Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

vs3
31. jan 2011

Ahojte babule,
prosim vas, raz tu niekto hadzal link na pani co sije striesky, fusaky,...na bugaboo cam. Mozte mi poslat link cez ip?Dakujem 😵

pink31
31. jan 2011

@bejby29 ahoj, no co, bola si dnes?mali nieco v Babywalz? 😉

mitote
31. jan 2011

holky a na tom Babytrader uz jsou ty kocarky a ceny kompletni? uz se k nim nic nedokupuje krom plastenky,fusaku?

zajo79
31. jan 2011

ideme objednavat z www.babycare.nl.. chyba nam nieco objednat za cca 250eur a bude mnozstevna zlava -15%. nikto nechce nic???

monlu
1. feb 2011

parada, ja sa rada pridam.. chcem kupit bee +@zajo79

verisek
1. feb 2011

@zajo79 ahoj, takže z te ceny za kolik je tam bee plus by bylo ještě 15procent dolů?

zajo79
1. feb 2011

@verisek ano.

verisek
1. feb 2011

@zajo79 stačí když ti dám během dneška vědět?

carodkaa
3. feb 2011

Ahoj ,můžu se zeptat máte některá zkušenost s objednáváním Bugaboo přes babytrader.eu,jáké jsou dodací lhůty,za jak dlouho Vám kočárek přišel??Díky moc za odpověď 🙂 😉

carculka
4. feb 2011

@carodkaa taky me zajima-planuju odtamtad taky 😀

zebricka23
5. feb 2011

@carculka @carodkaa ja som objednavala z babytrader.eu v oktobri....platila som to paypalom v utorok a v pondelok som mala kocik doma....takze rychlovka 🙂

carodkaa
6. feb 2011

@zebricka23 díky moc za info já jsem myslela že to trvá alespoń tak 4týdny,to je teda rychlost! 🙂

monlu
6. feb 2011

kocky, davate si niektore sit striesky na kociky? ak ano, viete odporucit niekoho 🙂 ? dakujem

zorroz
6. feb 2011

@carodkaa já jsem taky objednávala z Babytraderu.eu a čekala jsem 3 týdny. Měli vyprodanou tu moji barvičku, tak jsem musela čekat. Záleží jestli mají skladem to co si objednáš 😉

jejka1
6. feb 2011

@zajo79
už jste objednávali z té stránky babycare.nl ? mám také zájem o kočárek Bugaboo bee+
Věrka

jejka1
6. feb 2011

holky kdybyste některá objednávali z těch stránek babytrader nebo babycare a byla by sleva při větším odběru, tak pište .... já chci také bugaboo bee+ 🙂 díky moc, Věrka

zajo79
7. feb 2011

@jejka1 uz ano...minuly tyzden

barboramarek
7. feb 2011

ahojte dievcata potrebujem poradit, je bugaboo bee vhodny aj na spanie? viete mi niekto zmeriat plochu na lezanie? mam moznost vymenit za moj cameleon sportova cast. moc dakujem za odpoved, iste je ze mala mi spi v kociku ma 85 cm 🙂

zajo79
7. feb 2011

@barboramarek bee alebo bee+? bee+ je vacsi.

barboramarek
7. feb 2011

@zajo79 problem je ze zatial mam ponuku na len bee...

barboramarek
7. feb 2011

@zajo79 mam radsej zatial len pockat a nespekulovat 🙂

zajo79
7. feb 2011

@barboramarek pockaj, nespekuluj. ked uz..tak bee+

jejka1
7. feb 2011

@barboramarek
v bee (staré verzi) se určitě díte nevyspí ... my také objednali bee+ a doufám, že bude větší, tak aby se tam syn 90 cm vešel a na dovče třebas na letišti vyspinkal. Jinak už spinká doma, tak se těším až vyrazíme s novým kočárkem 🙂

barboramarek
7. feb 2011

@zajo79
@jejka1 dievcata dakujem tak bud pockam na bee+ alebo nevymenim 🙂
ale idem si ku cameleonovi asi kupit pp plico mini lebo mna to nebavi davat do kufra, viem je to len sem tam ale predsa 🙂 a mala mi spi v kociku stale aj syn do dvoch rokov tak fungoval, tak som zvedava ...

zajo79
7. feb 2011

@jejka1 dovolim si nesuhlasit, vyspi sa aj v starom, ale nebude tam mat tolko miesta.. a uz urcite sa neoplati vymenit cameleona za bee. a ani za bee+.

darica
7. feb 2011

@zajo79 My máme také bee a jsme naprosto nadšeni. Já bych asi brala v úvahu velikost dítěte. Malá spinká v bee naprosto spokojeně, ale podotýkám, že má asi 7,5 kg a je jí víc než rok. Nevím, jak s většími dětmi, tam bude určitě lepší bee +.

barboramarek
7. feb 2011

@zajo79
@darica jaj baby, dakujem tiez mi je luto cameleona ale blbo sa mi dava do auta tak to asi poriesim tym plico mini a vacsinu casu sme aj tak doma tak tam mi spi ok. lebo na nove bee plus proste korunky nie su 😀 a ked sa ma len horkotazko vyspat tak to nebudem riesit, nech ma pohodlie. v juni bude mat 2 roky a ma cca 85 cm a spava mi denne 2-3 hodky v kociku cez obed a vecer ju uspavame v kociku....

zajo79
7. feb 2011

@barboramarek ale skor by som cameleon predala a kupila bee+.

pink31
7. feb 2011

@jejka1 uz si objednavala bee+?