Kočík Cam Mb X6 tris 2009. Aký je?

nellye
12. apr 2009

Dievcence, nemate niektora skusenosti s tymto kocikom? Je to novy typ na rok 2009, stvorkolka...dik 🙂

nanika
3. feb 2010

:( ale zasa patri medzi najvacsie kociky, tak sa aj teraz 16 kg 95 cm v nom ked sme na dlhsie vyspi 🙂

emmka3
3. feb 2010

tak to ano, preto ho mame aj my 😉

jabaka
8. feb 2010

ahojte, chcem sa spytat, ci ste niektora nezhanali nove kolieska na CAM, mna by na nom potesili gumene alebo nafukovacie, ale neviem ci je mozne ich zohnat

mmacko
8. feb 2010

Jabaka, ja som tiez take chcela ma MBX ku, ale take sa vobec nevyrabaju. Volala som vyhradnemu distributorovi na slovensku a ze take kolieska neexistuju. Je to smola, keby mal tento kocik pogumovane alebo nafukovacie kolieska tak by bol uplne naj (uz som vystriedala viac kocikov a tento bol zatial asi naj)

jabaka
9. feb 2010

aj ja som max spokojna s tymto kocikom, dokonca je asi z tych vacsich, lebo moj syncek ma "iba" 9,5kg, je zima, cize je aj dost naobliekany a stale vojde do vanicky. Ani tie kolieska nie su az take zle, ale na zimu a horsi teren by boli ovela lepsie nafukovacie alebo gumene, no skoda, ze to nevyrabaju, myslela som ze v tejto dobe nebude problem ich zohnat🙂)

nanika
9. feb 2010

Veru, kolieska boli sklamanim, ale zasa maju prednost oproti cam cortina, ze su skladnejsie do dlzky do vytahu, tak aj tak dobre 🙂

jabaka
17. feb 2010

mmacko, no mne odpisali z jedneho obchodu, ze sa daju objednat, ale musi zistit najskor cenu. Tak uvidime, co mi odpovie, dam potom vediet.

emmka3
17. feb 2010

baby, vy mate asi tie novsie verzie, ze? ja mam 2007 a tam mame pogumovane kolieska, tak riadne ... isto je to rozdiel oproti tym umelym, ale na nafukovacky to nema, hlavne teraz v zime 😅

zuzkat1
19. feb 2010

jabaka ahoj... to ake kolesa sa daju zohnat? gumene? alebo nafukovacie? lebo o gumene by som aj ja mala zaujem🙂 ale ten obchod je asi tam u vas vsak, alebo su aj na nete? my mame rocnik 2009 a kolesa su pogumovane ale celogumene by ma potesili🙂 inak ten kocik je uplne super, zatial ho pouzivame len mesiac ale nemam vyhrady..

jabaka
22. feb 2010

ten obchod som nasla na nete, ale zatial sa mi neozvali naspat, asi sa im este nepodarilo zistit cenu, alebo je to "pase". Ak mi daju vediet urcite napisem

parvitas
22. feb 2010

pocujte, babulky, starate sa o tie kolieska nejako?
ja totiz vobec... a ako konci zima, tak nam zacali hrdzaviet tie kratucke spojnice medzi tymi prednymi dvojkolieskami. a to na oboch stranach. neviem teraz co s tym. ci najskor pockat, nech zlezie sneh.. alebo co. je to vyzrane od soli?
zatial to nijako nevadi, len som si to minule vsimla, ked som tie kolieska utierala, ze su nejake "zamazane". no tak zamazane nie su 😅

emmka3
22. feb 2010

parvitas, nam v zime tiez zhrdzaveli od soli tie pruzinky, co pruzia zadne kolieska a v tuhych mrazoch aj tak piskali, ale mm ich rozobral, umyl a naolejoval resp. navazelinoval a potom uz to islo ako po masle ... a ta hrdza myslim, ze nevadi, aspon som si za cely cas (uz ho mame 2 zimu) nevsimla, ze by nejak vadilo ...

parvitas
22. feb 2010

jeej, dakujem, emmka. tak to som rada, ze to nijako neublizilo.
tak ja sa zaraidim tak isto 😉

betko2
12. mar 2010

Caute. My chceme kupovat Cam mb x6 tris, len sme si neni isty ci je to naozaj ta dobra volba. Cakame prve a chceme aby to bol naozaj dobry kocik hlavne pre baabatko

zuzkat1
15. mar 2010

betko2 ahoj.. my sme kupili ten kocik tiez pre prve babo... narodila sa v januari a nelutujem tuto volbu... zmesti sa tam aj s fusakom je dost priestranny a lahko sa s nim manipuluje... sice ho pouzivame len druhy mesiac ale je super... my sme kupili aj autokit a vozime ju vo vanicke. neviem odkial si,ale do mesta je to podla mna dobra volba..

emmka3
15. mar 2010

Suhlasim su Zuzkou, do mesta je tento kocik super ... ja som mala este verziu 2007, ktora mala odpruzene zadne kolieska a zvladala aj lahsi teren ... a priestrannost tohto kocika, lahkost, skladnost boli na 1 s hviezdickou ... mame decembrove babo, hlboka vanicka bez problemov (mali sme aj auto kit, perfektna vecicka) a aj tuto zimu sportak s fusakom 100 bodov, a najvacsie plus, ze sa da sportak otocit smerom k tebe, v zime don nefuka a ma velku striesku, co tiez urobi pekne zavetrie ... a btw. predavam auto kit do vanicky, tak ak by bol zaujem, ozvite sa do IP 😉

janka1874
20. mar 2010

predávam Cam mb x6 z roku 2007 ak by mal niekto záujem kuk album

ale k spokojnosti ja som s ním maximálne spokojná predávam ho len preto že chcem ešte nejaký kočík vyskúšať kedže viac detí mať nebudeme ale ináč som s ním 100% spokojná vanička úžasná priestranná to isté aj autosedačka no a športová časť otočná v oboch smeroch z veľkou strieškou no proste super

