Kočík Buggypod. Aké máte skúsenosti?

olise69
14. jan 2009

Aké máte skúsenosti s buggypodom ?

krista
12. apr 2009

Lubi22 na stránkách výrobce je uvedeno hodně kočárků, ale ne všechny 😉

krista
18. apr 2009

Ahojky,
přišla jsem se pochlubit, že Buggypod už máme doma a přestože na stránkách výrobce o našem kočárku nebyla ani zmíňka, tak nám sedí!!!! 😵 jsem moc ráda a doufám, že ho užijeme 🙂

denisab32
18. apr 2009

Ahoj Krista, to fakt 😨 Mňa z tých chalanov porazí 😠
A dá sa ti kočík zložiť aj s tými úchytmi, alebo ich musíš dávať dolu?

krista
18. apr 2009

Ahojky Denis,
jj sedí to parádně, úchyty dávat dolů nemusím, jen se vyckvakne buggypod z takových těch "pantů" červených a dá se pryč a kočár jde složit 🙂

Oni totiž na stránkách výrobce píšou že kočárek jde na iCandy Apple a to je konstrukčně úplně ten samý kočárek jako máme my, i kolečka jsou stejný, prostě všechno, akorát tam píšou něco o svorkách větších, ale manža to tam narval 😀

A nezkoušeli to kluci na novou kolekci Moona? Teda na kolekci 2008. Já mám totiž kolekci 2007, tady můžeš porovnat Moon 2007:
http://img.mimibazar.cz/foto/2/080927/09/b16721...

A iCandy:
http://www.icandyuk.com/products/apple_stroller...
http://www.icandyuk.com/products/apple_stroller...

denisab32
18. apr 2009

No to je super 😵 , tak sa teším, že opäť ďalší kočík, na ktorý to pasuje a chalanov teda riadne sfúkne.... 😀

kacici
22. apr 2009

Ahoj holky,mam dotaz kolik cm navic ma pak kocarek po pridani byggypodu?myslim jak ve stavu slozenem,tak i ve stavu rozlozenem.Mame maly vytah,tak zda se vubec s kocarkem vlezu dovnitr 😅
Moc rada bych ho poridila,mala zacina byt lina 😅 a miluje kocarek

krista
22. apr 2009

Kacici tak tohle netuším, kočárek máme na skříni 😅 máte takový ten klasický malý panelákový výtah? Já když tam nastupuju s kočárkem, tak mám místo na prostor pro stoupnutí vedle asi 20-30cm a ten buggypod složený dohromady s kočárkem určitě víc nemá, to by mě švihlo kdybych teď zjistila že se nevejdu 😅 ale máme ten nejmenší možný výtah, aspoň myslím 🙂

kacici
22. apr 2009

Krista - mame prave ten nejmensi mozny panelakovy vytah a mista tam uz moc navic neni ☹ Prave proto se pidim po rozmerech.Jsem ted docela bezradna,dost jsem spolehala na Terezku,ze se ji bude libit chodit az bude krasne 😅

krista
23. apr 2009

Kacici třeba do července ještě dožene! 🙂 Já jsem taky spoléhala že malá bude běhat jako drak než porodim a ona ještě ani teď pořádně nechodí, je taková hrozně opatrná a líná 😝 a přitom kolem stolu liítá už asi 5.měs. 😀

A co máte za kočárek?

kacici
23. apr 2009

Mame Jane slalom a je fakt super prostorny,dokonce jsme pred tydnem vezli kamardcinu holcicku vedle Terezky a vesli se tam 😅 .Kez by se mala rozchodila 😵 ,jeste chceme vyzkouset motorku - ma doma odrazdelo,ale uz je ji male,je dost vysoka.
Terezka docela v zime uz zacala chodit - litala jak drak,ale ted ma obdobi lenosti 😒

olise69
autor
23. apr 2009

rozmery- rozložená sedačka+ 45 cm ku kočíku, zložená +cca 15 cm. Nám do výťahu zložená( preklopená ku kočíku) v pohode vojde.

krista
23. apr 2009

Tak se Slalomem a Buggypodem do výtahu si myslím, že absolutně nebudeš mít problém 🙂

kacici
23. apr 2009

Holky moc Vam dekuju 😵 ,jeste pockam mesic a kdyby byla mala nadale lina tak ho objednam. Jeste zkousim jestli nekdo nebude prodavat na MMB pouzity

lante
23. apr 2009

Ahojky, ja sa chystám kúpiť túto "sajtku" na kočík tenbto týždeň v Babymarkete. Overovala som si, či sa dá dať na náš kočík (PegPerégo GT3) a vraj sa tam dáva nejaký medzikus (stojí 8€) a potom to v pohode funguje. Tak som zvedavá 😝
Vili síce chodí, ale rád sa vozí. A hlavne ho nemienim naháňať, keď budem musieť tlačiť aj kočík s Mišiatkom.

krista
23. apr 2009

Lante možná ani nebudete potřebovat nějaký ty svorky, u našeho kočárku to psali, ale nic jsme nekupovali a pasovalo to perfektně a když se kouknu na stránky výrobce, tak tam o ničem takovým nepíšou, mělo by vám to pasovat v sadě kterou koupíte 🙂
http://www.revelo.co.uk/docs/customer/Buggypod_...

