Kočík Easy Go Milo

pinkypinkus
27. aug 2012

Ahojte. Hľadám skladný, funkčný kočík + lacný. 😀 Chcem ho využívať najmä na cestovanie. Oslovil ma Milo 2012 od EASY GO. Máte s ním niekto skúsenosti? Je dostatočne pevný (nerozpadne sa na prvom hrboli)? Ako je to s jeho polohovaním - chrbátik ide až do ľahu,či? Dajú sa polohovať aj nožičky? Posledný dotaz: rúčky sú plastové, či penové? 😉 Ďakujem za každú odpoveď.

kovbojka4
31. máj 2014

dobry den prajem tak my sme ho prave dostali od babiny vyzera byt super je pevny, da sa s nim lahko manipulovat, opierka sa da zlozit tak aby sa dietatko v pohode vyspalo nie ako klasicke golface bez naklonenia opierky,je lahulinky a vyzera ze aj malemu sa velmi paci a mame sivo-zelenu kombinaciu :D

kote248
25. jún 2014

Ahojte, ja som kúpila od jednej mamičky kočík sivo ružovej farby ale kolieska su troska zničené a chcela by som sa vás spýtať čí náhodou neviete o obchode alebo o stránke kde by som si dané kolieska alebo gumy mohla zakupiť ?

biba19761
18. nov 2015

Ahoj, tak tento kočík mám aj ja, nie je podľa predstáv, ako na obrázku je pekný ,ale v skutočnosti to nie je pre dieťa pohoda.... strieška je krátka vôbec nezakryje dieťa, mali sme ju na nič a prišla nám pokryvená, takže k ničomu, je ťažko zložiteľný, čo sa týka, ked chcem nastúpiť do vlaku resp.busu, ťažšie sa sklada, kolieska sú mäkké, rúčky penové, čo mi nevyhovuje vôbec, no otras...keby že si mám vybrať, tak isto inú značku a viac zainvestovať...

veronicka1901
25. jan 2016

Ahojte, máte niekto Easy go Quantum? Ďakujem.

marcinho11
23. máj 2016

Tento produkt je veľmi kvalitný , odporúčam tento kočík a môžem poradiť aj obchod Market24 a tu je naň aj zľava http://www.kuponyzdarma.sk/market24-sk/ , maju vyše 1000 kočíkov v ponuke.