Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

mauzos
21. apr 2010

Verca ja mam model 2008 a to polohovanie chrbatika je super, taka zacvakovacia mriezka, v pohode jednou rukou sa to da. Ty uz mas asi ten novy so snurkami, pokaslali to. Skusala som to v obchode a fakt nic moc 😒

Dida zeleny je velmi pekny, ma ho kamoska. Farba je myslim troska tmavsia ako na fotkach, ale to zalezi aj od monitora ako ti zobrazuje farby 😉

skybaby
21. apr 2010

mauzos vidis to ma vobec nenapadlo ze sa ta strecha da odzipsovat 😉
dida ja som stretla jednu maminu ktora mala ten zeleny a nepacil sa jej ten modry / tyrkysovy vnutrajsok .... ten je dost taky vyrazny a ze na nete to tak nevyzeralo
aj ja mam s tymi snurkami, jednou rukou sa to fakt neda

dida81
21. apr 2010

Baby- tak lava (čierny) objednaný. Už som stresovala,, bo v štyroch e-shopoch už namali ...tak v piatok je doma 😀 😀 😀

berus222
21. apr 2010

dida, potom daj fotky do albumu. objednavala si si ho bez "videnia"? lebo ja stale cakam, kym ho budu mat u nas v predajni, ale akosi stale nic. asi risknem a objednam ho z netu.

verca79
21. apr 2010

no mne sa ta zelene farba paci, len to tyrkysove vnutro mi k tomu az tak nepasuje, ale zvyknem si 😉 Teraz tam mam este ten zeleny nanoznik, tak je to OK 😵
mauzos, ano, ja mam model 2009 s tymi snurkami a ze aj model 2010 bude rovnaky, tak neviem preco ti americki inzinieri menili nieco, co sa osvedcilo!
a ja som ho kupovala priamo od pani Vasekovej,ktora ich dovaza, strasne zlata pani, kedze bol posledny zeleny, tak mi dala aj super cenu 😉

verca79
21. apr 2010

berus, mozno su uz tie cierne 2009 vypredane a este mi ani priamo dovozca na zaciatku mesiaca nevedel povedat, kedy bude model 2010 v predaji - myslim indie pre jedno dieta (ten dvojickovy sa mi zda, ze sa uz predava aj 2010)

berus222
21. apr 2010

ja by som chcela zeleny. ale najskor si ho chcem pozriet, skusit a tak.

dida81
21. apr 2010

Berus- ano, riskla som to ... ale naživo som videla dvojickovsky.. tak taký rozdiel v tom zase neni ...
Určite podam info, ked pride. No zelený nikde nemali...
Posledny cierny som nasla... volala som vselikde. Už som bola smutna...že ani nebude , vraj až v lete...Predajcovia si volali navzájom a zhánali indie pre jedno dieta , zelený alebo cierny... Tak nakoniec sa to samo s farbami doriešilo...
A sam chlapik mi zavolal z Partizánskeho . V piatok by tu mal byt kurier,, no ak nie tak na bud.týžd. snad určite.

No ja som z pani Vašekovej sklamaná .... nebudem to tu cele vypisovat !!! Ale maju aj tak len cervene (myslim indie pre jedno dieta) ... a nový tovar až v juli ... Tak na nich sa mi nechcelo cakat,, i ked byvame asi 20 km ... škoda.

zojec
22. apr 2010

dida, vravis, ze cervene indie maju len 2009 kolekciu? ze este nemaju 2010? a ze bude az v juli? to uz bude asi neskoro pre mna.. :( o chvilku budeme mat babatko doma a ja stale cakam ze kedy bude 2010 kolekcia.. ide mi hlavne o tu vanicku so strieskou... idem asi pani Vasekovej hned napisat..

petusik
23. apr 2010

berus ja mam zeleny sportak, je uzasny, hlavne ta kombinacia s tyrkysovou... podla mna sadne ako ... na serbel.. 😀 zatial mam single v meste jedina a dost ho obdivuju, takze asi ich bude casom viac 😉 objednala som ho v alltoys, maju tam kusky latky, z ktorych su kociky.. a mam v nom dievku a sedi jej perfektne.. kocik je uzasny, velky, ovladam ho jednou rukou, v druhej mam syna... tento vikend sme mali oslavu a moj skoro 3-rocny syn sa v nom krasne vyspal... 🙂

zojec
23. apr 2010

dida, tak nemaju uz ani cervene.. ☹ az v juli.. dufam, ze sa podari este nieco vymysliet , lebo babatko sa ma narodit uz v juni.. 🙂 rada by som ho kocikovala uz vtedy.. 😉

dida81
23. apr 2010

caute... aký je rozdiel medzi 2009 a 2010?

Nám dnes prisiel bmb lava 2009. Je uuuuplne užadny,, lahucky, kocikujem maleho stale po byte... V pond.mame 5 mesiacov.. asi už s nim vybehnem..nevydržim do pol roka.

zojec- už v Komjaticiach nemaju? V ut. mali ešte tri kusy... Skus obvolat e-shopy ako ja a možno nájdeš....hm?
Daj potom vediet., ci si zohnala.

