Kočík Bumbleride Indie alebo Quinny Speedi? Ktorý kúpiť?

sorrelia
28. apr 2009

Dobrý deň,

veľmi by ma zaujímalo, či má nejaká maminka skúsenosti s týmto kočíkom ?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5196677
Veľmi sa mi páči. Kočík potrebujeme aj do trošku náročnejšieho terénu - a tento má veľké nafukovacie kolesá. Okrem toho synček je veľké dieťatko a plocha na ležanie 100 * 35cm sa mi zdá asi najväčšia.
Neviem, ako je to s plochou na ležanie u Quinny speedi. Máte niektorá tento kočík ? Je vhodný aj na náročnejší terén a pre väčšie dieťatko ?
Ďakujem za rady a názory.

sorrelia
autor
30. apr 2009

Ahojte dievčatá,
tak sme sa dopracovali až do nemeckého e-shopu, kde majú nového slaloma za 330eur... Len ja a nemčine nieee 😅 ... Skúsime s nimi po anglicky 😀 .
Inak nové Quinny asi nemajú ten teflónový povrch 😒 ... A Standu, aká je to tá úprava za cca 60Kč 😕 ?

soanpe
30. apr 2009

koupíš si metr takový tý pásky, co se dělají popruhy na sport,tašky.jednu přesku.
uděláš z toho jakoby opasek,zvedneš opěradlo a ten pásek nasadíš na konstrukci za opěradlem 😀
snad můj techologický postup vylepšováku pochopíš 😀

ty nový ten teflon nemají.Mají klasik šustak 😖

sorrelia
autor
30. apr 2009

Soanpe

tak ja som technický antitalent 😀 - v priebehu jedného týždňa som pokazila všetky žalúzie 😀 . To by som musela vidieť aspoň na fotkách 😅 . Viem veľa vecí, ale takéto podstatné mi unikajú 😅 .

soanpe
30. apr 2009

No ty si šikovná 😉 😀 😀 😀 😀

představ si opasek
zvedni opěrku , co nejvíc to jde
no a za tou opěrkou na rukojet-konstrukci, nasun ten pásek
opěrka se ti zapře do toho pasku a je to 😉

sorrelia
autor
30. apr 2009

Jáááj jasnééé to by sa dalo 😀
Hovorím ja som sem tam nechápavá, preto sa rdšej opýtam aj 3 krát kým niečo pokazím 😀 😀 😀 😀

soanpe
30. apr 2009

no a žaluzie si pokazila 😀 😀 😀 😀

soanpe
30. apr 2009

jsem už mrtvá a musím jít připravit vodu do termosky na mlíko a hodit flašky do sterilizátoru

dobrou noc a sladké sny 🙂

sorrelia
autor
30. apr 2009

Dobrúúú 🙂 😉