Kočík Coletto Matteo 4 2009. Referencie?

roza111
26. júl 2009

Ahojte!
Mna zaujal tento model kocika, nasla som ho v predajni v Spisskej Novej Vsi. V trojkombinacii stoji okolo 15000Sk. Ze vraj je to najnovsi model. Mate s nim nejake skusenosti? Alebo poznate nieco podobne? (vpredu mensie otacave kolieska,nie prilis velky, lepsie by boli nafukovacie kolesa)

babatko2012
7. máj 2013

@babulka31 ďakujem za foto 🙂 nemáš aj foto športovej časti? a kočík si kupovala tu alebo v Polsku?

babulka31
7. máj 2013

@babatko2012 zatial pouzivam vanicku, sportak este nemam, kocik som kupovala tu na Slovensku v svetkocikov.sk a isofix v Polsku

demeterka
7. máj 2013

Prikladam našu aktuálnu fotku ako si spinkame v sportaku...

demeterka
8. máj 2013
demeterka
8. máj 2013

Dajako sa mi tu tá fotka hodila dvakrát 🙂 nevadí, hlavne že sa ulozilo. Máme tu silver verziu. Veľmi pekná šedá farba, vanicka je tmavoseda a sportiak svetlo sedy.

demeterka
8. máj 2013

@babatko2012. Aj ja som kupovala kočík na slovensku , bratislave. Isofix sme nechceli lebo potrebujeme mať možnosť vyberať sedacku kvôli miestu ked vezieme niekoho iného, isofix je tam na furt. Sportak je veľmi dobrý, už má viackrát vonku maminy zastavili a obdivovali ako si malého otacam jak slnecnicu, len trochu opačne že nie za slnkom ale od slnka 🙂

libusena1
19. máj 2013

Ahojte.kde v bratislave majú tento kočík??????????
Ďakujem

demeterka
20. máj 2013

@libusena1 ja som si ho bola pozriet v nejakom obchode raci ci kde to bolo, ale ani za boha si teraz neviem spomenut ako sa ten obchod volal :( ale potom som ho aj tak objednavala z netu, vyslo to lacnejsie.

demeterka
20. máj 2013

@libusena1 uuuuuuuuuuuuz som si spomenula. Tu ho malli, neviem ci ho este maju, ved zavolaj a opytaj sa 🙂 http://www.kociky-autosedacky.sk/zbozi/3858/Col...

romik03
28. máj 2013

ahojte dievčatá. Tiež mám kočík colleto matteo béžový a som s ním v podstate maximálne spokojná. Len teraz keď som už nasadila športovú časť, tak mi kočík dosť vŕzga, myslím, že je to v tej otočnej časti. Nemáte s tým niektorá skúsenosti? Či to treba reklamovať, alebo len niečo dotiahnuť? Inak je to fakt super kočík, len to vŕzganie mi začína dosť vadiť. Ak viete prosím poraďte. ďíky.

diki444
8. jún 2013

Ahojte baby, ak môžem pridám sa do vašej diskusie. Tento kočík má moja budúca švagriná, a keďže jej dcérku v ňom chodím niekedy kočíkovať, rada by som k nemu niečo povedala.
Tento kočík má aj svoje výhody aj nevýhody, za jeho najväčšiu nevýhodu pokladám malú športovú časť, dcérka švagrinej má 10 mesiacov a je jej na dĺžku akurát, na šírku je inak v pohode, ale na dĺžku sa tam podľa mňa o chvíľku nevojde. Ďalšie čo mi vadí je to, že kočík nemá žiadne odkladacie vrecká na drobnosti, proste také niečo kde si človek hodí kľúče, mobil atď. Toto je ale len taká drobnosť 🙂
Najväčším plusom tohto kočíka je to otáčanie. Vanička sa mi zdala primerane dlhá, ani veľmi malá, ale ani veľmi veľká, košík je tiež ok.
Neviem čo ešte by som mala napísať, tak ak vás niečo zaujíma, kľudne sa ma opýtajte 🙂

diki444
8. jún 2013

ešte ma jedna vec napadla, na konci toho, kde má dieťatko nožičky je akoby taký výstupok, preto ak má dieťatko dlhšie nožičky ako je tá opierka na ne, nemôžu mu prevísať, lebo ho ten výstupok nepustí, tlačilo by ho to...

demeterka
11. jún 2013

@diki444 Mne ta sportova cast vobec nepride mala, napriklad teutonia ma ovela mensiu sportovu cast a stoji styrikrat viac penazi 🙂 Ja ked som isla vyberat ten kocik tak som chodila s mojou 3 rocnou dcerkou a do kazdeho kocika som ju dala posadit aby som videla ako sa zmesti a zmestila sa uplne v pohode. Deticky od roka uz vobec nerastu tak rychlo ako ked sa narodia, dokonca su dost dlhy cast pomerne rovnako dlhe. Samozrejme podla mojho nazoru je uz trosku chore vozit 3 rocne dieta v kociku, to sa da maximalne tak do dvoch rokov, ale aj tak tie deticky potom radsej behaju a kazda mamina si na tento ucel potom kupi klasicky golfac. Tento typ kocika mamicky optimalne zvyknu pouzivat do roka a pol maximalne do dvoch, takze take deticky sa tam bezproblemov zmestia.

e_z
9. júl 2013

Kočíky značky Coletto sú už aj vo Wiki Modrý koník. Napíšte prosím skúsenosť s tým vašim aj do Wiki pre ostatné maminy: https://www.modrykonik.sk/kociky-coletto/
@babulka31
@katren
@babatko77
@stanislava76
@demeterka
@romik03

5danula
5. jan 2014

@babulka31 Dobrý deň. Chcela so sa spýtať aké je uchytenie športovej časti na konštrukciu??je také isté ako autosedačka či hlboká verzia - nasádza sa na tie ramená alebo na stred??Dakujem Dana

babulka31
5. jan 2014

@5danula nasadza sa o streda a potom cez boky, takze to je vysvetit, pozrite youtube, tam do je

sissmiss
25. feb 2014

@demeterka
@babulka31 baby uz ste prali potah na sportovej casti? Ako to dat dole z konstrukcie? Plus otazka, da sa niekde kupit len potah, ako napr sa da kupit pri inych kocikoch a mate inu farbu pre zmenu... dakujem

demeterka
25. feb 2014

@sissmiss hej ja som to uz prala dvakrát, ide to dole len treba dojst na to ze ako, je to tam take zastrcene do plastovej konstrukcie, netraba sa bat to vytiahnut, len si treba zapamatat ako to dat naspat. ale nahradne potahy som nikde nevidela zeby niekto predaval

sissmiss
25. feb 2014

@demeterka vdaka...tak to skusim...ja tam vidim len nity ktorymi je strieska pripevnena ku konstrukcii... pohladam lepsie. Tych nahradnych skoda, lebo by som chcela nejaku dievcensku farbu neskor a zase niekto kto ma dievcensku mozno bude potr.casom chlapcensku a kupovat kvoli tomu novy kocik je blbost...mozno neskor s niekym vymenim 🙂

demeterka
25. feb 2014

@sissmiss podla mna netreba menit nic podla pohlavia, vela spravi aj ruzova alebo modra deka vnutri, teda ja by som to tak urcite riesila a nie novym kocikom. Strecha je tam taka nastrcena staci len tahat, operadlo aj sedacka je taka zastrcena do toho plastu, urcite na to dojdes, aj ked je to taka mensia maturita