Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

hairdo
10. dec 2012

@madamecrazy
Ahoj - muzu se zeptat proc jsi nakonec kocarek tak rychle prodala? Nevyhovoval? Taky o nem hodne premyslime, zatim me odrazoval jen fakt, ze jde o trikolkku, coz je asi dost nesikovne pri cestovani MHD (hlavne na eskalatorach...).

tinka323
16. dec 2012

@hviezda22
jeej, krasne deticky,prajem vsetko dobre. Mate krasne podložky do kocika, chcem sa spytat, su site na mieru? alebo sa dau kupit? teraz zvazujem, že do surodenenckeho dam nieco podobne usit. 🙂

hviezda22
17. dec 2012

@tinka323 dakujem. Podlozky som sama sila. Od januara to budem robit na zivnost, tu budem pro predajca

tinka323
17. dec 2012

@hviezda22 no tak super, tak ku letu budem potrebovat. mozno aj skor, ozveme sa.

lilitela
7. jan 2013

@hviezda22 ahoj. Vsimla som si ze si bola majitelkou bumbleride a teraz si babyjoggeru. Co ta viedlo k tomu ze si zmenila znacku? S ktorym si prosim ta viac spokojna? Rozhodujem sa medzi tymito znackami tak najlepsie sa opytat niekoho kto mal obe. Vdaka 🙂

hviezda22
7. jan 2013

@lilitela my už davno nemame žiaden kočík 🙂 , moje dvojičky maju takmer 4 roky. Ja som mala až 7 dvojičkových kočíkov. Aj vedla seba a aj za sebou. Na prvé miesto na 100% Bumbleride. Je to fantasticky kočík, hlavne sa veľmi lahučko ovlada. Clovek ani nema pocit, že tlačí taky veľký kočík. Aj baby jogger je fajn, je lahučky, ma perfektné striešky, a je hlavne skladny, je menší ako Bumbleride. Ja som moj Bumble vtedy musela predať, lebo sme sa presťahovali a s nim som sa nevmestila do vyťahu.

lenkove
17. jan 2013

@lilitela aj ja sa rozhodujem medzi tymi dvoma.... a stale nemam jasno

lilitela
17. jan 2013

@lenkove aj si mala moznost vyskusat ich?

lenkove
18. jan 2013

@lilitela bumbleride ano, je fakt super.. jogger len z netu poznam, tam mi vyhovuje, ze ma rucnu brzdu, co bumbleride nema.. a ty?

lilitela
18. jan 2013

@lenkove a ktory babyjogger zvazujes? Ja som videla iba city mini a tiez indie. Elite mi bude uz asi prilis tazky hladam nieco lahke. Mini a mini gt nemaju polohovatelne nozky co mne vadi. Takze asi ten indie. Pri nom som mala trochu problem s polohovanim chrbta dalej brzda mi isla ztuha zabrzdit aj odbrzdit neviem ci si topanky neznicim. A este mi nesla zacvaknut ta poistka po zlozeni to si budem musiet pozriet este. No za tych vyse 400 € bez vybavy by som cakala lepsie. Co uz. Ja potrebujem nieco lahke do terenu nie je velmi na vyber.

lilitela
18. jan 2013

@lenkove a este som si spomenula ze sa mi pacilo ze joggery maju tie potahy vytiahnute az na konstrukciu po bokoch tak sa dieta niekde nechtiac neoskrie na nejakom plaste. Indie to nemal.

lenkove
21. jan 2013

@lilitela ani neviem v ktorej téme odpovedať 😀 Baby jogger city elite sa dajú polohovať nožičky, v city mini nie.
Este zvazujem aj quinny speedi, ale ten uz nema rucnu brzdu ( a tu by som chcela) a jané....

lilitela
21. jan 2013

@lenkove mne speedi nevyhovoval uz ani nepamatam preco. Tusim je aj tazsi a sa mi zda ze nieco na strieske mi vadilo. Tusim nejake folie ci co.

