Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

vierka987
1. sep 2013

@stanislava30
@catherine214 dakujem pekne,ano mam cam 2 a kde presnejsie sa davaju tie kratsie,ale siroke plasty,?

stanislava30
1. sep 2013

@hermiliona Oboustranná vložka 99,95 €, potah matrace 44,95 €, deka 99,95 €. a tyto doplňky jsou určené pro všechny Bugaboo kočárky.

@catherine214 Na Buff se prý žádné nové barvy neplánují, má to být užitkový kočárek, Cam má být fashion a na ten se bude vyrábět v různých limitkách.

mecavi
1. sep 2013

@catherine214 inak baby pisa na fb ze striesky z cam pasuju na buff len tam musis dat tie vystuze z cama. Mohli sme skusit ked si bola u nas. Ved mohli by sme sa stretnut. Kde je ten detsk obchodik v Ba?

stanislava30
1. sep 2013

@vierka987 Ty dva krátké plastové placaté kolíky patří do hluboké korbičky, jedna za hlavičku a druhá do nožiček. Je tam na ně takový tunýlek kam je zasuneš.

stanislava30
1. sep 2013

@mecavi s těmi stríškami bych si nebyla úplně jistá, to by se nejenom výztuhy musely přehodit ale i ten plastový dil do kterého se zasouvají. Cam i Buff má úplně jiný systém těch výztuh.

vierka987
1. sep 2013

@stanislava30 ano,ano,to mam,ale ja mam este dva take iste siroke plasty ako ide do kosikat ten dlhy,len su kratsie a tie neviem co s nimi 😅

mecavi
1. sep 2013

@stanislava30 moze byt. Ja si nie som tiez ista, baby savaju striesku z cama na donkey tak myslim ze nejak tak sa to anad da aj na buff.

mecavi
1. sep 2013

@stanislava30 pozri. Sahara strieska.

mecavi
1. sep 2013

@catherine214 pozri tu fotto🙂

stanislava30
1. sep 2013

@mecavi tak když to jde na donkey tak to asi půjde i na Buff. Zítra se na to asi v obchodě podívám 🙂

stanislava30
1. sep 2013

@vierka987 Tak jestli jsou jako čtverec tak ty jsou na vyhození 😀 to jsou jenom výztuhy do krabice .

mecavi
1. sep 2013

@stanislava30 ja osobne neviem ale tie baby robia taketo mis mas🙂

stanislava30
1. sep 2013

@mecavi je to takové divné, tohle je donkey a ten je užší než CAM, podle mě to nemůžu až tak sedět ,ale hádat se určitě nebudu 😉

mecavi
1. sep 2013

@stanislava30 ani ja fakt neviem🙂

jsemnejkrassnejsi
1. sep 2013

@hermliona na straně 502 je fotka avanue reálná s tou novou vlozkou... 🙂 a ma stát stejně jako limitka 🙂

hermiliona
2. sep 2013

@mecavi panenka skakava to je teda hoden,Mirka zisti kolko stoja decky a podlozky a pak snad aspon jedno by som si kupila ak by si bola taky pokladik a kupila mi 🙂

hermiliona
2. sep 2013

@mecavi krasna, aj ja som ju tam kukala k tej ciernej konstrukcii to je krasne a zevraj to je cam strieska na donkym 🙂

vierka987
2. sep 2013

@stanislava30 dakujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ja spekulujem a spekulujem,ze kde to strcim 😎

catherine214
2. sep 2013

@vierka987 to bolo len v krabici, aby sa neposkodil kocik, to mozes zahodit

@stanislava30 no ja si myslim, ze budu muset nieco vymyslet na buffa, ten kocik zase nie je az tak iny od cama,a ked su limitky aj na donkey, podla mna casom spravia, ale tym, ze este nie je na trhu vsade, tak si davaju nacas, najprv musia vyrazit do usa....

@mecavi nooo s tou sahara strieskou je to krasne,len kto mi preda len striesku?to je nerealne podla mna a ano stretnime sa, ktory obchod mas na mysli?babymarket?cez tyzden by si mohla dobehnut, ked budes mat najstarsiu v skole aj ja uz mam 😀

stanislava30
2. sep 2013

@hermiliona Oboustranná vložka 99,95 €, potah matrace 44,95 €, deka 99,95 €. a tyto doplňky jsou určené pro všechny Bugaboo kočárky.

stanislava30
2. sep 2013

TAk jsem zaběhal do krámu a vyfotila jsem vám buff + stříška z Cama a musím říct, že je to porod. Prodavačky mi málem ukously hlavu 😀 , protože každý ten kočárek má jiný tvar rubek a musely se tam narvat ty držáky stříšky což vypadalo, že se každou chvíli zlomí. Navíc jak je buff v horní čásrti rozšířený, tak to moc nesedělo, uvolnily se ty klouby na polohování a stříška bude padat.

catherine214
2. sep 2013

@stanislava30 a dala si to tam aj s tymi drziakmi z cama a nedrzalo to,hej?

stanislava30
2. sep 2013

@catherine214 ano, na originál držáky od Buffa nejdou nasadit výztuhy boudy od cama . Cam má pouze dvě plastové placaté a buff má tři zakončené kovovými hroty.

berus222
2. sep 2013

baby prosim surne, ako cistite striesku? konkretne letnu. do pracky to asi nemozem hodit, ze?

hermiliona
2. sep 2013

@stanislava30 dakujem 🙂

hermiliona
3. sep 2013

baby kde by som sa dostala iba ku strieske od SAHARY ci mam snivat dalej???? 😀 je tu niekto kto by vedel zohnat? Dakujem

bobozoziliny
3. sep 2013

AHojte... Tie co mate buffika... AKy fusak mate do hlbokého kocika?? a do sportoveho ?? resp. nanoznik... Zatial mam kupeny len kocik a rada by som kupila uz "doplnky" len ten origos od BGB sa mi vobec nepaci a pride mi dost drahy.

quiduska
3. sep 2013

Ahojte baby. Potrebovala by som radu. Hodia sa adaptery cameleon maxi cosi aj na na cameleon 3 ? A nemáte náhodou niektorá na predaj. Lebo "pre deti" mi ich objednaju ale ze minimálne mesiac cakacia doba. Ďakujem

eliska07
3. sep 2013

@quiduska
Ja som teraz od tejto pani kupovala autosedačku maxi cosi a videla som, že má aj adaptéry na bugaboo
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/fsyk/ada...

quiduska
3. sep 2013

@eliska07 no ved práve jej som pisala a preto ma zaujíma ci su to len jedny adaptery na cameleon. Lebo ona mala ten starší a ja mam 3 tak ci to bude pasovat. Ale ďakujem za odpoved 🙂