Kočík cez www.amazon.com

eda28
23. jan 2015

Baby máte skusenost s objednaním a poslaním kočíka na Slovensko? Na amazone .com som nasla najnižsiu cenu, je to dopredaj 2013, myslite, ze je v pohode odtial brat kocik. Dakujem

ichbinich
23. jan 2015

@eda28
Kto je predajca? Priamo amazon? Alebo nejaka ina firma? Na to si treba dat pozor, lebo potom je aj ine postovne.
A pozor, postovne z USA do Europy je chore...
Ja mam skusenosti s nemeckym amazonom aj s anglickym, to je vzdy bez problemov. Par krat som kupila veci, ktore cez stranku amazonu predavaju ine firmy - tam si treba precitat podmienky a postovne tej frimy, co to predava. Casto su lacnejsi, ako amazon samotny, ale potom pytaju prehnane postovne... Na to si treba dat pozor.
Navyse pri dovoze z USA budes podla vsetkeho platit clo a ine poplatky, tak si to zrataj, ci sa ti to oplati.
Inak je amazon seriozny, aj pri vrateni tovaru v pohode vratia peniaze, to som par krat uz mala tiez a vzdy bez problemov.

eda28
autor
23. jan 2015

@ichbinich dakujem za rady Mozem ti poslat link na ten kočik? Ak bz si mala čas sa mi na to kuk.
http://www.amazon.com/gp/product/B008RR5Z12/ref...

uhnakova
23. jan 2015

Na amazone som uz nakupovala velakrat, na americkom aj na europskych, kocik to sice nebol, ale boli to aj drahsie nakupy. Vzdy vsetko v pohode doslo, raz som vec vratila a preplatili mi aj obe postovne. Treba dat pozor, aby predajca bol amazon, ako pise aj @ichbinich.

ichbinich
23. jan 2015

@eda28
"Ships from and sold by Amazon.com" --> toto je nejdolezitejsie 😉
Zisti si podla tabulky postovne, ak sa ti to este stale oplati, tak kupuj 😉 Je ale mozne, ze budes musiet zaplatit este aj clo. Ale pokial viem, to je loteria, ze ci a kolko...

eda28
autor
23. jan 2015

Dik, a to clo sa dozviem, az ked ho zadrzia na colnici? Jedna maminka mi pisala, ze raz kupovala kocik z amazonu.com a zadrzali jej ho nevidela ani kocik ani peniaze 😒 . Jaj neviem vobec co urobit. 😢