Kočík Easywalker June

zlatulienka
17. aug 2012

Ahojte maminky a budúce maminky 🙂
Po mesačnom bádaní v obchodoch s kočíkmi a e-shopoch som naďabila na novinku - kočík od holandskej značky Easywalker JUNE. V predaji by mal byť od semptembra a neviem sa dočkať, kedy ho uvidím naživo. Spĺňa v podstate všetky moje požiadavky pri výbere športového kočíka pre môjho drobčeka, ktorý mi už vyrastá z hlbokého a čoskoro presedláme na športáčik. Tak som zvedavá na vaše názory, skúsenosti, či ho niektorá z vás videla na nejakej promo akcii a neskôr si tu budeme vymieňať skúsenosti s tými, ktoré ho budú reálne vlastniť 🙂 a pripájam link, kde je o kočíku viac http://www.easywalker.eu/sk-SK/product/id=2/jun...

zlatulienka
autor
17. aug 2012

Ešte doplním, že kočík je ľahký, jednoducho sa skladá, sedacia časť nie je malá, nedá sa síce sklopiť úplne naležato, je tam mierne naklonenie, dá sa však otočiť aj v smere jazdy aj do protismeru, chrbtová opierka má vraj dĺžku 52cm a hĺbka sedu je 30cm. Strieška sa dá perfektne schovať a nastaviť do rôznych výšok, rukoväť je teleskopická, pohodlne pokočíkujú vysokí i nízki,kolesá sú nafukovacie a všetky štyri sú odpružené, preto je kočík vhodný aj do terénu. A podľa fotiek a videí na nete vyzerá skvele. Spĺňa tak všetky moje požiadavky pri výbere kočíka, teda športového. Hlboký - vaničku a autosedačku nemusím riešiť. Doteraz bola mojim favoritom čo sa funkčnosti týka Teutonia BeYou a dizajnovo sa mi najviac pozdával Casualplay KUDU 4. JUNE momentálne vyhráva 🙂 Jediné "negatívum" má, že patrí do kategórie drahších kočíkov, ale to aj moji "bývalí" favoriti.

babymarket_sk
18. aug 2012

@zlatulienka
Skúsenosť asi nebude mať nikto, nakoľko Easywalker June bude v predaji až o nejaký ten týždeň, je ho možné však vidieť - výstavný kus v našej BA .
Be you i June sú použiteľné aj do terénu, ale majú dosť odlišné parametre...
June je výnimočný tým, že i napriek tomu, že ma všetky 4 kolesá nafukovacie, nemá vysokú hmotnosť a zmestí sa aj do kufra malinkého auta...

lilitela
11. nov 2012

@zlatulienka Ja doplnim, ze tvrdia, ze ma odpruzene vsetky 4, no v jednej recenzii som sa docitala ze iba zadne. Taktiez sirka sedenia je 34 cm, avsak vo vnutri polstrovania 28 cm, co sa mi javi na zimu malo, ale chcelo by to vidiet nazivo. Cena je "nehorazna", je to vsak novinka, plna super vychytavok, takze zodpoveda. Keby som si mohla 2-3 roky pockat, urcite klesne, ked zacne aj konkurencia vyrabat podobne. Inak aj mna ohuril tento kocik.
@babymarket_sk Spytame sa odbornika: ako je to s tym pruzenim a vnutornou sirkou sedenia v oblasti ramien prosim?

tulky
19. nov 2012

@zlatulienka
Ahoj, aj mna velmi zaujal... Ako si sa nakoniec rozhodla? Kupila si ho?

tulky
19. nov 2012

@babymarket_sk
Dobry den,
mala by som par otazok k novinke Easywalker JUNE.
Ako je to s odpruzenim kolies? Su odpruzene vsetky 4 kolesa?
Aky je objem a nosnost kosika?
Ake su rozmery hlbokej vanicky? pripadne ake ine typy vanicky su kompatibilne?

dakujem,
Jana

faraya
25. nov 2012

Ahoj, kočárek mě zaujal (což je velice praktické, neb nerada děti vozím v kočárcích, raději je nosím, ještě ani nejsem znova těhotná, ale tak jako je na čase vybrat nějaký kočárek,no ne?🙂 ). Vybíráme s kamarádkou kočárek pro její miminko a moje tipy zaboha nechce (Gesslein F6, Brio Go, Hartan Racer GT), ale na tomhle jsme mohly oči nechat obě. Takže čekáme nazkušenosti z terénu🙂

http://www.bestbuggy.co.uk/category/single/easy...

Tady jsme koukaly a naprostá špica

ifkael
13. mar 2013

Ozivujem temu... ma ho niekto?