Cam Combi Family je ľahký kombinovaný kočík s podvozkom so spojenou rúčkou, vlastnosťami však pripomína skôr podvozok golfový. Spojená rúčka je v strede ohybná, čím umožňuje úspornejšie teleskopické skladanie. Kolesá s miernym odpružením sú určené na nenáročný mestský terén. Zaaretovať ich dokážeš jednoduchým ťuknutím nohou do páčky. Otočnú športovú časť možno polohovať až do ľahu. Polohovateľná je aj priestranná hlboká vanička. V trojkombinácii nájdeš aj na podvozok nakliknuteľnú autosedačku.

Staršie modely Combi Family sa od toho aktuálneho odlišujú konštrukciou s oddelenými golfovými rúčkami a štyrmi zdvojenými kolesami. Golfová konštrukcia sa po uvedení nového modelu so spojenou rúčkou vymedzila názvom Cam Combi Tris. V roku 2014 boli kolieska zmenené na nezdvojené. Cam Combi Family vychádza aj vo verzii s kryštálikmi vykladanými poťahmi Cam Elegant Family.

Cam Combi Family vyšiel aj vo verzii Cam Combi Family Sport so “športovejším” menej elegantným prevedením poťahov. V ponuke je aj edícia Combi Family Minú Teddy s kryštálikmi vykladaným medvedíkom. Táto má naviac náhľadové okienko a možnosť nánožník otočiť hore nevzorovanou stranou.

Parametre

Typ
trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
10,7
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
107 × 57 × 95
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
93 × 39 × 32
Pôvod značky
Taliansko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.