Kočík Coletto joggy verzus Valco Snap Tailor Made

erika203
15. feb 2017

Mile maminky!
Vedeli by ste mi poradit prosim 😊 velmi sa mi pacia obidve kociky, no ale neviem sa rozhodnut, poradte mi prosim chceme kupit nejaky skladnejsi ale pre dieta pohodlny kocik 😊 dakujem dopredu, za radi a ze sa podelite o vase skusenosti 😊

paladia
30. máj 2017

@ani062 existuje taky pasik na uplny sed, ten to upravi.

tajka969
30. máj 2017

@ani062
Ahoj, to stym sedenim...aj ja som si to vsimla, ale drobec sa nestazuje tak neriesim a aj tak to neviem porovnat s inymi kocikmi.

ani062
30. máj 2017

@pasarica riflovu 🙂 ..myslim si ze z tej nebude az tak tahat slnko farbu 🙂

ani062
30. máj 2017

@paladia a kde ho zozeniem

ani062
30. máj 2017

@paladia lebo ked dam ruku pod kocik nadvihnem to len neviem ako to urobit aby to naspat nesadlo

paladia
31. máj 2017

@ani062 na fb pozri.skupinu petite&mars manie cz, dievcata tam tak riesia street.

ani062
1. jún 2017

@paladia ďakujem

jajka2407
14. jún 2017

baby prosim vas...aku dlhu ma cast na lezanie ked je zplne sklopeny a so zdvihnutymi nohami...dakujem

janitta
20. jún 2017

@ani062 Ahoj mohla by si prosím dat real foto kočíka v riflovej farbe. Ďakujem

paladia
20. jún 2017

@jajka2407 94cm

jajka2407
23. jún 2017

@paladia dakujem za zmeranie...a este mam taku blbu otazku ze ked je dietatko uz vacsie daju sa mu opret nozicky alebo len tak vysia?...lebo ta nozna cast mi pride ze je zarovno, ze tam proste nie je odskok, kde by si ich polozilo...ak sa rozumieme

paladia
24. jún 2017

@jajka2407 je tam odskok ako na vsetkych kocikoch,len treba sklopenu noznu opierku lepsie zatlacit dozadu, ona tam potom pekne drzi a dieta si ma kam opriet nozky. Ibaze to je tak pre 3 a viac rocne deti. Maly ma 16 mesiacov, 86cm a stale dost rezervu,aby tam dociahol.

januska339
9. júl 2017

Ahojte dievčatá, prosím vás, a má Coletto Joggy aj pláštenku proti dažďu? Alebo pasuje mu aj z iných kočíkov? Ďakujem pekne 🙂

paladia
9. júl 2017

@januska339 sedi univerzalna, co kupis v beznom detskom obchode za 4-5€

jajka2407
10. júl 2017

@tajka969 @paladia ... baby a da sa kocik zvliect a oprat?...asi ho zajtra objednam v cernej grey alebo cierna riflova...odradza uz len to, ze sa predava len v jednom eshope a ze ho ma malo mamiciek

paladia
10. júl 2017

@jajka2407 tak toto som neskusala. Neviem ti povedat. Ale skor asi nie.

paladia
10. júl 2017

@jajka2407 a inak, kupujem v zasade kociky,ktorych je malo a za ktorymi nie je rad a cakacia doba. Velmi popularny je P&M Street. Akurat vysoky dopyt a popularita sposobili vyrazne znizenie kvality produktu. To som si vsimla na FB v skupine venovanej tomuto kociku. 7 reklamacii pred prvou jazdou a pod. Preto som street zavrhla a vybrala joggy. A nie som tuctovka. V meste ho mam len ja 😁

jajka2407
14. júl 2017

no baby...tak napisem ako som dopadla...nevedia ho zohnat...tu ich maju len na dvoch e strankach ... z jednej sa mi ozvali ze nevedia ziskat info o dobe dodania, vyrobca nekomunikuje a z druhej mi este neodpisali

paladia
14. júl 2017

@jajka2407 a aky si chcela? a kde si pisala bambino-kociky?