Berus- neolutujes, ked objednas bez skusky. 🙂

mauzos
24. apr 2010

Dida myslim, ze len v tom, ze vanicky maju samostatne striesky. Nasi su od 4 mesiacov v sportaku, uz mi nevydrzali lezat vo vanickach, musela som ich obcas napolohovat do takeho polosedu... myslim ze uz kludne mozte ist do sportaku.

dida81
24. apr 2010

mazous- vdaka, tak tj v pohode, kedže vanicku nemame.
A Jakubka musim tiež už v hlbokom polohovat,, bo sa jeduje, ked nic nevidi. 🙂

mauzos
24. apr 2010

a este ma napadlo, ze pri 2010 sa na to madlo, ked ho vyzlecies uz da priamo nasadit vajicko, netreba menit za ten drziak na vajicko ... inak je asi rovnaky s 2009

zojec
26. apr 2010

dida, nakoniec som zohnala od pani silvie, posledny kus.. ruzovy mi prezlecie za cerveny.. 😀 takze nemusim zhanat, dost som sa toho bala.. trosku som zaspala dobu.. lebo uz od januara viem, ze chcem tento kocik 😎 tak dufam ze to nebude vidno a budem spokojna.. 😉

dida81
26. apr 2010

zojec-Pani Silvia z Komjatic?
Akože vanicku budes mat ružovu a potom sportiak cerveny? Tak si to myslela?
Inak mne sa aj ten ružový moooc páci. 😀

Baby a kocik je važne skvelý, vcera sme boli v NR- premiera s kocikom... a super. Nic lahsie som "nesoferovala".Uplne lahunko,, no boli sme nadseni.
Jakubko ani ocko nezažmuril, len sledoval co sa okolo deje,, kooolko vidi.
A to polohovanie chrbátika je podla mna v poho... 😉

zojec
27. apr 2010

nie dida, cely bude cerveny, prislusenstvo maju cervene, len origos kocik uz nebol.. tak ho z ruzoveho prezlecu za cerveny.. 😀 mne sa tie ruzovy paci, ale stale neviem co budeme mat, a potom v buducnosti ak by som chcela este jedno, tak ruzovy je zas len pre princeznu.. 😉 sa tesim, ze sa ti paci.. ja uz sa tiez neviem dockat kocikovania... 😉

dida81
27. apr 2010

aha,, no hlavne že ho mas. 😀 Stoji za to!

berus222
28. apr 2010

no tak som konecne zistila kedy ho budu mat u nas. az v strede juna. super! ze sa na nich robia nejake testy alebo co a az potom pojdu do obehu.

joy82
29. apr 2010

Berus, aj já jsem se rozhodla, že koupíme BMB seagrass 2010. Jen nerozumím tomu, že některý kusy z kolekce už byly v prodeji, a najednou se na nich dělají nějaký testy. A až se dotestují, poputuje další várka - toto mi psala paní z českýho obchodu. No nepůsobí to na mě nějak věryhodně, co si o tom myslíš?

dida81
29. apr 2010

AKože na 2010 kolekcii?
(dufam, že 2009 boli otestované 😕 )

berus222
29. apr 2010

dida, ano na 2010 kolekcii.
joy no na to som sa ich pytala, ze preco to testuju, ked uz ich predavali. ona mi nevedela povedat preco.

zojec
29. apr 2010

baby, kazda nova vec, co ide do predaja musi byt testovana ci splna normy EU, a kedze sa jedna o kocik z USA, tak ho testuju trosku dlhsie, pretoze tam nemusi splnat tie iste poziadavky ako u nas.. dalsia vec je, ze ten kocik aj vyrabaju trosku inaksie ako v USA.. tam napriklad mamicky nepotrebuju vidiet na babatko.. cize strieska sa otacat neda... a veci co su urcene pre deti, tak testuju 100x viac!! tak nestresujte.. urcite tomuto kociku doverujem viac, ako kocikom z polskeho trhu! 😎

bobos
29. apr 2010

Ahoj holky,tak jsem od dneška majitelkou červeného BMR!! Večer mi ho manžel složil, tak nás zítra čeká premiéra. Objednávala jsem jej minulý týden a v pohodě. Jen prý ten černý není. Ale jste mě trošku těmi testy znejistěly 😕 😕

joy82
30. apr 2010

Bobos, a co máš za kolekci - 2009 nebo 2010? Jestli 2010, kde jsi ji sehnala?

zuzi26
autor
1. máj 2010

ahojte, mam na predaj Indie Lava 2009 kupovany v juni minuleho roka. Ak mate zaujem napiste cez IP.

bobos
3. máj 2010

Mám červený, kolekci 2010, i s tou novou vložnou taškou. První zážitky super, po zkušenostech s Patron Apollon Alux je tento kočárek jako pírko. Je lehoučký, dobře se ovládá,všude se vlezu 🙂, akorát si musím zvyknout, že na nerovném terénu mi může sjet. To se musím fakt hlídat, na totok nejsem ze 4kolky zvyklá. Joy, pošlu ti IP. Nevím,jestli tu totiž mohu dělat reklamu.

loginko1
6. máj 2010

zojec
....ty si fak myslíš, že v Amerike sú deti (novorodeniatka, batoľatá) iné a maminky na ne nepotrebujú vidieť?
🙂
...v Európe sú normy prísnejšie, akurát v návodoch nájdeš len to čo treba a logické veci, napr.......pri skladaní kočíka najskôr vyber dieťa a až potom kočík zlož..... u nás napísané zatiaľ byť nemusia,
😀

zojec
6. máj 2010

loginko.. 😀 , no mozno potrebuju, ale pri tomto kociku im to podla toho co som videla a citala nie je umoznene, takze z toho som usudila.. 😉 proste si myslim, ze tam to az tak neprezivaju ako my tu... tiez som zila vonku, a viem ake tam mali maminky kociky, a aj ako obliekali babatka a vobec sa vyberom kocika tak nezatazovali .. 😀