Kacici já ho mám právě taky z MMB za super cenu a spokojenost 😵

zucha
23. apr 2009

lante a kto ti poradil, ze mas kupit ten medzikus? Ja som sa pytala aj v babymarkete, aj do revela som pisala a vsade mi povedali, ze na Bugaboo to nepasuje.

ozi
7. máj 2009

Čaute, viete mi poradiť, dá sa namontovať buggypod aj na baby smile twister? Díky.

najjulinka
7. máj 2009

15 cm sklopené to je dosť.. .to aj keby som ako uvažovala, tak smola... do výťahu nehrozí... ☹

lyongirl
7. máj 2009

Ahojte, my sme ho nekúpili, lebo na náš kočík to neišlo namontovať. Mala som možnosť ho kúpiť s pod ruky, pretože za nový ja 4000 Sk nedám. No dozvedela som sa, ževraj nakoniec to na náš kočík ide, len treba dať dole takú krytku, čo tam máme, no ale už máme skejt, ktorý mi neskutočne zavadzia, ale investovať ďalšie prachy do Buggypodu nemienim. Som ale sklamaná, že som sa dozvedela až neskoro, že to predsa len namontovať na náš kočík ide, pretože prechádzky so skejto, ktorý zavadzia sú pre mňa horor 😠
No neviem, možno ešte predsa len niečo poriešim...

krista
7. máj 2009

Ozi bohužel na stránkách prodejce tvůj kočárek neuvádí, můj tam taky neni ale našla jsem tam kočík co je úplná kopie našeho a tak jsem to riskla a sedí nám 🙂 Těžko teda říct, zkusila bych napsat někam do prodejny kde ho prodávají popř. přímo výrobci Revelo.

Najjulinka já si myslim, že sklopený má perfektní šířku, to máte ale pidivýtah ne? 😲

Lyongirl tak tohle naštve 😖

najjulinka
7. máj 2009

no treba prejst cez dvere výťahu a to je dost obmedzujúce... No šírka dverí je niečo medzi 60 a 65 cm (60cm vojde určite a 65cm stol nam nevošiel už, ked sme niesli)... Takže asi tak...takže by to malo mať sklopené max 5cm 😀 Som náročná...

ozi
8. máj 2009

kiista, Ďakujem aj tak a ty máš aký kočík?

krista
8. máj 2009

Ozi já mám Moon S3 a na stránkách výrobce je iCandy Apple 🙂

Najulinka to by se tam zase nevešlo to dítě když se to rozloží 😀

lyongirl
9. máj 2009

ináč, práve som zistila, že buggypod je do 15 kg a moj chrúst už má 13,5, tak neviem, či by sa mi to aj vlastne oplatilo.... 😒

krista
9. máj 2009

Lyongirl asi záleží jak rychle ti přibírá 😅 naše malá váží teď cca 10,4kg a přibírá nám měsíčně kolem 300g tak si myslim, že to užijeme, teda doufám 🙂

rpinguin
10. máj 2009

ahojte,
mam otazocku, uvazujem tiez o kupe buggypodu, lenze som moj kocik nenasla v tom zozname komplatibilnych kocikov pre buggypod. Moze sa stat, ze to predsa len bude pasovat, a ze tam naozaj neuviedli vsetky? V obchode som sa pytala a predavacka povedala, ze to pasuje, skusala to aj, ale moc sa v tom nevyznala, tak teraz neviem fakt. Mam Hartan VIP.

krista
11. máj 2009

rpinguin já už jsem tady psala že můj kočárek v tom seznamu uvedený neni, ale je tam jeho přesná kopie, já mám Moon S3 a tam je uvedený kočárek iCandy, takže jsem to riskla... a to tam dokonce psali něco o tom že budu muset koupit nějaký svorky a i bez nich nám to sedí. Já bych zašla do té prodejny a všechno pořádně vyzkoušela tam, jestli to tam chcete kupovat, tak by to neměl být problém a sama uvidíš 😉

rpinguin
11. máj 2009

krista, diky, asi to aj tak urobim, mali by ale prepracovat ten ich zoznam tych kompatibilnych kocarov. Ved kto sa ma v tom vyznat. No a nie kazdy ma tak ako ja predajnu nedaleko.

lyongirl
11. máj 2009

krista - no posledne priberá dosť rýchlo 😕 , len odkedy som prišla z pôrodnice má skoro 2 kg navyše 😅 .Je z neho taký maco 😀

krista
11. máj 2009

rpinguin to máš pravdu, my tady teda prodejnu máme a maji tam ohromný množství kočárků a všeho možnýho co na děti jen existuje, ale o Buggypodu tam kdysi slyšeli ode mně prvně 😅 takže jsem se taky modlila, aby mi tam šel, neni nic lepšího než to vyzkoušet 🙂 Těch kočárků je ale na trhu tolik nových a napodobenin, tak to asi nestíhají s tím seznamem 🙂

Lyongirl když byla malá taky prcek, tak přibírala taky strašně rychle, byla schopná za týden mít o 500g víc a to byla jen kojená 😅 Ve 2měs. měla 5450g a porodní váha byla 3080g 🙂 teď už to naštěstí nejde tak nahoru a i tak doufám, že to má nějaký váhový rezervy 😅