Valco Snap 4 - postrehy a skúsenosti

lenca3
19. jún 2020

Ahojte zienky, prosim Vas uvazujem nad kupou sportoveho kocika valco snap 4, ak mate niekto skusenost, odporucania, postrehy nedostatky tak by som bola rada keby sa so mnou podelite, dakujem 🙂

lubica088
19. jún 2020

uplne paradny kocik, ja som bola velmi spokojna, skladanie, pohodlie pre dieta, prostom nemam co vytknut... akurat ho idem predavat, uz nepouzivame 🙂

rachel36a
19. jún 2020

Ja som bola tiez spokojna...lahky, spratny, vysoka nosnost..nevyhodou bol kosik, tazsi pristup a bol nizko tak sa predral.,ale to povazujem za malickost.😆 A pacilo sa mi ze sa dali menit lahko striesky...mala som ich niekolko

mirka_jurenkova
20. jún 2020

➖ kratke popruhy, strieška nedolieha uplne, vadi mi zadna sietka, tazko sa prichytí fusak lebo vzadu nie je o co, original.nanoznik tiez o nicom, tazko sa.prichyti, kocik sa vie prevazit pri zatazeni taskou na rukoväti, osobne nam siroka strieka.po.troch kočíkovaniach zacala vadit, maly ju nechcel mat sklopenu, lebo mu vadila vo výhľade, horsi pristup do spodneho kosika, ale.znesitelne, aj ked.uvafzaju uplny lah, nam to ako uplny teda nepripada, pri uplnom lahu nie je .iesyo na tasku na rukoväti, treba ju posunut, pri skladani sa zaspini fusak a aj material kocika ak su koleaa sponave v nepriaznivom pocasi, vadila.i aj ta poistka dole pri roKlafani kocika,aj napriek velkosti kociká je sedacia cast podlamna mala, pri nakukani cez rodicovske okienko vadi nazbierkana cast striesku a niekedy nevidim na maleho a musim si to stale.popravovat, vadilo mi aj 5b bezpečnostné.pasy, ramenny a ten okolo bruska sa musia do seba zacvaknut a ked sa .alk brti je to ako mission impossible, predtym som mala tieto fva spojene uz do jedneho a pppruh som len prevliekla vez rucicku a zaistila v dolnom...nam aj po 2 raze hned vrzgal..asi kolesa, presilikonovala som a aj tak to robi, celkovo sme.ho.mali len 6x vonku ešte a rozmyslam ze ked neprestane vrzgat, dam reklamovat.... alebo jo mozno aj po reklamacii predam. Len manžel sa jeduje, ze zase na tom budem stratova, ze len par x som ho mala zas spekjlujem... A inak maly mi v nom zatial ani raz na prechádzke nezaspal 🤦
➕ Ohdliadnuc od týchto veci, s ktorými budem asi musiet zit je naozaj lahky, dobre sa s nim manevruje a vzhľadom sa mi páči

petuska7792
30. aug 2020

@mirka_jurenkova ja len napisem ze mame valco model 2019 tusim, tailor made, a to co spominate z nim nemame ziaden problem.. pouzivame denno denne, skladame rozkladame v dazdi v snehu v blate vsade.. syn 2r1m vyska 90cm sa v nom vyspi bez problemov a pospi v nom aj 3 hodiny 🙂 ... taktiez 4 rocny 110cm v nom sem tam spi ma pokrcene nozky trosku ale nevadi.. jediny problem je drzanie fusaku.. strieska je super syn vsetko vidi... toto je moj 6 kocik a mala som aj kociky za 1000eur a valco je za mna najlepsi.. dokonca vrzga omnoho menej ako bugaboo ktory som mala 🙂