Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

zuzi26
autor
16. jún 2009

mne ponukali v kolekcii 2009 v cene aj fusak aj plastenku..nova kolekcia ma podla mna krajsie kolesa. Ta taska by zaujimala aj mna, ci sa oplati. Myslim ze stoji tisicku. Najlepsie je kocik objednat cez mimibazar priamo od dodavatelky pani Vasekovej.

hviezda22
16. jún 2009

ahojte, ja ho mam tiez cez MMB od pani Vašekovej ID 18424, ona je vyhradný dovozca, preto ma aj ceny najlepšie, no videla som ho aj na malvíku, v kočíkovo...
taška sa neda pripevnit, len prevesit, mamina ju može nosit na rameni, alebo dietatko ked je večšie ako ruksak, všetko sa da vidiet na bumbleride.com, vnutro ma igelitové, je celkom pekná, no mne sa viac pačia tašky Casualplay, tie sa dajú pripevnit takymi cvokami o ručku kočíka, tato nie, ale mne to drží, nešmíka sa dolu
neviem kolko stojí samotná, ako som spomínala kupila som celý komplet za moju cenu
zuzi uz si si ho objednala? Ktoru farbu? S tymi kolesami maš pravdu, v novej kolekcii su ovela krajšie 😉

zuzi26
autor
16. jún 2009

hviezda ja este zvazujem, trochu surfujem sa zistujem si info o kocikoch..mala ma 4 mesiace, zatial je este v hlbokom, mame PP A3, ale chcela by som trojkolku, aj potom na zimu. Bumbleride zatial u mna vyhrava 🙂 aj kvoli vahe, dizajnu, funkcnosti. Ked farba, tak uz som sa rozhodla pre ciernu - zda sa mi univerzalna a kedze mi planujeme viac deticiek, tak nech je pripradne aj pre chlapceka 😉 ta taska vyzera pekne, len neviem ci je dost velka..ja pripadne by som nosila svoje velke platene kabelky a supla ich dole do kosika - to je dalsie plus tohto kocika, super velky kos. Co som pozerala Quinny speedy, ten ho ma taky nijaky oproti Bumbleride.

ooxy
16. jún 2009

ahojte, taska k bmb nie je moc velka, ale presne zuzi...mozes vyuzit este kosik pod kocikom 🙂 su dostat aj klipy k taske, ja ju mam zatial tiez prevesenu, ale zaobstaram si tie klipy, lebo sa mi to trosku smykoce a ked sklapam kocik, musim to tam posuvat...

zuzi26
autor
16. jún 2009

mne sa este velmi paci PP GT3, to je faro.. 😉 ale je o dost tazsi - pytala som sa v obchode a ma 13 kg 😖 Indie ma 9 kg - to je teda poriadny rozdiel 😵

ooxy
16. jún 2009

no to teda je...dvojickovy ma 15.5 kg 🙂)

sonia29
16. jún 2009

ahojte baby, ja tiež uvažujem nad bumleride indie twin. hviezda pekný je ten čierny čo máš, veľmi sa mi páčia aj deky čo v ňom máš 😉 sú šité alebo kúpené?

baby čo máte indie twin, ešte by ma zaujímalo aké skúsenosti máte z obchodov, viete s ním prejsť cez pokladne?

sonia29
16. jún 2009

ahoj chrumi 😉 vidím, že aj teba zaujíma bumbleride. už si rozhodnutá definitívne?

ooxy
16. jún 2009

ahoj sonia, ja som z NR a z toho co mam ja na blizku - neprejdem s indie twin v lidli ani v kauflande, v bille prejdem cez jednu pokladnu - takze odvtedy nakupujem len bille 🙂).
neprejdem inak ani v hypertescu a ani v tescu.
mam na blizku aj dm, ci tako a pod. a tam nemam problem... ine som zatial neskusala, ale pravdepodobne ani vo velkych obchodnych centrach vo vacsine obchodov problem nebude...

hviezda22 tie deky su fakt pekne, napis odkial mas 🙂

hviezda22
16. jún 2009

ooxy a sonia29 dakujem, deky su moja vlastna vyroba, mam aj iné farebné podložky a rozne farebné deky, dost sa v tom vyžívam 😉 , ale to som postíhala este ako tehotna, teraz nestíham nič 😝
zuzi26 ja som mala niekolko kočíkov pri Tejkovy, aj PP PlicoP3, čo je velmi podobné s A3, to si si dobre vybrala
mala som aj Ariu aj GT3 - nebola som vobec spokojná-velmi sa mi páčil ale do dvoch týždnov od kupi som ho aj predala, na mna bol velmi velký, meriam 164 cm a fakt som mala dost - ja neodporučam
ja som bola najviac spokoná s Concord fusion a velmi som túžila po Jané slalom. No po zistení že čakam dvojičky sa moj sen rozplynul 😀
ak teda volíš medzi Bumbleride a GT3 rozhodne Bumbleride

sonia29
16. jún 2009

hviezda si šikulka 😵 , keď budeš mať čas prihoď fotky svojich výtvorov 😉

ooxy, asi budem musieť pobehať potenciálne obchody s metrom v ruke 😀

chruminka
16. jún 2009

sonia ano uz sme rozhodnuty na 100% ideme objednavat bumbleride ...som ho bola skusat v obchode a je super,len som netusila ze su dve kolekcie 2008 a 2009 tak neviem ktoru som skusala 😅 ,ale ai tu 2008 pochybujem ze by uz pred dvoma mesiacmi mali v obchodoch tu 2009

ooxy
16. jún 2009

sonia... 🙂) nic ine ti nezostava 🙂

sonia29
17. jún 2009

chrumi a kde ho budeš kupovať? 23.6. bude v brne výstava dvojičkovských kočíkov, rozmýšlam že by som išla, aj keď môj mužíček nie je moc nadšený .. 😒

zuzi26
autor
17. jún 2009

baby nie je tu niekto kto ma aj bubleride indie pre jedno dieta 😀 😉 neviem preco je u nas znamy tento kocik len ako dvojickovsky? ☹ ani v parkoch a obchodnych centrach ho teda v bratislave vobec nevidno..asi ho mamicky este neobjavili 🙂

ooxy
17. jún 2009

zuzi, ja uz som ho v nr videla...je supis 🙂

chruminka
17. jún 2009

zuzi ja som ho uz v BA videla aj pre jedno dieta 😉 ,podla mna je super a ta vaha!!!!