lenkove
22. jan 2013

@lilitela áno, máš pravdu, tie fólie sú pri starších modeloch, tie sa nepáčia ani mne. Ale ten nový ho nemá a striešku má o čosi kratšiu ako bumbleride. Ale má tu ručnú brzdu 🤐
Včera som ich bola kuknúť oba v AllToys, bumbleride je ľahučký, ľahko sa s ním manipuluje. Jané ťažší a ani manipulácia nie je taká ľahká. Zdá sa mi, že bumle. je o čosi dlhší keď sklopíš operadlo, ale nemerala som.. Je to fakt krásny kočík 😵
Ten jogger vyzerá úžasne, ale keďže som ho nevidela naživo... 😅
Jemine, to je vyberania! 😀

zojec
22. jan 2013

@lenkove no co ti moja poviem :D, ked som ta tu vymakla :D 🙂 jednoznacne bumble 😀 😀 ak si kupis cerveny, vsetky saky paky ti mozem posunut (aj vanicku nepouzivanu) , len sportak si necham, lebo b. v nom este spava 😀 😀 😉

zojec
22. jan 2013

@lenkove a toto.. naco ti je rucna brzda?? teraz sice nekocikujem vobec, ale ked som kocikovala b. tak som ju nikdy nepostradala.. a to ze tu mame kopce 😀 😉

lilitela
23. jan 2013

@lenkove no jane ma sklamal. Maminy si ho tu chvalia ale bol nemotorny ako tank. Mozno prejde vsetko ale manipulacia - eeeh eeh. 😔 potrebujes polohovatelnu opierku noh?

lenkove
23. jan 2013

@zojec no lebo vieš? chcem chodiť korčuľovať s buačekom. Moje vetché duševné zdravie si pri dvoch deťoch bez športu sotva udržím... 😝 Ale ponuka super, ďakujem! Vážne uvažujem čo ďalej. A medzi nami, iný ako červený by som aj tak nebrala 😀 😀 (možno hnedý, no)

zojec
23. jan 2013

@lenkove 😀 😀 😀 😀 no tak to som na to korculovanie zvedava :D das buaceka do manducy a mozes ist 🙂 porozmyslaj a detaily dohodneme 😉

lenkove
23. jan 2013

@zojec v manduce by som sa bala, ze ak by som spadla, tak mu ublizim... .. to budeme takto iba nordic walking-ovat .. Co ja uz mam plaaaanov 😀

hairdo
30. jan 2013

Zrovna jsem si objednala nový Bumbleride 😀 Jakou k němu doporučujete tašku?

zojec
30. jan 2013

@hairdo k nemu je aj original taska.. ale je dost mala (ja som ale deti latkovala 😉 ), no pokial je tam taska velmi velka a tazka, tak kocik prevracia..

hairdo
31. jan 2013

@zojec V tom obchode kde jsme kočár objednávali, ty tašky origoš k Bumbleride nemají, tak jsem je ani nemohla omrknout. Asi počkám, až bude kočár doma a pak to na něm nějaké tašky budu přímo zkoušet 🙂

lilitela
2. feb 2013

@hairdo To je este model 2012 alebo uz 2013?

Dievcata ktore ste z BA a mate original nanoznik, resp ten fusako nanoznik, neozvete sa mi? Chcela by som si ten nanoznik pozriet, ak by ste boli mile a ochotne. Neviem, ci si objednat origos, alebo radsej univerzal. V Alltoys ho nemaju...

hairdo
14. feb 2013

Je to 2012, 2013 pry budou az v breznu. Maji nejake drobnejsi zlepseni, ale pry nic zasadniho a cena bude vyssi. Ale budou nove barvicky 🙂 Nicmene my uz jsme radeji necekali a objednali 2012...

ela23
18. feb 2013

Ahojte kocky,ma niektora na predaj bumbleride indie pre jedno dieta-chlapcek?Ozvite sa mi,dakujem.

lilitela
24. feb 2013

@hairdo No mna to inak tiez zaujimalo, preco ho @madamecrazy predala, asi nieco osobne. Mozno @ifkael by vedela...
No a ako, spokojna s kocikom?

Ja by som mozno kupila aj pouzivany. Momentalne v bazari ziaden nie je. Ak niekto zvazujete predat za rozumnu cenu, tak ponuknite. Ale zacina mi to surit, tak do konca marca, prip. sa ozvite mozno budete mat stastie, ze som este ziaden nekupila.

ifkael
24. feb 2013

@lilitela ja mam elite- pre mna ovela lepsi ako indie. Indie ma taku neohrabanu konstrukciu, elite ma lepsiu strechu a lepsie mi sedi..

lilitela
24. feb 2013

@ifkael Ja som myslela ze mozno vies preco madamecrazy predala Indieho tak rychlo.