Kočík CAM alebo Neónato? Ktorý je lepší?

lenka138
10. aug 2008

Máte skúsenosti s týmito značkami kočíkov. Mne sa páči Cam combi family a Neonato multisport, len by som chcela vedieť ktorý by bol lepší.

lenka138
autor
11. aug 2008

To sa naozaj nikto nenájde, kto by mal skúsenosť aspoň s jedným z týchto kočíkov? ☹

lyongirl
11. aug 2008

ahoj leni, myslím, že máš dilemu 😉 , cam a neonato sú v podstate 1 firma, takže asi záleží na tebe, čomu dáš prednosť, ale asi by som išla do nejakého obchodu a popýtala sa predavačky, ako sa predávajú, či sú kvalitné a pod. veci. My máme Cam Cortinu X3 evolution, je to tiež od tej firmy a v podstate som spokojná s kočíkom na 99% až na nejaké drobnosti, ale nemenila by som ho. Ty máš výhodu, že si si vybrala už golfáče, čiže to máš o niečo lahšie, náš je totiž dosť ťažký, ale myslím, že kvalitou to bude ok.
Tak ti držím palce, nech sa ti podarí dobre vybrať a snáď ti niekto aj napíše nejakú skúsenosť 😉

lenka138
autor
11. aug 2008

lyongirl: a nehrkocú na ňom kolieska? lebo som počula, že to je chyba na kočíkoch CAM a dnes keď som išla po meste, tak som videla jednu čo mala Cam combi family, hlboký maa ešte malé bábo a už jej vŕzgali kolieska, tak neviem

lua
11. aug 2008

lenka ja mám od CAM-u Cortinu X3 evolution a som s ňou maximálne spokojná. Neviem či pri iných typoch, ale nám určite nič nehrkoce ani nevŕzga a to ho veru nešetríme 😉 🙂

Ja osobne som počula vŕzgať všelijaké kočíky 😲

kkatrina
11. aug 2008

leni ja som mala požičaný športový cam apollo a nechcela by som ho už ani zadarmo 😝 kvalita po 1 roku používanie - no comment

ja som sa pred rokom tiež rozhodovala medzi týmito dvoma značkami (nakoniec to aj tak vyhrala tretia) a predavačka mi povedala že neonatá sú kvalitnejšie - a samozrejme aj drahšie 😲

lenka138
autor
12. aug 2008

kkatrina? a aká to bola tá tretia značka čo u teba vyhrala? Ak si bola spokojná tak napíš.

lyongirl
12. aug 2008

leni, nám kolieska tiež nehrkocú, ale my nemáme dvojité, čiže u dvojitých s tým treba trošku rátať, lebo sú umelohmotné, alebo teda taký nejaký materiál a ten všeobecne trochu hrkoce

evulkara
31. aug 2012

Baby, poradte mi, píše sa že kočíky cam aj neonato sú z jedenj firmy, alebo od jedného výrobcu??? Mám záujem kúpiť golfové palice neonato, akože vaničku a športiak a našla som za super cenu len konštruciu trojkolky cam, to by som mala akože na zimu..Pasovala by mi športová časť neonata na konštrukciu cam??? nemáte s tým niekto skúsenosť??? dakujem evka.