Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športový kočík Britax B-Agile verzus Graco Evo

cloviecik777
21. júl 2015

Ktory mi odporučite britax b agile alebo graco evo...ktory je lepši prosím ďakujem

sweetlife00
21. júl 2015

ja neviem aky je ten britax ale odporucam ti hocico len nie tu hrkalku graco evo.. je krasny a ja som za nim salela, ale ked som ho oskusala, nikdy v zivote, otras a daj si skupinu kocikovo tam ti baby poradia a ked si das do vyhladavaca graco evo tak o nom nic dobre nevycitas.. akurat nejaky novy graco evo xt alebo tak nesom si ista o tom som citala ze je celkom.. ale o tom britaxe same chvaly.. bolo by dobre keby si si oskusala aby si potom nebola sklamana ale graco evo neodporucam, prajem stastny vyber 🙂

cloviecik777
autor
21. júl 2015

@sweetlife00 dakujem moc krat tak ten graco evo som len videla zeee vyzera dobre..Ja mam teraz domka concord fusion ale je veliky na mna ..sidce malinka bude mat este len styri mesiace ale chcela by som nieco sikovnejsie...ide mi aj o to aby kociarik nebol ako hrkalka ak chapete.Neviete ake au kolieska na britax?

katrinka8
21. júl 2015

@cloviecik777 - ahoj, mám Britax B-agile a som veľmi spokojná. Máme ho zatiaľ len krátko, cca 2 mesiace, ale naozaj som s ním veľmi spokojná a zdá sa, že aj synček 😀 Momentálne je dostupná verzia Britax B-Agile plus so zlepšeným polohovaním nožičiek (na našom by som len toto jediné vylepšila, ale keď som kupovala, tak ešte nebola dostupná táto nová verzia) - ten by som brala hneď. Ale inak som aj tak spokojná. Baby v skupine poriešili aj toto a predávajú špeciálne polohovanie pre nožičky, ak by niekomu nevyhovovalo to, aké tam je. Ja som odskúšala na malom a jemu toto pôvodné nevadí, takže ostávame pri pôvodnej verzii 😉
Skús sa pridať do skupiny a dozvieš sa všetko, čo potrebuješ: https://www.modrykonik.sk/group/4260/detail/

cloviecik777
autor
22. júl 2015

@sweetlife00 a smirm sa spitat aky kociarik mate vy ?

lulabelka
22. júl 2015

My mame Britax, ale B-motion a je skvelý 🙂 odpružený, ľahký, dobre sa s ním manipuluje, u nas 100% spokojnosť. A tiež som si dala urobiť u jednej baby to polohovanie na nožičky, ale nevyužívam to veľmi, lebo krpček zobral na milosť spanie v postieľke 🙂

ivet1371
22. júl 2015

Dcéra má Graco Evo a vozim vnućku v ňom a podľa mňa,neni hrkotalka.je ako iné športaky alebo golfače a výhoda je ze sedačka sa dá otočiť

sweetlife00
22. júl 2015

@cloviecik777 ja mam Mamas papas Sola nakoniec a nevymenila by som za nic na svete 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli