Kočík Graco Evo Xt

lenkastr
26. jún 2015

kocky,rozmyslame s manzelom nad kupou tohto kocika,velmi sa nam paci,ale neviem aky je :(mate ho niektora?vsade pocujem len negativa na graco evo,ale tato xt verzia ma byt uz ovela lepsia,tak neviem ... a ak ho mate tak nevrzga moc???dakujem

mata_2012
26. jún 2015

Ja mam tento sportovy kocik a zatial som velmi spokojna. Kazde koleso je odpruzene, nehrkoce a zatial ani nevrzga. Maly sa v nom tiez rad vozi, vylozi si nohy na madlo a je spokojny 🙂 jedine co sa mi nepaci je, ze je cely cierny ale to som vyriesila farebnou podlozkou.

ivet1371
26. jún 2015

Dcéra kúpila graco evo a nesťažujeme sa naň.malej sa v ňom dobre spi aj sedí.jedine madlo je blbo.tież sa nam páčil XT ale bol drahší

aaddiikkaa
29. jún 2015

Ahojte,

chcem sa opytat, ci niektora z vas ma skusenost s pouzivanim graco evo xt od narodenia. U nas sa predava ako sportovy kocik, ale kamoska v zahranici ho ma od narodenia, vsade na anglickych strankach je opisany ako vhodny od narodenia, len tu sa predava ako sportovy, resp. si musi clovek dokupit vanicku. Tym ze sa da polohovat do uplneho lahu, tak je vraj vhodny aj pre najmensie babatka. Ale...treba k nemu asi nanoznik-fusak, lebo inak by dieta bolo volne otvorene a ten tu s kocikom nepredavaju. Nechcem kvoli tomu kupovat aj vanicku, pacilo sa mi na nom ze je tak prakticky a lahko skladny, ked by som nemusela mat vanu. Vy, ktore ho mate, poradte, ci je vhodny od narodenia, resp. co si o tom myslite.
Dakujem.

mata_2012
29. jún 2015

@aaddiikkaa ja ho pouzivam pre maleho od troch mesiacov, takze si myslim ze kludne by sa dalo aj od narodenia. Je pravda ze je dost otvoreny takze v chladnych mesiacoch urcite treba aj nanoznik (nemusite zhanat original,su aj univerzalne, taky budem kupovat aj ja) a v lete myslim bez problemov.

aaddiikkaa
29. jún 2015

@mata_2012 Dakujem za info, este sa chcem opytat, treba do vnutra pravdepodobne nejaku vlozku pre babo aby tam neplavalo a nelietalo, alebo nie? Este raz dakujem

mata_2012
29. jún 2015

@aaddiikkaa asi budete potrebovat, pretoze ta original podlozka co je tam sa podla mna dost smika. Aj ja som kupovala a je to ovela lepsie a aspon nie je ten kocik taky cely cierny.

aaddiikkaa
29. jún 2015

@mata_2012 Dakujem za rady 🙂

mata_2012
29. jún 2015

@aaddiikkaa nie je za co, keby nieco, kludne sa pytajte 🙂

henuli
3. nov 2015

ja som nad ním rozmýšlala, mali bude mať v januáry 6 mesiacov.A ako je to s kolieskami ked je sneh.
A máme dosť rozkopane chodníky. Od júla by sme mali občas lietať.Poradte.dakujem

peip
14. nov 2015

@henuli dobrý den, mám na predaj Graco Evo XT ak by ste mala záujem a ak môžem povedať za mňa cez menší sneh úplne v pohode, vacsí je problém asi u všetkých,Inak max. spokojnosť.no už sa nevozíme

henuli
15. nov 2015

@peip zatial dakujem,pozerám ešte aj po britaxe,tak uvidím ako sa rozhodnem. 🙂

violaceus
21. jan 2016

@mata_2012
@peip
Maminky, uvažujem o tomto kočíku. Prosím, chcela by som sa Vás teda spýtať na pár detailov 🙂 vzhladom na to, že je celý čierny, premýšlala som, že by som dala ušiť farebnu striešku, madlo a dajme tomu aj podložku. Dá sa dať tá strieška dolu z konštrukcie?
A ešte sa chcem informovať, či kočík skutočne zvláda aj zlý terén, resp. prejde aj napr. štrkovú cestu bez toho aby dieťa povytriasalo?

mata_2012
21. jan 2016

@violaceus strieska sa da dat z kocika dole z kocika, ale nedaju sa z nej vybrat tie kovove casti. Ked kocik pride v krabici strecha na nom ani nie je namontovana. A co sa tyka strkovej cest na takom terene som ho neskusala, takze to neviem ale to by asi povytriasalo babo v kazdom kociku 🙂

peip
21. jan 2016

Zdravím 🙂 Čo sa týka prejazdu terénom, tak nebol problém. Boli sme s kočíkom aj v Tatrách a naozaj som musela prejsť aj cez štrk a zvládla som to aj keď samozrejme nešlo to ľahko ale to by nešlo ani s inými. Ja som bola spokojná hlavne preto, že som po nafukovacích kolesách nemusela riešiť defekty. Vrchná sedacia časť je namakanááá!!! Veľmi sa mi páčilo, že kým bol malý a sedel, mohol mať vystreté nôžky a hrať sa tam s hračkami a hlavne mu nevyseli a taktiež úplný ľah. Strieška super, žiadne blišťanie slnka a popritom super výhľad. Mám ho inak v ponuke v predaji. Skúste kuknúť, možno sa zapáči a dohodneme sa 🙂

violaceus
24. jan 2016

@mata_2012
@peip
dakujem krasne za infooo 🙂 , pomohlo, no stale ma odradza ta cierna farba na horuce leto.