sonia kedze my sme bez auta tak ja ho budem objednavat od tej pani silvie z mimibazaru co tu kocky spominali....som s nou uz komunikovala pride do dvoch dni,takze my este pockame do augusta a potom koncom augusta ho objedname.
Chceli by sme ho v tej oranzovej farbe,ale mne sa paci aj ta cervena,ale drahy je trosku proti (keby som ho spacifikovala tak by bol aj cerveny) tak som mu navrhla ze ak budu dve baby tak bude cerveny ak budu chalani alebo parik tak oranzovy 😀 ,takze pockame este co povie 3D utz.

ooxy
17. jún 2009

podla mna ma bmb vsetky farby krasne...
ja mam konkretne cerveny a som z neho nadsena...ked nan zasvieti slnko...uplne krici 🙂)

zuzi26
autor
18. jún 2009

vcera som videla prvy krat v aupraku bumbleride cerveny - ooxy naozaj krasna farba..ale moj manzel je proti cervenej, jemu sa zda dievcenska a my chceme kocik aj pre druhe babo, ktore moze byt aj chlapcek 😉

ooxy
18. jún 2009

no jasne zuzi... rozmyslate prakticky 🙂

chruminka
18. jún 2009

podla mna sa mozu aj chlapci vozit v cervenom kociku.....zoberte si tak ferari 😀

ooxy
18. jún 2009

🙂)) no ma to nieco do seba 🙂))

zuzi26
autor
23. jún 2009

ooxy ty pouzivas ten adapter na autosedacku? a zaujima ma, vyuzivate tu kapsicku na madlo, nie je to zbytocnost?

hviezda22
23. jún 2009

baby kamoška ho videla v Avione vystaveny - v predajni All toys, také velké hračkárstvo...maju aj mono aj dvojičkovsky 😉

zuzi26
autor
23. jún 2009

hviezda dakujem za typ, pojdem ho obzriet 🙂 a vyskusat nazivo..

ooxy
23. jún 2009

ahojte...okrem ineho hlasim, ze v hypernove som presla s twin...
adapter na autosedacku som ani nedostala, lebo mi uz je nanic...
kapsicku na madlo som nekupovala, zatial sa mi to zda zbytocne...viem si predstavit, ze by odtial len vyhadzovali vsetko 🙂 mam na madle len povesane hracky...

zuzi26
autor
24. jún 2009

ahojte, tak som kocik konecne objednala 🙂 😀 😀 nakoniec zvitazila cierna farba - hned ako pride - pisem sem svoje postrehy a skusenosti. Dufam, ze budem spokojna...

zuzi26
autor
26. jún 2009

tak kocik uz mame doma 😀 😀 😀 vytesovala som ako male decko 😉 s mazelom sme ho zlozili a rovno sme don supli aj Hanku. Tak prve dojmy - nie neporovnatelne priestrajnesi ako nas povodny kocik PP A3, pravdaze je to uplne styl kociku, ale tu velkost vnutorneho sedadla ocenujem (ked sa pozriem na quinny S4 tak to je neporovnatelne vacsie), dizajn je uzasny - tie kolesa novej kolekcie su fakt krajsie - super to ladi s konstrukciou. Super velka strecha, ktora bude dobre tienit, hlavne po odzipsovani - dobre tam bude prefukovat a mala sa neuvari. Polohovatelna rucka - najlepsi vymysel, najma pre mojho vysokeho manzela. Trochu ma zaskocilo, ake su kolieska velke a masivne, ale pre prechadzky v terene to bude len vyhoda - na obrazkoch posobi mensie. Ale je fakt lahky na to aky je masivny. Neda sa dat do uplneho rovneho lehu, ale nasej 4 mesacnej to uz nevadi - vyspi sa tam uplne v pohode.Ma super velky kosik! este sme s nim neboli vonku, tak napisem potom ake su dojmy z terenu. Musim si akurat zvyknut na trojkolku - napr som zistila ze nemozem ho posuvat do strany nadvihnutim ako pri PP, lebo strati stabilitu - no to je len prax.
Prislusenstvo je super - pohar na flasu, fusak je peknucky - vsetko super dizajn, paci sa mi aj nova sietka proti hmyzu su tam visite male vcelicky podla farby kocika - super drobnost, ale potesi 🙂 plus dalsia dobra vec - plastenka do dazda zakryje cely kocik, aj strechu. Pri PP sa len zasipsovala na kocik, ale kryla len sadaciu cast, strecha tak vzdy zmokla. Jooj uz sa tesim do terenu..

zuzi26
autor
26. jún 2009

este otazka na majitelky bumbleride - cim ste odstranili tie nalepky o bezpecnosti z boku kocika? Ja som ich davala dole, ale ostal tam ten lep, cim to dam dole???

hviezda22
27. jún 2009

zuzi, tak super!!! určite budete spokojní, pridaj foto:o))
ja som tam tie nalepky nechala
sietky proti hmyzu som mala aj ja slúbené, že pani Silvia 😠 🤐