stříšku na staré bee, mám doma novou. 🙂

pallacinka
25. jan 2012

@e.l.i.e.n.k.a Najskor asi pojdem z domu ja, ked to mm zisti 🙂 A co sa tyka cam, to je super napad, sup sup tuli tuli vecer 😀

kilian
25. jan 2012

@e.l.i.e.n.k.a no mania .....posledne dieta musim vyuzit rychlo!!

marika3678
25. jan 2012

@deyana aj ja si prosím kontakt na tú pani, čo šije striešky a poťahy!

hanahana7
25. jan 2012

@kilian ono to je tak..ze cameleon milujem ale to skladanie -kedze chodim hore dole do skolky s dalsim dietatom sa mi nechce..tak som kupila bee-ze do auta a do nakup.centier a pod..pripadne na dofcu..
cameleon mam druhy krat.syn chcel byt v kociku len do 2 rokov..
teraz ma 3 roky..
dcerka ma 8 mes. a pride mi zas malinka este na bee..ako v pohode tam je ale este ju chcem davat do cameleona..lebo v tom bee mi pripada tak nizsie a dalej odo mna ..a taka otvorena..neviem ako by som to v rychlosti popisala...ale uz sa tesim ako tam bude na jar...leto..cameleon mi bude asi v byte zavadzat..kedze moc nechodim na dlhe prechadzky..a urcite budem chcet chodit s beeckom lebo mam missoni potah 😅 ..ale zase sa bojim ze akonahle predam cameleon tak ho budem potrebovat 😀 . skusala som tam dat trojrocneho valibuka mojho-ma 19,5 kg a v beecku sa mu nezmestila hlava pod strechu a do cameleona sa zmestil..sedadlo je asi to iste..proste oba kociky su dobre...
ono ja vam objektivny nazor neviem povedat lebo ja som asi BUGABOO nastavena..mne sa iny kocik pre nas nepaci..cize ja tam ani nebudem hladat negativa..ja som kludna a stastna ze mam v kociku jasno 😀 .slak by ma trafil keby vysiel novy typ bgb! 😝 na beecku mam missoni a ruzovu strechu..na cameleone ciernu a limitku svetlo ruzovu..strieborne konstrukcie..

a toho syna som tam skusala dat nie kvoli nemu ale aby som si vytvorila obraz ze ako sa tam zmesti vacsie dieta..kedze verim ze dievcatko sa bude chciet dlhsie vozit..chcela som porovnat velkost oboch kocikov..ale nestihla som si nastudovat ci sa da dat strecha na bee vyssie.ak by sa dala tak potom su bee a cameleon na tom podobne velkostou..co sa tyka priestoru pre dieta..si myslim..

hanahana7
25. jan 2012

ak by som nemala prachy na bee tak urcite by som sa uspokojila s cameleonom..na 100%.

deyana
25. jan 2012

@hanahana7 a malou už vozíš ve sporťáku nebo ještě v hluboké, příp.myslíš si že by se ještě do hluboké vešla?

hanahana7
25. jan 2012

@kilian takze odporucas mi nechat si radsej pre istotu este cam 😀 ? vsak aj potom sa este preda...mam si aj zimne kolesa asi nechat? pouzila som len raz aj to v lete po porode ked sme boli na T-com plazi..

hanahana7
25. jan 2012

@deyana neviem ci by sa vosla-skor mi tak uz nechcela byt..v sportaku je..ale teda ja prevazne mam na konstrukcii vajicko-autosedacku..sportak len na prechadzku..po obchodoch vajicko..lebo sa mi mala nechce prekladat ked zaspi v aute..tak si ju nechcem do obchodov zobudit 😝 😅 ze by som ju davala do kocika..

hanahana7
25. jan 2012

@face este neviem..ale pisala som vyssie ze teda ja budem spokojna 😀

hanahana7
25. jan 2012

ale mozem povedat ze fakt bgb milujem..je to moj styl 😀 je prekrasne to Beecko ...svieze, mladistve , smrncovne...a najma ked je vo farbach 😵 😵 😵

kilian
25. jan 2012

@hanahana7 ked ta to nesuri kvoli peniazom alebo pod. by som urcite cam nepredala...lebo v zime ho budes urcite este potrebovat.ja mam uz treti cam v poradi,ale tento si necham az kym tam nebude chciet sediet najmensia.a potom ho s placom predam aj s mojimi pokladmi v skrini...(myslim doplnky ku kocikom,striesky,fusaky atd)
skladanie ma netrapi,lebo sa zmesti do kufra aj nezlozeny. 😀 ja mam aj ruzovy stokke a ten je tiez fantasticky kocik.

bebel
25. jan 2012

@lia nie ...slnečník je ku camu úplne na prd....... lepšia je UV clona 😎

bebel
25. jan 2012

@lia tu mám red denim, strieška už je mierne vyblednutá ako košík, ktorý je ešte pôvodne fakt tmavo modrý.

deyana
25. jan 2012

@nelika666 ahojky, tak manža že si necháme tu oranžovou, že je to takové veselejší, a na léto nechce tmavou(což mi nedošlo, ale asi má pravdu), mám termín v červenci, víš.. tak se nezlob.. 😉 stejně nakonec nechám ušít, tak oranžová bude jen taková náhradní varianta, ale to on ještě netuší

deyana
25. jan 2012

@lia jééé hoď pak fotečku toho bílého, se pokochám 🙂

mvranka
25. jan 2012

@deyana mozem aj ja poprosit kontakt na tu pani co sije striesky a doplnky na kocik? dakujem

katarinnak
25. jan 2012

Ahojte. Dievcata neviete mi poradit kde v BA predavaju bugaboo, kde sa da vidiet nazivo?
dakujem

nelika666
25. jan 2012

@deyana vpohode, presne pre to iste chcem aj ja nieco veselsie.. ja mam sice termin skor, v aprili, ale kvoli letu.. 😉 asi si tiez dam usit 😉

yashmin
25. jan 2012

@katarinnak no ja viem ze iba wien najblizsie🙂

katarinnak
25. jan 2012

@yashmin aj to moze byt 🙂...a nevies nahodou kde presne? dakujem

yashmin
25. jan 2012

@katarinnak no ja som kupila na Favoritenplaz bol tam najlepsi vyber...ja mam limit edicion bledo zelenu...

lia
25. jan 2012

@bebel ako vyzera ta uv clona?
to fakt ti uz vybledla? tak lepsie ist do ciernej k tej ciernej konstrukci??lebo ja mam aj vanicku celu bielu a bojim sa,ze to bude za chvilu spinave

kilian
25. jan 2012

@katarinnak baby tu pisali pred nedavnom,ze v peg perego obchode sa da pozriet,myslim v auparku je to??nevyznam sa v blave,ale mozno ma niekto opravi..

katarinnak
25. jan 2012

@yashmin dakujem 😉)

mici111
25. jan 2012

@katarinnak maju aj v auparku v peg peregu..ale nie bee..videla som vo vyklade len donkey..ale mali by mat aj cam..

katarinnak
25. jan 2012

@kilian
@mici111 dakujem Vam dievcata 🙂