peip
24. jan 2016

@violaceus Na farbe podľa mňa nezáleží, dôležité je ako je kočík prispôsobený slnečnému žiareniu alebo či sa dá otočiť v obcho smeroch (taktiež keď fúkalo, šup k sebe alebo keď svietilo a chcel vidieť na vš. strany, tiež som ho otočila proti slnku) strieška nevybledla za 1 leto

mata_2012
24. jan 2016

@violaceus presne ako hovori peip, az by na dieta svietilo tak sa da lahko otocit alebo sa da zo striesky vytiahnut predlzena strieska. A cez leto pochybujem ze budete chodit von cez najvacsie slnko tak dietatku nebude tak strasne teplo, to by bolo v kazdom kociku. Ani nam strieska nevybledla, stale ma kocik peknu sytu farbu cely kocik. ja na ozivenie pouzivam zltu podlozku 🙂

janiskohnedooke
31. jan 2016

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať či by jedna z vás mamičiek, ktorá tento kočík máte bola ochotná zmerať vaničku aj športovú časť akú majú dĺžku aj šírku 🙂

aaddiikkaa
2. feb 2016

@janiskohnedooke ahoj, vanicka ma vnutri dlzku 75 cm a sirku 33 cm, sportovy kociar 90x30 cm - v najuzsej casti kde sa spaja operadlo so sedadlom, inak je sirsi. Ja som si ten kociar nakoniec kupila a som spoko...mala sa narodila v oktobri, a celu zimu je v kociari nababusena a stale ma dost miesta. toto podla mna nie je az take dolezite, co je na kociari super je, ze je uplne lahky, tym padom sa lahko ovlada, do zakruty s jednou rukou vo vrecku 🙂 nie ako vsetky tie tazke Camarela a podobne, okrem toho je to vyhoda ked idete autom, je lahko skladny a co je velke plus, sportovu cast nemusis davat z konstrukcie dole, da sa zlozit aj s nasadenou sportovou castou. My casto chodíme do tatier, a zatial drzi pokope aj ked uz mi vrzga 1 koliesko!! Co mi vadi je, ze ked chcem dat nakup do kosika pod kociarom, tak sa natrapim - je tam malo miesta, medzi vanickou a kosikom, ale iba ked mas vanicku, pri sportovej casti je ho dost. Na rozdiel od ostatných kociarov ma velmi velky kosik, to je pre mna velka vyhoda. Myslim si, ze je to celkom sikovny kociar a pre mna lepsia volba ako vsetky tie polske veci ako Bexa, Camarelo a spol.

marcinho11
23. máj 2016

Tento produkt je veľmi kvalitný , odporúčam tento kočík

kata269
13. dec 2016

Ahojte, kočík používame od narodenia. Ja som s ním osobne veľmi spokojná. Vyhovujú nám rozmery a veľmi ľahko sa skladá. Kúpili sme ho v trojkombinácií a nemenila by som ho.
Určite odporúčam 🙂

kubkovamama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lulu325i
15. sep 2017

Dievcata chcela by som sa spytat ci by ste mi vedeli premerat chrbtovu opierku az po striesku kolko cm má..lebo mame dost vysoke dieta, tak ci by sme sa este zmestili..Dakujem 😊

zuzka1008
15. sep 2017

Mám šport. A som velmi spokojná 👍

lulu325i
16. sep 2017

Zuzka1008
Mohla by som vas poprosit premerat chrbtovu opierku az po striesku ? 🙂

lulu325i
20. sep 2017

@aaddiikkaa

Dobry den, neviem ci este mate evo xt, ale ak ano mohla by som vas poprosit premerat chrbtovu opierku az po striesku ? Mame vysoke dieta ci by sme sa zmestili .. 🙂

tehotnica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kixa127
21. apr 2018

Dobrý deň žije ešte táto téma? 🙂 mala by som záujem o tento kočík no chcela by som viac názorov. Či sa rýchlo "nerozhega" či je tá konštrukcia pevná a ci miesto na nožičky je dosť dlhé či netrcia
Ďakujem

aaddiikkaa
21. apr 2018

My ho mame a je super. Lahko ovladatelny lahky velky kosik ulozny podla mna za tu cenu super kocik

peip
21. apr 2018

Dobrý den, za mňa super vrch, perfektné sedenie, velka strieška, no áno, nôžky už môjmu 2r. začali trčať. Bola som s ním spokojná, no kolieska veruže nie sú ich dobrá voľba. Mne osobne vrzgali a hrkotali, ost. mamičky kočikovali potichu, nás bolo počuť :/