Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

gartneroval
19. okt 2010

Ahoj, chci se zeptat vás, co máte golfky Chicco Multiway, mám je od jara a ted jsem připevnila i nánožník, ale zdá se dost malý, malá se jen trochu pohne a už se nahoře odlepí z těch sucháčů a padá mi na zem, je to o nervy, nebo ho tam blbě dávám? Jen se tam zespoda nasune a nahoře přilepí, jak to máte vy? 😒

medvik
19. okt 2010

@gartneroval dole se zasune, ještě jsou taky dole suché zipy, kterými se hezky připevní přímo na konstrukci. Mě tedy drží krásně.

manika77
19. okt 2010

ja som si tam dala cvoky 😉

cvikla969
19. okt 2010

ja ho zvyknem zle nasadit lebo tie cupliky ktorimi sa nastavuje opierka noch mi ho zaseknu a neda sa tak dobre uchytit .ale ked chce tak ho aj tak skopne.vydela som aj ze si nasiju mamky na nanoznik gumicku a na steny kocika hacik,tym je to flexibilne aj ked do toho detska kopu....

gartneroval
20. okt 2010

Díky za odpovědi, budu to muset nějak vymyslet, o těch sucháčích dole vím, dokonce se mi jeden utrhnul, jak do toho občas kopla.

ladybugie
20. okt 2010

@gartneroval ahojky, já mám taky tyhle golfky a s nánožníkem řeším úplně stejný problém. Sce mi přijde velikostně ok, ale moje dcera je drak a žádný nánožník nesnese. Je fakt, že ty suchý zipy jsou o nervy. Pořád to z nich padá. Konkrétně ty horní zipy jsem odstřihla a dala tam cvoky a je to lepší 🙂

dadka2
20. okt 2010

Tak zkuste univerzální nánožník od emitex, ten nerozepne🙂 a není ani drahý.

zuzl
20. okt 2010

...je naprosto bezproblémový, velice pohodlný, praktický a cenově dostupný. Vřele doporučuji 🙂 . Ostatní parametry už sis asi zjišťovala.

nikak23
20. okt 2010

ahojte, chcela som sa spytat, aky fusak do Multiway? minuly rok sme v zime mali hlboky kocik, tak som to neriesila. dakujem. V

medvik
20. okt 2010

@nikak23 máme Lodger Bunker a je super. 😉

nikak23
21. okt 2010

@medvik dakujem za info 🙂

manika77
21. okt 2010

@nikak23 my mame kaiser tiez sme spokojny 🙂

janakla
21. okt 2010

Ahoj holky, už jste golfáče praly? Jde to nějak sundat a vyprat v pračce? Ještě mě napadlo dát golfky do vany a vzít to klasicky kartáčkem ve vaně a pak sprchou, ale říkám ai aby tam něco nezrezlo nebo tak...
Máte tip????
Díky

tehula
23. okt 2010

@janakla, ja som to takto supla so vane a surovala kartacom a osprchovala. kociku sa nic nestalo, potah sa neda dat dole

tehula
23. okt 2010

@nikak23 my mame tiez kaiser, a super don sedi

nikak23
23. okt 2010

manika77,tehula 🙂 tak asi kaiser...vdaka.

deyana
1. nov 2010

holky, už jste s ním některá jela ve sněhu? a dá se to, nebo je to o nervy?

cvikla969
1. nov 2010

no ked nieje dobre odhrnute tak celkom makacka..ale zeklad je zaistit predne koliecka...chvylu trva kym si zvyknes viberat zakruty 😉

deyana
1. nov 2010

@cvikla969 Já mám ještě jeden, ale takovej starej křáp, takže možná bude lepší ho vytáhnout ☹

sophie1
8. nov 2010

Holky můžete mi říct, jestli je nějaký rozdíl v kolekci 2010 a 2011? A máte někdo barevnou kombinaci Jade?

deyana
9. nov 2010

@sophie1 Já v tom rozdíl nevidím, teda až na ty barvy 🙂 Kupovali jsme asi před půl rokem tu v.2010 a jsme spokojení, až na pár maličkostí si myslím, že to jsou nejlepší golfky co jsou 🙂 Máme šedé, nechtěla jsem aby byly na špínu, ale tomu se neubráníš u jakékoliv barvičky. Ale líbí se mi víc ty barvičky 2010 než ty nové

wergina
20. nov 2010

Ahoj maminky, uvažuji taky o kočárku chicco multiway, moc se mi líbí a myslím, že má dobré vlastnosti. Jediné tedy co mě trochu zarazilo, je že, mi příjde úzký. Tak se vás chci optat, jak velké dítko max. se do něho vejde? Aby to nebyl kočárek jen nachvilku? Díky moc

salonka77
20. nov 2010

Náš syn má 1,5 roka a do chicca sa v pohodičke zmestí, popritom má 87cm a nie je chudý. Ešte sa v ňom niekedy aj dobre vyspinká.

andrusek
20. nov 2010

Ahoj my mame tento kočarek ,mala ma dva roky a uplně v pohodě se tam vejde i s fusakem. 🙂 jsme s nim moc spokojeni

wergina
20. nov 2010

Tak to jste mě moc potěšili 🙂 díky

deyana
22. nov 2010

Holky, taky budu prodávat, barva Europe, v záruce do 4/2012. Kdo by měl zájem, písněte si o fotky. Zbláznila jsem se a máme opět změnu, ale ultimátem bylo, že tento půjde z domu ☹ Potřebuju něco i do sněhu, tak snad..

vrtule83
23. nov 2010

@janakla vše látkové jde z golfáčů jednoduše sundat a strčit do pračky, dokonce peru i celou stříšku a madlo, nikdy se s tím nic nestalo. Teď už ho máme ve sklepě, pro sourozence, malá je už velká, takže pračku navštívil už mockrát. Potah je přichycený pomocí pásků a šrobků ke konstrukci, stačí si zapamatovat jak to tam bylo a odšroubovat.

janakla
24. nov 2010

@vrtule83 AHOJ, díky, já už jsem zadala dotaz na na prodejce amám tuhle odpověd.. tak jen předávám... každý ať dělá podle svého uvážení 😉
Dobrý den ,
Výrobce sundavání potahu nedoporučuje. Doporučuje pouze právě omývání mokrou houbičkou namčenou v neutrálním saponátu.
Potah sundat lze, bohužel nedoporučujeme jej sundavat, protože neodbornou manipulací lze poškodit konstrukci kočárku.
Děkujeme za Váš zájem o produkty Chicco
S pozdravem
Anna Rybová
ChiccoSHOP.cz

didi07
24. nov 2010

@wergina - tak malý určitě není, oproti konkurenci. Moje malá má 3 roky, 104 cm a minulý týden se rozhodla, že na procházku pojede v kočárku (máme ho v garáži pro druhé mimi a už asi rok nepoužíváme)...jela 🙂, v pohodě se do něj vešla.

cvikla969
4. dec 2010

mne predavacka tvrdila ze je najsirsi s pomeci sportovych kocikov....ale v poslednej dobe sa mi nad tym ohybom pirky noziciek ta latka tak preliacuje ze vydno tie pocne tycky,nemate nejyky zlepsovak?