jajka2407
14. júl 2017

ano...teraz som tam aj volala, cena je 220e s nafukovackami, ale ze budu asi o 2 tyzdne a je velky zaujem o ne, tak treba obednat co najskor...kliknem do kosika a nefunguje mi to...uz sa to neda ulozit...slak ma trafi

paladia
14. júl 2017

@jajka2407 to nie je take strasne. A telefonicky sa ta objednavka neda urobit?

jajka2407
14. júl 2017

ved nie...volala som tam este raz ze im to nefunguje, tak vraj mam napisat spravu ku kociku, kde sa pyta na cenu, ale tak tvari sa to vselijako...dufam ze mi to poslalo

paladia
14. júl 2017

@jajka2407 tak to je servis pre zakaznika toto... hrozne. A ktoru farbu si si vybrala?

jajka2407
14. júl 2017

@paladia ten co mas ty...cierna konstrukcia so sedou...a chcela by som si dat usit do neho maskacovu podlozku aj tasku...ale to az ked ho uvidim nazivo...posoby dost elegantne, neviem ci sa to bude k nemu hodit

paladia
14. júl 2017

Bude taky,akym si ho spravis. Ak budes chciet elegantny,bude elegantny. Ak sportovy terenak, bude taky. Nas je taky, cosi medzi 🙂
@jajka2407

maiia
28. júl 2017

@paladia, @tajka969, @jajka2407
Ahojte, chcela som sa len opýtať, mne sa zasa páčia penové (či gumové) kolesá. Myslíte, že aj tie by zvládli drobné nerovnsti? či lesnú cestičku?
Bývam na dedine, ale nie sú tu až také hrozné cesty. Predtým som mala len golfáč z takých lacnejších a vykočíkovala som v ňom 3 deti, preto si myslím, že joggy by mohol zvládnuť jedno dieťa aj na penovkách.
Baby len čakám v sept...no už si robím prehľad o športiakoch 😀
Ďakujem

paladia
28. júl 2017

@maiia myslim si,ze to zvladne. Ja som trvala na nafukovackach, lebo mne vyslovene vadia umele ,plastove kolesa. Ale pokial nemas problem s tym,ze to bude trochu suchotat, myslim kamienky pod kolesami a nechystas sa s nim na vysokohorske tury,do lesa na makku hlinu a konare ci korene, tak v pohode. Bezne dedinske chodniky zvladne uplne v pohode aj na penovkach, podla mna. Len problem je ten, ze pokial viem, tak model 2017 sa vyraba len s nafukovacimi kolieskami.

maiia
28. júl 2017

Jasné, určite by som chcela 2017 model. Akurát sa mi páčia vo videách tie úzke, tenké kolieska...no takže budú musieť byť nafučky...je to vlastne detail...tak to nebudem riešiť a časom určite neoľutujem.
Čítala som celé fórum...dlho sledujem športiaky no žiaden britax, valco a P&M ma až tak neoslovili a tým, že ich má každý mi to lezie na nervy. A nechcem dať za kočík 500€.
Tak ďakujem za rady a snáď ho časom kúpim.

paladia
28. júl 2017

@maiia ty realne budes sportiak riesit mozno na jar 2018,ze? A dovtedy moze byt aj model 2018, zase iny a este lepsi, mozno na lepsich kolesach, v inych farbach a pod. Za seba mozem povedat,ze som spokojna a nelutujem jeho kupu. 😉

maiia
28. júl 2017

@paladia určite na jar 2018, ale myslím si, že veľké rozdiely v novom modely nebudú možno nejaké detaily a vychytané muchy a pod. niekedy v ročníkoch nevidno na oko žiaden rozdiel 😉 Aj tak je lepšie mať prehľad skôr...potom ísť na hotové. Teraz riešim kočík po 6 rokoch...teda po 10 lebo golfáč išiel z baby na baby mala som ich na kope po 2 rokoch. A riadne sa zmenil repertoár kočíkov...takže taký nezainteresovaný človek má problém si vybrať.