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
atuliatko
11. apr 2010

baby mate niektora cam mbx6 passeggino rocnik 2008?Ake mate skusenosti?diki

janka1874
11. apr 2010

ak má niekto záujem predávam svoj cam
chceme skúsiť ešte nejaký iný kočík kedže viac detičiek mať nebudeme
no pravdu povdiec nejako si neviem ani vybrať nový tak som spokojná s cam 😀 😀 😀 no láka ma skúsiť aj niečo nové

atuliatko
11. apr 2010

baby naozaj nema niekto to passeggino?Na nete je tak malo info o nom.Velmi by ste mi pomohli.dik

atuliatko
11. apr 2010

pripadne predava niekto mbx6.Ale mam zaujem iba o sport.cast lebo maly ma uz 5 mes.diki

cerkris
15. apr 2010

ahoj akurát dnes som jeden predala, teda len športú verziu, ja som ho síce nepoužívala lebo mal ho brat pre syna, ale zdal sa mi dobrý ved tris je to isté len trojkombonívia a passegino je len športiak posielam ti popis neviem čo ťa zaujíma
POPIS kočíka: Ľahký športový kočík s hliníkovým rámom so systémom VIA VAI a QUICKY na pripojenie doplnkov.
určený od 4-48 mesiacov
ľahká konštrukcia
polohovateľná opierka chrbta
predné kolesá otočné o 360°C s možnosťou zafixovania
zadné kolesá so spoločnou brzou
5- bodový bespečnostný pás
kompaktný
veľký nákupný košík
nánožník
slnečná strieška, búda s okienkom
poťah sa dá prať do 30 °C

Výbava:
kryt proti dažďu
nánožník

QUICKY SYSTEM
nový patentovaný, jednoduchý a rýchly spôsob ako zafixovať a uvoľniť vaničku a autosedačku do/z podvozku
jednoducho položte novú vaničku či autosedačku na kočík a je to!

odstránenie vaničky alebo autosedačky je také jednoduché:
len stlačíte následne tlačidlá na opierkach rúk
prvé tlačidlo je automatické a zostáva v zaistenej polohe
druhé tlačidlo musíte stlačiť a súčasne druhou rukou zdvihnúť vaničku alebo autosedačku pomocou praktickej rukoväte
môžete to urobiť bez zohnutia a jedným pohybom!

VIA VAI system
nový patentovaný systém na nainštalovanie a odstránenie sedadla ako celku do/z podvozku
pomocou tlačídla, ktoré je umiestnené pod podvozkom
na športovú časť sa tak dá umiestniť autosedačka alebo vanička

Hmotnosť kočíka (kg) 12
Quicky system áno
Rozmery (cm) 65,5 x 114 x 105,5
Rozmery zloženého podvozku (cm) 65,5 x 36,5 x 82,5

cerkris
15. apr 2010

bože toľko preklepov sorry za ne 🙂

parvitas
26. apr 2010

oživujem túto tému, kočky. Kupovali ste do šporťáka aj nejakú bavlnenú vložku? lebo teraz, ako sa oteplilo, by som rada dala niečo na spodok, nech mi dieťa neleží na tej umeline, ale deka sa dosť šmýka. mala som aj tú fleesovú s nožičkai, čo sa dáva do autosedačiek, ale už je na to dosť teplo... teda rozmýšľam nad takou univerzálnou vložkou Emitex (http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...) - máte s tým nejaké skúsenosti? ďakujem

derylka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkat1
24. jún 2010

@parvitas ahoj ja prave zhanam tu vlozku emitex...uz ju mas? je dobra? lebo moja mala ma 5 mesiacov a v hlbokom mi uz stale place ze sa nudi rada by pozerala von a tak rozmyslam nad sportakom,ale este sa v nom straca☹ potrebujem nejak zmensit ten priestor

emmka3
24. jún 2010

@parvitas , @zuzkat1 caute baby, presne viem o com hovorite, ked je babo este mensie, tak sportak je pre neho dost velky, ja som davala ako zmensovaciu vlozku ten podhlavnik z vajicka ... a k tej Emitext vlozke, sestra ju ma do buginy a je spokojna, z jednej strany frote a z druhej sustak, ci nieco take, pripevnis o popruhy a parada 🙂

zuzkat1
24. jún 2010

@emmka3 no hej z vajicka ale to potom furt prekladat☹ my casto chodime autom..preto rozmyslam nad tou vlozkou,dnes to asi pojdem kupit a dufam ze ju tam potom uz budem vediet dat..mne sa zda ze je uz valka (6,3kg a 64cm) ale ked ju dam do sportaku tak zistim ako velmi sa mylim,lebo tam ju musim normalne ze hladat😀

zuzkat1
24. jún 2010

@emmka3 inak mozno ak nebude stacit ani ta vlozka tak nakoniec to budem musiet este aj z vajicka prekladat 😒