Kočík Hartan Racer Gt

dadusa57
10. feb 2012

Ahojte mamičky. Rada by som vedela ak má niektorá skúsenosti s kočíkom Hartan Racer GT aká bola vaša spokojnost, alebo naopak čo vám na ňom vadilo? My čakáme bábätko v júni, ale viem že sa naňho čaká aj 3 mesiace, tak by sme sa už radi rozhodli. Musím priznať, že zatial sa mi vidí, akoby nemal chybu len tá cena ma trochu odrádza. Ak by bol taký super, tak ho objednám hneď, ale povedzte mi svoj názor: Stojí fakt zato?🙂 Ďakujem.

dadusa57
autor
11. feb 2012

...nikto nemá alebo nemal ani iný Hartan?

tatiana1760
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzikkaa
11. feb 2012

@tatiana1760 tebe o co ide??? 😨 😨 😨

dadusa57
autor
12. feb 2012

bettypo dakujem za usmernenie🙂

silviatko
27. mar 2012

@dadusa57 my sme kupil pred tyzdnom tento Hartan a sme fakt spokojny..aj ked je drahsi.pred tym sme kupili lacnejsi a vydrzal nam 4mesiace.poradim radsej drahsi a kvalitnejsi,ked by som vedela kupim ho uz davno.

lucka_or
7. apr 2012

my mame tento kocik a sme s nim maximalne spokojny. Aj hlboky aj sportovy, teraz uz pouzivame sportovy a fakt su dobre. Myslim, ze sa oplati investovat.

vavrenka
7. jún 2012

@dadusa57 my mame racer gt a sme spokojni. ale ponadavam si, ked som v hrbolatom terene a nemam zaaretovane predne kolieska, popr. idem cez prekazku, vtedy sa mi tie mrchy vzpriecia 😠 , ale inak super. ale neznasam tasku, tu idem predat, je tazka a velka. vobec ju nepouzivam 😒

zlatat
27. júl 2012

@vavrenka to robí asi každý kočík, aj Jané NOmad mi toto robil s kolieskami.
HOlky a nevadí vám to, že je z tých ťažších kočíkov? Napr. pri skladaní a vykladaní do auta ?

vavrenka
27. júl 2012

@zlatat mne vadi, my mame k vytahu 8 dost vysokych schodov a mala ako pribera, rak z ho nevladzem vlacit, ani do MHD, takze sme kupili golfky 😉

andyznr
28. júl 2012

Baby ak by bol zaujem mamna predaj komplet vanocka sportova cas fusak taska vajIcko

kukucg
2. aug 2012

@andyznr nemas niekde foto? akej je farby?

andyznr
2. aug 2012

@kukucg je v bielej kozi .. Napis mi do posty cislo a poslem mmsku. Dakujem

kukucg
2. aug 2012

@andyznr hm vdaka ale asi netreba, biely urcite nechcem ☹ skoda 😒

sjuzocka
26. nov 2012

Ahojte... ako velke deti sa zmestia este do hartanu? mate ho odskusany aj na detoch starsich ako 2 roky?
A aky je rozdiel medzi gessleinom a hartanom? okrem vahy ktora je u gessleina mensia... :D

lubiduch
28. nov 2012

@sjuzocka
do vanicky sa mi maly zmesti este doteraz (5 mes+fusak) aj ked uz tesne.
sportak je dost velky, ale babo mam este malicke. mam ale 2,5r neter, ktora by sa tam v 2 rokoch odhadom asi velmi tesne zmestila. Pri 2r detoch je ale uz asi praktickejsia nejaka sikovna bugina, predsa len je to vcelku velky kocik.
ked som vyberala kocik pozdaval sa mi aj gessliein F4 buggy, cenovy rozdiel si uz teraz nepamatam, ale hartan racer GT je skladnejsi do auta.

bebe002
23. jún 2014

Ahojte, máme Racer GT a som s ním veľmi spokojná. Ale neviem, ako odopnúť striešku na šporťáku z konštrukcie, aby sa dala oprať. Poradíte mi? Podarilo sa mi odmontovať konštrukciu z kočíka a odopnúť zadnú časť striešky, ale ten predok nejak neviem dať dolu a na tej konštrukcii sa to bojím namočiť, aby nezhrdzavela... Vďaka

lumi66
1. júl 2014

@bebe002 prosim ta kde ste kupovali kocik? snazime sa dopracovat k lepsej cene, ale ceny su priblizne rovnake...

bebe002
1. júl 2014

@lumi66 objednavali sme cez nemecký eshop s dorucenim do rakúska, ale to bolo už pred vyše rokom a vtedy mali dobre akcie

rorinka
2. aug 2014

napiste mi pls ci ste mali samostatnu vanicku alebo tasku do sportovej verzie. Tento kocik sa mi velmi pozdava, no neviem ci sa oplati priplatit za samostatnu hlboku vanicku.

eda28
18. dec 2014

Ak by mal niekto zaujem, na jar budem predávat najsuper kočík hartan racer gt, sedej farby, vhodný pre chlapca aj dievča vo velmi dobrom stave. 😉

sue
15. jan 2015

@eda28 kedy ? :

eda28
15. jan 2015

@sue Ahoj, ja ho mam uz v bazariku, skus pozriet. Takže ak by bol zaujem je volný uz teraz. 😉

spagetka5
13. júl 2015

Baby prosim vas je tu aj skupina k Hartan kocikom?..
hladala som ale ziadnu mi nenaslo ☹

tarniah
30. nov 2015

@spagetka5 ahoj aj ja hladam informacie k hartanom a vacsina recenzii je k starsim modelom tak ak ste sa pre nejaky rozhodli budem rada ked sa podelis o skusenosti ;) dakujem

spagetka5
30. nov 2015

@tarniah ahoj, hej kupili sme hartan topline S a som max spokojna uz 15 mesiacov😉

tarniah
2. dec 2015

@spagetka5 super dakujem za odpoved 🙂 ja sa trosku bojim tych prehadzovacich rukovati ci sa ten klb pri zatazeni napr naklopeni na zadne kolieska ked vystupujes na chodnik nejak moc nepretazuje a neznizuje to zivotnost kocika 🙂 rozmyslali sme nad xperiou a nasla som ze v minulosti ked ju prvykrat uviedli na trh ze s tym bol dost problem tak neviem ci to uz stihli napravit alebo to radsej neriskovat a z tohto dovodu sa priklanam trosku viac k racer gts ktoremu pridavaju este aj vacsie predne kolieska kedze dufam ze budeme vela behat aj kade tade po terene

spagetka5
2. dec 2015

aj my sme mali povodne vybrany racer gts ale nakoniec sme prave kvoli tej rucke prehadzovacej zmenili rozhodnutie na topline S a veru nelutujem, vyuzivam to casto, ci uz fuci vietor alebo svieti slnko alebo mala raz sa chce na mna pozerat, raz opacne, takze ja len mozem odporucit topline s a to mame aj po terene dost pobehane..i ked racer sa mi viac paci podvozok. Verim ze budete spokojna ci si objednate jeden alebo druhy ale Hartan je kvalita 😉