Kočík do terénu s veľkou vaničkou a košíkom

lajtmanka
7. jan 2015

Ahojte žienky potrebovala by som nejaké návrhy kočíkov ktoré by vyhovovali mojim požiadavkam
- polohovateľná rúčky
- veľká vanička
- trojkombinácia
- veľký košík
- kolesá aj do terénu (bývame na dedine)
- aby sa zmestil do výťahu
- mal by byť ľahký (sama ho budem dávať do auta)
- cenová trieda taká stredná
- štvorkolka
- aj striešky by sa mohla dať pri veľkom vetre stiahnuť
- nánožník

Mám v tom chaoz stačí ak by ste mi napísali značky a typ a ja už si to pokukám len sa chcem o dniečoho odraziť. Páčil sa nám Concord Fusion ale nepáčilo sa mi , že sa nedá otočiť do protismeru.
Ďakujem za každú reakciu 🙂

katkasofi
7. jan 2015
tajka1986
7. jan 2015

@lajtmanka toto vsetko splna tento kocik http://www.svetkocikov.sk/kociky-dada-paradiso/... My ho mame a bola som maxim.spokojna.

siska53
7. jan 2015

@lajtmanka Inglesina magnum. Jedine co podla mna nesplna je ze ma pneumatikovy podvozok,co je tazsie na nakladanie (ale zas neocenitelne v akomkolvek terene),no myslim,ze sa da kupit aj s podvozkom,aky ma Inglesina vittoria. No zas na rozdiel od kocika,co ti pisala mamina predo mnou,ma velky kosik (ten jej ma maly) a nas robi len 2stopy,co je super lahke na tlacenie (viem to porovnat-mam skusenost).
Kryt je automaticky,ja som este kupovala navyse fusak no vyuzila som ho az v zime ked mali 8-12m.,lebo skor nebolo treba. Neskladujem dalsiu cast lebo sportiak sa spravi len tym,ze das dole vrchny kryt.
My sme s nim absolvovali aj dovolenky s dvomi detmi,zmestila sa aj batozina.

Ak chces poslem foto.

Iteraz ho uz predavam deti su uz velke.

jarmilka83
9. jan 2015

Ja tiež teraz ,maturujem, nad výberom kočíka a v parametroch, ktoré si popísala sa skoro úplne zhodujeme. Človek však asi nemôže od kočíka chcieť,aby bol stabilný a do terénu a zároveň ľahký a spratný. U mňa zatiaľ vyhráva Dorjan. Je síce poľský a vraj dosť ťažký, ale stabilný a pomerne ľahko sa skladá. Mrkni si video na www.svetkocikov.sk Na druhom mieste je u mňa x-lander.

barbora286
9. jan 2015

ja mam roan marita a som max spokojna, minule som sa s nim tlacila hore po poli, po snehu a ziaden problem. len to ze tam nieje polohovatelna rucka, len kocik si vies zapnut do oboch stran. a vyzera tazko ale bezne si ho sama nakladam do auta, cena 266, ale bez vajicka, no to sa da dokupit.starsiu som vo vanicke nosila do 1 roka a nosila aj pavlikove remence a zmestila sa do neho v pohode. mam s nim fotku v albume

qtinka46
9. jan 2015

Cawi @lajtmanka akurat nedavno som bola v obchode predeti, a tam robili prezentaciu jednej rodinke jedneho kociara volal sa Monza Vario, a myslim si ze ten kociar mal asi vsetko co ma kociar mat,a hlavne mal skvelu cenu ze 299€ 🙂 Treba si ist vsetko omrknut a vyskusat 🙂 http://www.heureka.sk/?h[fraze]=Monza+vario

lajtmanka
autor
9. jan 2015

@jarmilka83 tak tento ma skutočne zaujal idem si ho naštudovať 🙂

lajtmanka
autor
9. jan 2015

Dakujem dievčence